Martin K.

Members
 • Počet příspěvků

  429
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Martin K.

 • Hodnost
  Advanced Member

Profilové informace

 • Pohlaví
 • Město
  Praha

Návštěvy profilu

1 068 zobrazení profilu
 1. Nepodšité sako len+kašmír, velikost 50

  Snižuji na 2 500,-
 2. Kravaty Andrews ties, kapesníčky Knize

  Máte SZ)
 3. Nabízím kravaty od Andrews ties (šířka 8,5 cm, hedvábí) - 300 Kč za jednu a kapesníčky od Knize (40X40 cm, hedvábí) - 500 Kč za kus. Předání v Praze.
 4. Church`s Hirst a Church`s Sahara 8,5 UK

  1300,-
 5. Prodám flanelový dvouřadý oblek, vel. 50

  Prodáno.
 6. Spony na kravatu

  Ta spona je asi tak stejně vkusná, jako promovat e-shop na diskusním fóru. IMHO spony se vrací hlavně mezi mladogentlemany, mezi fajnšmekry ve světě je spíš teď trend odlehčovat a zbavovat se zbytečných doplňků, pásků, podšívek atd. Kravaty se nechávají volně povlávat, zastrkávají se do kalhot, nebo se zadní díl váže delší než přední. Ale, de gustibus non est disputandum.
 7. Nabízím šedý dvouřadý oblek z flanelu od J.H. Clissold (Holland & Sherry group). Výrobce Stylers MTM. Velikost cca konfekční 50. Oblek je ve výborném stavu, pouze několikrát nošený. K vyzkoušení v Praze. Další info přes PM. Cena : 3 500,-
 8. x

  Zkuste ho hodit na ebay. Nějaká saka od SS jsem tam takhle prodával.
 9. hodinky do 7 tisíc

  Já osobně jsem pořídil Seika. Automaty s vlastním strojkem okolo 10 000. Zkuste mrknout třeba na Seiyajapan.com.
 10. Kde kupit tuxedo/smoking na svadbu???

  Čert vem etiketu) Já osobně bych si asi připadal zbytečně okázale oblečený, oproti ostatním. Ale berte to prosím jen jako můj názor, Vy se v tom budete ženit ;-) Možná by postačil nějaký vymakaný oblek - např. dvouřadý, nebo s nějakým zajímavým vzorem. Klidně s motýlkem. Nebo dvouřadá vesta - viz fotka.
 11. Nepodšité sako len+kašmír, velikost 50

  Tak nadhodím cenu k jednání : 3300,- (PC 12 000). Další info/fotky na vyžádání.
 12. Kde kupit tuxedo/smoking na svadbu???

  Ještě k žaketu - ač je to krásný kus oblečení, v našich končinách bych ho příliš nedoporučoval. Pokud jej má ženich, měl by být stejný dress code závazný i pro ostatní muže. Což je tady trochu nereálné, nejste-li z šlechtických kruhů. A pokud byste byl jediný, kdo jej bude na svatbě mít, vystavujete se riziku, že budete za snobského pozéra) Já osobně uvažuji za tímto účelem o méně okázalém Stressemanu. Smoking určitě jen na večer a řekl bych, že platí to samé, co pro žaket. Tj. ideálně všichni muži.
 13. Kde kupit tuxedo/smoking na svadbu???

  Jestli potřebujete smoking jen na příležitostné nošení, tak bych se podíval na Suitsupply. Myslím, že mají celkem použitelné smokingy i smoking jackets. Pokud ho budete nosit častěji, tak bych asi uvažoval třeba o Hartlovi, ale to bude poněkud dražší. Do 700 EUR se dostanete s made-to-measure, ale to podle mě za to nestojí.
 14. Kde koupit kvalitní vlněné sako

  Jestli k tomu chcete nosit světlejší boty (cognac, tan) tak bych šel do světlejších. Pokud tmavě hnědé, nebo černé, tak určitě tmavší. Kabát imho spíš navy. Nebo jsem tam tuším viděl pěkný hnědý.