Jakub Vosáhlo

Members
 • Počet příspěvků

  16
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Jakub Vosáhlo

 • Hodnost
  Member

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Jakub Vosáhlo

  Úprava obleku v Praze

  A opět poprosím pražké o tip, kde si nechat beze strachu upravit sako, zkrátit rukávy a nohavice. I v tomhle jsem se nechal kdysi napálit, dal jsem dva ticíce za úpravu dvou sak, abych zjistil, že mi z nich zabrali jenom jedno a rukávy nezkrátili, jenom zažehlili. Nový oblek bych si radši nechal upravit někde na doporučení :-) Předem díky.
 2. Jakub Vosáhlo

  Čistírna v Praze

  Poprosím Pražany o aktuální tipy, kde bez obav čistíte vlněné a lněné obleky. Já jsem si v časové tísni nechal minulý týden zničit v čistírně ve Fénixu ve Vysočanech vlněný oblek. Bohužel jsem navíc na zničenou látku přišel až po té, co jsem zahodil účtenku. A nerad bych tuhle chybu opakoval....
 3. Jakub Vosáhlo

  Délka rukávu po stoprvé

  Díky za názory, budu fakt radši zkracovat, než vracet :-)
 4. Jakub Vosáhlo

  Délka rukávu po stoprvé

  Jsem spokojený s obleky od CT, bohužel mi délka rukávu saka nesedí jak bych chtěl - long mám přesně s délkou rukávu košile, regular je o palec kratší. Jsem v pokušení zkusit regular, ale mám obavu, že palec vyčuhující košile už je moc. Jak na to koukáte vy? Jde mi o pocit, když si před zrcadlem vyhrnu rukávy od saka, přijde mi to docela OK, ale fakt je, že takovou délku čouhající manžety často nevidím.
 5. Jakub Vosáhlo

  5 párů napínáků za 59EUR - složíme se?

  Ahoj, Není prosím náhodou šance se ještě přidat? gantispam(hlemýžď)icloud.com
 6. Jakub Vosáhlo

  Vrzání bot

  Pořídil jsem si konečně první slušné boty Loake, v Praze v Pánské. Pro mě mimochodem nevídaný zážitek - úžasná obsluha, boty o číslo menší, než kupuju normálně, a hlavně - skvěle a pohodlně padnou, jako ulité. Dnes jsem je začal pořádně rozcházet, po čtvrthodinové procházce na poštu ale začala jedna bota výrazně vrzat. Je to běžné?
 7. Mám podobnou zkušenost, zboží objednané z pátka na sobotu dorazilo dokonce už následující úterý.
 8. Jakub Vosáhlo

  Živé slevy

  @Savvalli: Tak kupodivu oblek ne, ale snad všechno ostatní z nabídky (mimo bot) ano :-) Po nedávném impulsu začínám stavět šatník na něčem jiném než na černých džínách a nepadnoucím obleku, a protože toho nového potřebuju opravdu hodně, objednal jsem kalhoty, saka, košile, svetry, kabát... Zkušenost se značkou ani lásku k ní nemám, zatím jen doufám v dost muziky za hodně málo peněz. Od ledna chci vypadat jako člověk (ne, nesouvisí to s novoročním předsevzetím) a tohle je pokus jak pořídit hodně věcí a pořídit je i rychle. Samozřejmě počítám s tím, že budu vracet nebo přešívat.
 9. Jakub Vosáhlo

  Živé slevy

  gantispam zavinovadlo iCloud.com nejlépe prosím
 10. Jakub Vosáhlo

  Živé slevy

  Já jsem nikde na těch 25% nenarazil. Minulý týden jsem já osobně našel někde na webu kód na 15% slevu. Po zadání kódu šla cena v košíku o 15% dolů, sleva se stále ukazovala i při zadávání platební karty. Jaké bylo moje překvapení, když jsem pak kouknul na účet a zjistil, že karta mi to zkásnulo za plnou cenu, bez té slevy. Protože jsem se slevou počítal a i tak jsem přetáhnul rozpočet, nelenil jsem a napsal email s žádostí o storno objednávky a s vysvětlením, že jsem použil kód, který nakonec nefungoval. Během asi 10 minut mi přišel (ve dvě ráno) email s omluvou, že jsem použil kód platný pro Black Friday, ale že mi tu slevu započítali. A balík vyrazil na cestu v sobotu. Takže na základě téhle zkušenosti bych byl opatrný s tím, jestli ta sleva je orpavdu aktuální, nebo ne. Protože ten jejich web nejspíš nekontroluje správně dobu platnosti.
 11. Jakub Vosáhlo

  Živé slevy

  £1000 :-)
 12. Jakub Vosáhlo

  Živé slevy

  No tak to je k vzteku, já u CT nakoupil v pátek skoro za litr, ale jen s 15% slevou
 13. Jakub Vosáhlo

  Co na zimu, když nechci kabát?

  Jsem rád za všechny komentáře. Od CT jsem právě objednal košile a nějaké drobnosti, asi dám na dobře míňenou radu a objednám i kabát. A když tak holt vrátím/vyměním. Pořád mám v hlavě blok, léta mám problém najít v konfekci něco, co by mi aspoň trochu padlo (197 cm výšky vs 103 přes hrudník, tyčkovitá postavička; a jak jsem zjistil při měření na košile, i s nechutným pupkem :-( )
 14. Jakub Vosáhlo

  Co na zimu, když nechci kabát?

  No jo, máte samozřejmě pravdu. Já se svojí zimomřivostí tíhnu k oblečení co nejbližšímu tepelnému komfortu "vaťáku". :-) Se svojí vyčouhlou a hubenou postavou si netroufám zatím nakupovat pouze přes internet a rozpočet nemám moc velký, takže tíhnu k levnějším lokálním obchodům...
 15. Jakub Vosáhlo

  Co na zimu, když nechci kabát?

  Já se omlouvám, ale neporadím, nopak se připojím k dotazu. Zahleděl jsem se do téhle bundy od Zara - http://www.zara.com/cz/en/man/coats-and-trench-coat/detachable-down-jacket-c277002p2063050.html. Ještě jsem se nedostal do Prahy si jí vyzkoušet, takže zatím pouze teoreticky uvažuju, jak by se to sneslo s blejzrem a v případě nouze a velké zimy s modrým pracovním oblekem. Jak moc mimo je tahle moje představa?