Mirek98

Members
 • Počet příspěvků

  19
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Mirek98

 • Hodnost
  Member

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Mirek98

  Účesy, vlasy a vše kolem nich

  Téhle variantě bych se tentokrát radši vyhnul . Zatím to vypadá na Pardubický barber shop, i když volný termín je až na konci května.
 2. Mirek98

  Účesy, vlasy a vše kolem nich

  Dobrý den Chtěl bych si na konci měsíce zajít do lepšího kadeřnictví. Nejde mi o to jak dobře umí holit, udělat masáž hlavy ... jde mi jenom o sestřih. Zároveň na tom nechci finančně vykrvácet, jsem prozatím chudým studentem :D. Má představa je taková, že řeknu jaký mám požadavky na délku vlasů, nastahovaný fotky z netu pro inspiraci. Dál bych bych chtěl s kadeřníkem vést diskuzi a doladit konečnej vzhled. Doufám, že nemám přehnaná očekávání :). Máte někdo zkušenost s Barber Shop Cooper v Jihlavě nebo se Serious Barbershop v Pardubicích? Do obou měst to mám 50 km.
 3. Mirek98

  Účesy, vlasy a vše kolem nich

  Díky za nabídku, ale vyřeším to nějak individuálně
 4. Mirek98

  Účesy, vlasy a vše kolem nich

  Díky za rady. Ten Cien je hodně zajímavej. Základní informace mám, teď to zbývá je vyzkoušet.
 5. Mirek98

  Účesy, vlasy a vše kolem nich

  Takže ideální je umýt vlasy každý den 2x, jednou Cienem a podruhé něčím libovolným? To druhé by asi mělo být něco co bude vlasy vyživovat, aby zvládly tak tolik chemie.
 6. Mirek98

  Účesy, vlasy a vše kolem nich

  Díky za tip, ale tolik peněz se mi prozatím nechce investovat. Rád bych se zeptal jak je to s "údžbou" vlasů, pokud používám pomádu. Je třeba pomádu každý večer vymýt speciálním šamponem? Co používáte a kombinujete to ještě s něčím?
 7. Mirek98

  Účesy, vlasy a vše kolem nich

  Dobrý den Oživím trochu toto téma. Jsem ve světě lidí s vlasy poměrně krátkou dobu ( dlouhou dobu jsem měl vlasy ostříhané na 3 mm). Mám husté nepoddajné vlasy, které se mi trochu vlní. Aktuálně jsou dlouhé zhruba 7 cm a ráno mi na hlavě stojí v celé své délce. Chtěl bych je česat dozadu nebo na stranu. Koupil jsem si vzorek pomády Murray s Superior, což by mohla být cesta jak vlasy zkrotit. Ale to jsem se spíš učil a nejspíš dělal všechno špatně. Zvažuji, že pořídím těžší variantu Murray s Superior Xtra Heavy. Nestojí moc, takže případný neúspěch nebude bolet :). Máte s ní nějaké zkušenosti nebo zvolit něco úplně jiného? Pastu, vosk, hlínu, jíl? Budu rád za jakékoli názory.
 8. Mirek98

  Sháním boty na zimu

  Dobrý den Řeším nyní stejný problém. Zatím chodím v letních teniskách s tenkou podrážkou, ale cítím, že už to není ono. Přes tenké podrážky mě studí nohy a absence podpatku také není ideální. Rád bych se proto zeptal na Vaše zkušenosti s botami Clarks, hlavně s jejich Desert Boot nebo s Desert Mali (http://www.clarks.co.uk/p/26113253). Jak se chovají jejich podrážky, jak byste popsali jejich materiál. Z videí mám dojem, že boty jsou hodně měkké a to jak svršky, tak podrážky. Díky za názory.
 9. Mirek98

  Kabát z armyshopu?

  Promiň, já jsem na počítače levej
 10. Mirek98

  Kabát z armyshopu?

  A teď už (snad) definitivní zbytek
 11. Mirek98

  Kabát z armyshopu?

  A tady je zbytek
 12. Mirek98

  Kabát z armyshopu?

  Omlouvám se, moje chyba. Zkusil jsem to zmenšit v Malování
 13. Mirek98

  Kabát z armyshopu?

  Na těch fotkách v příloze jsem já. Asi bych měl zmínit, že mám 60 kg .
 14. Mirek98

  Kabát z armyshopu?

  Dobrý den Mám tento kabát od Vánoc a na sobě jsem ho měl zatím párkrát (nemám s kabáty žádné zkušenosti) Objednával jsem ho z těchto stránek http://www.surplus-shop.cz/. Kabát je pocitově docela těžký. Pod pravou kapsou je nápis Surplus , ale není to žádná tragédie. Mám ten anthracitový a nijak výrazné to na něm není. Kabát má černou podšívku s 2 kapsami na zip. Mám něco lehce přes 180 cm a mám velikost M. Co bych vytkl je přišití knoflíků, které jsem trochu vylepšil.
 15. Mirek98

  Výběr batohu

  Dobrý den Dony Kabát mám velmi krátce, takže nic moc zkušenost, ale napíšu něco do vlákna kde se to řešilo.