DalajVladan

Members
 • Počet příspěvků

  16
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli DalajVladan

 • Hodnost
  Member

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Kyjov
 • Web
  www.zpomalit.cz
 1. Kupováno na podzim. Na noze jsem je měl asi 5x. Špatně zvolená velikost - mám nohu někde mezi 41 a 42 (někdy tak, někdy tak) a tohle je spíš opravdu pro 41. Délka stélky je 27,5 cm. Původní cena 2000 Kč. Já bych je dal za 1000 Kč. Možno vyzkoušet na ose Kyjov - Brno.
 2. DalajVladan

  rekonstrukce bot

  Dobrý den, mám takový trochu laický dotaz. Na špičce kožené podešve (Barker) se mi prošlapala dírka. Je tohle už na rekonstrukci boty? Nebo se to teoreticky dá ještě opravit někde v opravně obuvi? Díky za radu / doporučení.
 3. DalajVladan

  Délka rukávu po stoprvé

  Díky za názory Byť ne zcela jednotné. Beru si z toho to, že tu košili prostě zkrátím a příště se u saka nebudu tak radikální
 4. DalajVladan

  Délka rukávu po stoprvé

  Prosím o názor. Mám dlouhý rukáv košile nebo krátký rukáv saka? Vzhledem k tomu, že sako už neprodloužím, tak asi košili nechám zkrátit, ale abych věděl do budoucna. Díky
 5. DalajVladan

  objednávka napínáků z Bexley.com za 15EUR, Brno

  Je to cena, za kterou je měli / mají při nákupu alespoň 4 kusů. Tzn. pro nás asi nic moc výhoda, protože kvůli poštovnému se stejně nevyplatí posílat míň, než tak ty 4 ks
 6. DalajVladan

  Projekt: Kabát na míru

  Děkuji, Jakube, za nabídku! Bohužel nejsem z Prahy (a mám to daleko), ale už mám asi skoro vše pořešeno / promyšleno.
 7. DalajVladan

  formálnější pokrývka hlavy na zimu

  Nic Pokud teda mám vypadat formálně. Kdybych už něco nutně potřeboval, tak asi bekovku - ale rozhodně bez "uší".
 8. Vzhledem k mým tělesným proporcím, kdy prostě sehnat kabát, aby mi nebyl velký a přitom se mi líbil, je nereálné, jsem se rozhodl si ho nechat ušít. Píšu kabát, no možná to někdo označí za bundu s knoflíky:) Ale opět, nemůžu si dovolit dlouhý kabát, který by mě ještě opticky zmenšoval. V příloze přidávám svou představu, jak bych to chtěl. Je to poprvé, co si nechávám něco šít, tak ocením jakékoliv rady. Co po krejčové chtít, kde koupit látku atd. I klidně k té představě, jestli chci "blbost". Díky moc za jakoukoliv reakci.
 9. DalajVladan

  Loake Aldwych Dark Brown, 6 1/2 F

  Prodáno
 10. DalajVladan

  Loake Aldwych Dark Brown, 6 1/2 F

  Ano jsou, v případě zájmu pište na mail dalajvladan (at) gmail.com
 11. DalajVladan

  Loake Aldwych Dark Brown, 6 1/2 F

  Délka stélky je někde mezi 28,5 až 29 cm. Měřeno krejčovským metrem od úplné špíčky boty po přechod mezi stélkou a patou boty. Já osobně nosím obuv většinou 42 a délku nohy mám 26,5. Myslím, že 7 by mi byla ok. Ale taky myslím, že mi tohle kopyto prostě nesedí. Mám problematickou plochou "rozťápnutou" nohu, asi zkusím něco širšího.
 12. DalajVladan

  Loake Aldwych Dark Brown, 6 1/2 F

  Vzdavam to, jsou mi male :-( kupovano nekdy na jare, noseno sporadicky. Vedle nekdo prodaval za 4000, tak nabizim taky za tuhle cenu + hnedy krem Loake k tomu :-)
 13. DalajVladan

  Výběr bot - poradíte?

  A jsou to offline poukázky či nějaké vytisknutelné? Je možné mi ji poslat do mailu? dalajvladan@gmail.com V neděli mám cestu do Prahy, tak že bych se u Barkerů zastavil Díky za ochotu
 14. DalajVladan

  Výběr bot - poradíte?

  Cosmos: A kde lze ty poukázky uplatnit? Zájem by možná byl. Díky
 15. DalajVladan

  Výběr bot - poradíte?

  Díky za komentáře! Ale moc jste mi neulehčili. Loake nekvalitní podrážky, Meermin nepohodlný a kolísající kvalita ... Co si má člověk vybrat?