Ondřej Rada

Members
 • Počet příspěvků

  9
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Ondřej Rada

 • Hodnost
  Newbie
 1. Suitsupply - zimní kolekce

  Zdravím, nevíte někdo, jestli se už při pre-order oblečení vyprodá, nebo je pak ještě v normální prodeji, případně jestli jsou nějaké změny např. v ceně? Teď jsem si totiž novinky všiml a moje velikost již není na skladě. Konkrétně camel coat. Díky za odpověď. http://eu.suitsupply.com/en/coats/camel-double-breasted-coat/J536.html?cgid=Coats
 2. Kalhoty se zvýšeným pasem

  Mtm, bespoke by se asi bohužel pohybovalo v jiné cenové relaci.... Každopádně díky za rady, až pojedu do Londýna, zkusím se podívat na obchody a porovnat.
 3. Kalhoty se zvýšeným pasem

  Díky za návrhy. Akorát k SuitSupply: vzhledem k ceně 179 eur, nevyplatí se spíš nechat si je ušít?
 4. Kalhoty se zvýšeným pasem

  Zdravím, zajímalo by mne jestli máte někdo nějaký tip na nákup takových kalhot. Ideálně v ČR, maximálně do 3000, ideálně pod. Byl bych rád i za případné přidání Vašich zkušeností s nošením.
 5. Zdravím, zajímalo by mne, pokud to není tajné, jestli máte nějaký tip na nákupy (levných) doplňků. Primárně kapesníčky, sekundárně kravaty a další libůstky. Většinou se mi navíc líbí trochu divočejší vzory, které nejsou v Česku tak typické.
 6. Club Collar

  Díky za návrhy, u Lewina občas mají, ale většinou jsou jen jednobarevné. Jestli něco zajímavého najdu, budu informovat.
 7. Club Collar

  Dobrý večer všichni, již delší dobu sháním club collar, nebo aspoň košili s kontrastem, problém je v tom, že kromě bespoke, nebo MTM, nevím vůbec kde. Byl jsem v PC v Ostravě, Van Graafu v Praze i v jiných dalších prodejnách, ale nikde nic. Ideální by byl nějaký eshop, nemáte někdo nějaký nápad? Další otázka : nevíte jak se pohybují ceny košil v KNIZE?
 8. Káva

  Díky všem za doporučení . Něco určitě zkusím, Coffecollective je určitě super, ale řekl bych, že je to spíše na speciály. Sqauremilecoffee jsem ani neznal dík za typ a Rebelbean odzkouším snad někdy v blízké době. Co se týká kaváren, můžu spoléhat jedině na eshop, jsem z Karviné, celkem malé město, takže jedině něco v okolí, kde je většinou zastoupen jen Doubleshot.
 9. Káva

  Zdravím Vás, tak abych to oživil, taky se na něco zeptám. Jsem student, necelých 17 let, a tak obvykle používám Drip Hario V60, už však nevím jakou kávu pít na obměnu. Obvykle jsem pil něco z produkce Doubleshot, nebo Original Coffee, ale chtělo by to změnu, nemáte něco na doporučení, zaujalo mě třeba Gill’s coffee a Fusion- ten ovšem nemá eshop.