lartiste

Members
 • Počet příspěvků

  91
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  2

lartiste last won the day on December 14 2016

lartiste had the most liked content!

O uživateli lartiste

 • Hodnost
  Advanced Member

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Dnes jsem je dostal, takže zatím mohu jen první dojmy, kůže působí dobře a jsem spokojený ale ještě je podrobím zkoumání. Zatím jsem nadšený, možná i tím, že padly jako kdyby je někdo dělal přímo na mou nohu a pocitově přitom drobné boty i v té velikosti 44. I když mají drobnosti, které šly jistě zpracovat lépe - když se podíváte na foto shora, kůže okolo otvoru pro nohu by mohla být lépe začištěná a zpracovaná, zas na druhou stranu jsem je koupil za 1/4 toho co stojí St.Crispin, takže to beru tak ... . Na druhou stranu levnější než Church a oproti Church kvalita naprosto někde jinde.
 2. Moje první boty Rozsnyai. Jsem nadšen, maďarské ručně šité, lehké, příjemné, jen bylo třeba je trochu rozchodit, oproti Gaziano Girling o něco tvrdší, ale jsou to úžasné boty, za skvělou cenu. Podle mě lepší než Vass.
 3. Tak jsem sem chtěl dát další příspěvky a fotky, ale nejde to. Celková maximální velikost 0,01MB Tuší někdo, jak se přes ten limit dostat?
 4. Je to GG, takže botu nerozcházíte, maximálně bota rozchází vás :). Úžasné, pohodlné hned od počátku, jsem naprosto spokojený. Barva je tmavě zelená, ale působí až černě. Jen jsem zápasil s forem, protože mi nešly nahrát fotografie, až nyní jsem přišel na to, že musí být opravdu maličké... .
 5. Dnes jsem si poprvé užil Gaziano&Girling Thorpe in Green Hatch Grain ;).
 6. lartiste

  Jak na péči o patent a grain

  Potřeboval bych poradit jak na péči o grain a patent kůži. Patent mě nijak nenapadá nic lepšího než použít vodu na otření nečistot a co drží vzít max. renovateurem nebo něčím podobným, pokud se týče grain, tak hodně tápu. Jde grain namazat impregnačním Collonilem? Nebo něčím podobným? A jak vyoleštit?
 7. lartiste

  Classic Shoes

  rJe to škoda, koupil jsem si tam Aldeny, které mám opravdu moc rád a jedny Vass :(. Na druhou stranu, vždy když jsem tam byl, byl jsem tam sám, boty byly hodně drahé (Vass se dá přímo od něj koupit cca. o 1/3 levněji) a místo taky nebylo ideální. A spoléhat pouze na prodej dražších bot zřejmě taky nejde. Docela by mě zajímalo vidět obchodní plán, kolik se muselo prodat, aby se obchod uživil a kolik se skutečně prodalo. Bolestí navíc bylo, že věčně neměli doplňkový sortiment - sady na čištění, krémy atd. ... . Ale jinak škoda, holt se budou všechny boty kupovat přes net :(.
 8. lartiste

  Classic Shoes

  Všiml jsem si, že prodejna Classic Shoes na Újezdě je zrušena, dokonce už je tam jiný obchod. Ví někdo, jestli je to definitivní konec, nebo otevřou někde jinde?
 9. lartiste

  Taška do práce

  Hodně lidí teď nosí tohle: http://www.porsche-design.com/en/For-Men/Bags/Business/Classic-Line-Brief-Bag-FM.html a/nebo tohle http://www.porsche-design.com/en/For-Men/Bags/Business/French-Classic-3-0-BriefBag-FS.html
 10. lartiste

  Gucci UK 10 (44)

  Dolů už to nepůjde, max. o nějaké drobné, v nejhorším je čeká hodně dlouhý život u mě v rotaci.
 11. lartiste

  Gucci UK 10 (44)

  6.290,-- Kč
 12. lartiste

  Gucci UK 10 (44)

  6.390,- Kč