Pavel Králíček

Administrators
 • Počet příspěvků

  28
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Pavel Králíček

 • Hodnost
  Administrator

Návštěvy profilu

1 192 zobrazení profilu
 1. Pavel Králíček

  Londýn - tipy na obchody

  Ve čtvrtek letíme do Londýna a chceme natočit i video s tipy na zajímavé obchody. Máte tip na něco, co vidět z hlediska pánské módy? Aktuální plán: Savile Row Jermyn Street Oxford Street Cordings Muji Drake's outlet
 2. Pavel Králíček

  Meermin double monk - tmavě hnědé vel. 7,5

  Prodám téměř nenošené double monky od Meerminu. Model 101341, kopyto Hiro, vel. 7,5. Měl jsem je na sobě cca 5x. Důvod prodeje: jsem líný je rozcházet Cena: 2000 Kč. Pošlu kamkoliv, možnost vyzkoušet osobně v obchodě Gentleman Store, Roháčova 7, Praha 3.
 3. Pavel Králíček

  Chybí vám zde něco? Máte námět na zlepšení?

  O limitu jsem nevěděl, změnil jsem ho na 1MB/fotka a denní limit zrušil.
 4. Pavel Králíček

  P: Dvoje semišky Loake - vel. 6,5 a 7

  Není problém, napíšete mi prosím na mail kralicekpavel(zavináč)gmail.com?
 5. Pavel Králíček

  P: Dvoje semišky Loake - vel. 6,5 a 7

  Ahoj, Procházel jsem botník a zjistil, že tyto dvoje boty příliš nenosím. Rád bych je poslal dál, aby je někdo využil více. 1) Loake Burford Brown Suede vel. 7 - kožená podrážka Cena: 2000 Kč 2) Loake Aldwych Dark Brown Suede - vel. 6,5 Cena: 2000 Kč Boty jsou nošené, nepříliš často. Odhadem cca v polovině životnosti podrážky - až prochodíte, není problém poslat na rekonstrukci skrze český Loake. Na rozloučenou jsem jim dal trochu péče - kompletně je umyl, nabarvil hrany podrážek, podešve napustil ochranným olejem od Saphiru. Prohlédnout si je můžete u nás v Gentleman Store, Roháčova 7, Praha 3 Žižkov každý den od 9-18 hod. Po domluvě i později. Není problém zaslat poštou.
 6. Pavel Králíček

  Taška na Apple věci (Mac + iPad)

  Kůže na té tašce vypadá poměrně aušusově už na fotkách, ale za tu cenu jsem moc hezčích neviděl. Na konci října bychom měli mít vlastní tašky John & Paul přesně na MacBook Air a iPad z kůže nappa, ale cena bude okolo 8 tisíc
 7. Pavel Králíček

  Toe plates

  Ptal jsem se na to i v Panské ulici a umějí.
 8. Pavel Králíček

  Pevná kolínská

  Máte někdo zkušenost s pevnou kolínskou (solid cologne)? Měla by to být alternativa klasické kolínské, s tím, že se nanáší pouze prstem na pulzující místa. Na cestování to vypadá prakticky. Dostal jsem teď pár vzorků na testování, tak uvidím, jak dlouho vůně vydrží atd.
 9. Pavel Králíček

  Vysoký nárt a oxfordky

  Mám také vyšší nárt a první boty, co mi sedí opravdu dobře jsou od Friendly Suits by Lawart - i když vizuálně vypadají úzké, tak ve střední části jsou dostatečně široké a nárt mají také širší.
 10. Pavel Králíček

  Nové Stylfórum.cz - vylepšení

  Je to zhruba tak, jak píše @Michal Eliáš. Le Premier mění koncepci blogu Muži v Česku více směrem k lifestylovému zaměření, k čemuž se už fórum příliš nehodí a hrozilo jeho úplné zrušení. Přišlo mi to škoda, takže jsme ho odkoupili a nyní ho provozujeme jako Gentleman Store (což je v tuto chvíli podružné). Příspěvky teď už skutečně možné obnovit není, protože proces přenosu databáze trvá cca týden během kterého by fórum bylo nefunkční. Krásný výraz, to si někam poznačím. Co prosím znamená?
 11. Pavel Králíček

  Kde sehnat oblek

  Nemyslím si, že jde o self promo Bandi. To většinou bývá mnohem méně rafinované. Jak myslíte vyřešit, kdo má možnost přispívat? Skrze nějaké náročnější registrace, pravidla fóra, nebo jinak?
 12. Pavel Králíček

  Podražená obuv

  Předpokládám, že se tím Blažek chrání proti reklamacím, protože boty pouze pro vnitřní užití nedávají příliš smysl. U kvalitních rámových bot takové upozornění určitě nenajdete. O vráskách na botách jsem psal článek na blog: http://www.pravygentleman.cz/jak-se-zbavit-vrasek-na-botach/ Ve zkratce: jinak je minimalizovat nelze, na jejich tvorbu má vliv spousta individuálních faktorů jak ze strany nositele, tak boty.
 13. Pavel Králíček

  Nové Stylfórum.cz - vylepšení

  Dobrý den, Omlouvám se, ale bohužel už to není možné. Příspěvky od 15. března není možné obnovit...
 14. Pavel Králíček

  Nové Stylfórum.cz - vylepšení

  Staré fórum Mužů v Česku se přesunulo na novou doménu a nový systém, což s sebou nese potenciál pro nedodělky a chyby. Pokud na nějaké narazíte, nahlašte je prosím do tohoto fóra a pokusíme se je co nejdříve opravit.
 15. Pavel Králíček

  Zkušenosti s botami Gordon & Bros

  Dostal jsem tip na německé boty Gordon & Bros, web zde: http://www.gordonbros.de/ Máte s nimi někdo zkušenost? Jsou to rámovky? Na internetu jsem našel pouze informaci o tom, že kůže nedosahuje kvalit Loake, ale jinak, že jsou OK.