Martin K.

Members
 • Počet příspěvků

  440
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Martin K.

 • Hodnost
  Advanced Member

Profilové informace

 • Pohlaví
 • Město
  Praha

Návštěvy profilu

1 188 zobrazení profilu
 1. TM Lewin - Objednávka z UK

  Zkusil bych zavolat přímo do Mailbox.de.
 2. Church`s Pembrey, brown, 9 UK

  Nabízím nepodšité rámové loafers od Church`s. Vyměnitelná kožená podrážka. Nošené cca 15x, ve výborném stavu. Cedrové napínáky v ceně. Velikost 9 UK - odpovídá cca 8 UK u klasických Church`s (Diplomat, Chetwynd), cca 8,5 u Loake a Barker. K vyzkoušení v Praze. Cena 2500,-
 3. Kadeřnictví Praha

  http://americanbarberinprague.com/
 4. Made-to-measure v Praze

  Oni ti skuteční krejčí (žádní tailor specialisté a jiná havěť) umí leccos. Tohle si třeba poručil kamarád u Dity Filipové : Takže o Hartla si moc starosti nedělám)
 5. Made-to-measure v Praze

  Hartl má ty fotky strašné - to je obecně problém se schopnými krejčími, že mají propagaci na háku. Na druhou stranu lepší, než "progresivní" mtm ateliéry, bez pořádné krejčovské průpravy) Od Hartla jsem viděl pár věcí naživo a staromódně na mě nepůsobily. Sám mu chci předhodit klasickou "giacca napoletana", tak uvidíme) Látka bude imho tak 6-10 000 na třídílný oblek - i víc, pokud to bude nějaká hodně luxusní látka. Pro představu, vycházel jsem z : http://www.themerchantfox.co.uk/cat/54/fox-brothers-cloth
 6. Made-to-measure v Praze

  Já jsem právě už nějaké mtm zkoušel a zkušenost celkem rozporuplná. Hlavně jsem měl problém s rameny, nebo když jsem chtěl nepodšité sako. Taky mě neskutečně iritují všechny ty reklamní frky o gentlemanech, kavalírech, oblékání sebevědomí atd. :-D Takže jsem již rozhodnut nechat si oblek ušít od Hartla. Případně, jeden známý má oblek od Ditafil a vypadá velmi slušně. Na Sartorii jsem se dostal tak, že jsem si u nich nechával spravit svetr a při té příležitosti jsme se chvíli bavili i o mtm. Majitel byl takový sympaticky nabručený a celkem vypadal, že ví co dělá, tak bych u něj rád zadal na zkoušku alespoň sako.
 7. Made-to-measure v Praze

  Já chci někdy příští měsíc zkusit Sartorii a Hartla, tak pak budu referovat) Janek je fajn na košile a myslím, že by celkem zvládli i nějaké casual sako.
 8. Bespoke oblek

  Z pražských mě napadá ještě Zach a Hlaváček, na Slovensku Mucska, v Polsku Zaremba atd. Moje nejoblíbenější jsou italský Tofani a korejský BN tailor - ale ti jsou cenově "poněkud" výše.
 9. Bespoke oblek

  Dělá i standardní obleky. Kamarádovi šila oblek s dvouřadým sakem a nevypadalo vůbec špatně.
 10. Bespoke oblek

  Cavalier dělá jen mtm. Popravdě z mtm u nás jsem celkem rozpačitý. Pár jsem jich zkoušel a s výsledkem jsem nebyl nijak zvlášť spokojený. Rád bych ještě vyzkoušel La Sartoria v Haštalské, ti vypadali docela solidně.
 11. Bespoke oblek

  Zkuste Hartla, Zacha nebo třeba Ditu Filipovou. Když se spokojíte s obyčejnější látkou a menším podílem ruční práce, tak byste se mohl do 25 vejít. Hlavně pozor na různé made-to-measure filuty, kteří Vás budou přesvědčovat, že šijí "na míru".
 12. Nepodšité sako len+kašmír, velikost 50

  Snižuji na 2 500,-
 13. Kravaty Andrews ties, kapesníčky Knize

  Máte SZ)
 14. Nabízím kravaty od Andrews ties (šířka 8,5 cm, hedvábí) - 300 Kč za jednu a kapesníčky od Knize (40X40 cm, hedvábí) - 500 Kč za kus. Předání v Praze.
 15. Church`s Hirst a Church`s Sahara 8,5 UK

  1300,-