Pavel1458575232

Members
 • Počet příspěvků

  5
 • Registrace

 • Poslední návštěva

  Nikdy

O uživateli Pavel1458575232

 • Hodnost
  Newbie
 1. Pavel1458575232

  Kam o víkendu v Lombardii (Brescia)

  Pánové díky za rady, do Verony jsme se nakonec vypravili a stálo to za to. K Lago di Garda se podívám raději někdy v létě, až budou lepší podmínky pro případné koupání. Teď jsem v Sydney a mají tu pěkné klobouky, ale opět kdybyste věděli, co si nemám nechat ujít - rád si nechám poradit.
 2. Chystáme se na víkend v Brescii v Lombardii. V Itálii budu prvně, můžete někdo doporučit, co si nemáme nechat ujít? Především tedy co se jídla týče, pochybuji, že bych v Itálii sehnal dostatečné velikosti oblečení.
 3. Pavel1458575232

  Pavel: dva metry? sto kilo? takové velikosti nemáme

  čau Ctibore, Marks&Spencer mám docela rád, ale po košilích mě nenapadlo se podívat, protože když jsem se tam minule díval po kalhotech, tak neměli jediné prodloužené a 33 palců mi na délku vážně nestačí, v tom bych vypadal, že jsem to sdědil po starším bráchovi. OK, příště se tam stavím mezi košile, díky za radu, jen se bojím, že sice prodloužené budou, ale nebudou zeštíhlené, takže nastane klasická situace. A když už jsme u toho, kam chodíš pro kalhoty?
 4. Pavel1458575232

  Chybí vám zde něco? Máte námět na zlepšení?

  Vyhledávání: jak se dá na fóru vyhledávat, ať nemusím zakládat nové vlákno pro něco, co se už řešilo?
 5. Ahoj muži, snad od dvanácti měřím přes 190 a po dvacítce jsem začal i něco nabírat na váhu. V dětství mě móda nijak nezajímala a na technickém gymplu ani technické univerzitě jsem oblékání nijak neřešil. Před časem jsem si řekl, že už je čas opustit trička s divnými nápisy a volné kalhoty a přešel na trekové, outdoorové oblečení, funkční trička a podobné. Teď je mi 30, kariéra krásně kvete a tak bych možná mohl zase změnit vizáž tentokrát víc směrem k člověku městskému. Jenže narážím, je jen málo míst, kde seženu oblečení na sebe - víte někdo, kde bych třeba v Brně sehnal košili, která by byla zároveň slim a zároveň měla prodloužený rukáv?