Tomáš Kincl

Members
 • Počet příspěvků

  16
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Tomáš Kincl

 • Hodnost
  Member

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Tomáš Kincl

  Herring Canning 9.5 G Dainite Sole Mahogany

  Popoplujem dal by někdo 1 200?
 2. Tomáš Kincl

  Loake Bovey 9 G tan Dainite sole

  první zájemce nereaguje. Dal by někdo 900?
 3. Tomáš Kincl

  Loake Bovey 9 G tan Dainite sole

  bohužel, Jižní Čechy. Za 65 Kč ale bez problémů zásilkovna
 4. Prodám Herring Canning ve velikosti 9.5G a barvy Mahogany s podrážkou Dainite. Prodávám, protože se mi změnila noha a nemůžu je nosit. Neokopané, bez škrábanců, ukládané na napínácích (nejsou součástí prodeje), ošetřované přípravky od Saphiru/Loake. Podrážka viz foto, ještě spousta života zbývá. Jediná věc - pro větší pohodlí u svých bot vždycky vyndávám část stélky pod patou (nahrazuju 3/4 anatomickou vložkou) - viz foto. Lze snadno vyřešit vložkou dle vašeho výběru. Včetně krabice původních látkových vaků. Přidám i krém mid brown od . Původně byly přes 300 liber, dal by někdo 1 500 + zásilkovna?
 5. Tomáš Kincl

  Loake Bovey 9 G tan Dainite sole

  Prodám Loake Bovey ve velikosti 9G a barvy tan s podrážkou Dainite. Prodávám, protože se mi změnila noha a nemůžu je nosit. Neokopané, bez škrábanců, ukládané na napínácích (nejsou součástí prodeje), ošetřované přípravky od Saphiru/Loake. Jediná věc - pro větší pohodlí u svých bot vždycky vyndávám část stélky pod patou (nahrazuju 3/4 anatomickou vložkou) - viz foto. Lze snadno vyřešit vložkou dle vašeho výběru. Včetně krabice a látkových vaků. Přidám i krém tan od Loake a vosk ve stejné barvě. Dal by někdo 1 000 + zásilkovna?
 6. Tomáš Kincl

  Shoepassion No392 UK9/EU43

  prodáno, díky za prostor
 7. Dobrý den,

  boty si vzal první zájemce. Omlouvám se, že reaguju až teď, fórum mi nedalo vědět, že se ve vlákně něco děje.

  Zdraví

  Tomáš Kincl

 8. Tomáš Kincl

  Loake Haydock UK 9 modré Dainite

  prodáno, díky za prostor
 9. Tomáš Kincl

  Shoepassion No392 UK9/EU43

  prodám Shoepassion No 392 ve velikost 9 UK/EU43, hnědé, podraženo half soles od Vibramu. Prodávám, protože se mi změnila noha a nemůžu je nosit. Neokopané, bez škrábanců, ukládané na napínácích (nejsou součástí prodeje), ošetřované přípravky od Saphiru. Podrážka má před sebou ještě naprostou většinu života. Jediná věc - pro větší pohodlí u svých bot vždycky vyndavám část stélky pod patou (nahrazuju 3/4 anatomickou vložkou) - viz foto. Lze snadno vyřešit vložkou dle vašeho výběru. Včetně krabice původních látkových vaků. Do dobrých rukou, dal by někdo 500 + poštu (zásilkovna ~ 65 Kč)?
 10. Tomáš Kincl

  Loake Haydock UK 9 modré Dainite

  prodám Loake Haydock ve velikost 9 UK, hnědé, podrážka je červený Dainite. Prodávám, protože se mi změnila noha a nemůžu je nosit. Neokopané, semiš je bez škrábanců, či jakéhokoliv poškození. Ukládané na napínácích (nejsou součástí prodeje), ošetřované přípravky od Saphiru. Podrážka má před sebou ještě naprostou většinu života. Jediná věc - pro větší pohodlí u svých bot vždycky vyndavám část stélky pod patou (nahrazuju 3/4 anatomickou vložkou) - viz foto. Lze snadno vyřešit vložkou dle vašeho výběru. Včetně krabice (na fotce) a původních látkových vaků. Do dobrých rukou, dal by někdo 600 + poštu (zásilkovna ~ 65 Kč)?
 11. Tomáš Kincl

  Loake Ledbury 9 UK hnědé

  PRODÁNO, DÍKY ZA PROSTOR
 12. Tomáš Kincl

  Loake Ledbury 9 UK hnědé

  prodám Loake Ledbury ve velikost 9 UK, hnědé, podrážka je kombinace kůže a guma (od výrobce, viz foto). Prodávám, protože se mi změnila noha a nemůžu je nosit. Neokopané, bez škrábanců, ukládané na napínácích (nejsou součástí prodeje), ošetřované přípravky od Saphiru. Podrážka má před sebou ještě naprostou většinu života. Jediná věc - pro větší pohodlí u svých bot vždycky vyndavám část stélky pod patou (nahrazuju 3/4 anatomickou vložkou) - viz foto. Lze snadno vyřešit vložkou dle vašeho výběru. Včetně krabice (na fotce) a původních látkových vaků. Do dobrých rukou, dal by někdo 500 + poštu (zásilkovna ~ 65 Kč)?
 13. Tomáš Kincl

  Loake Pimlico 9 UK černé, Dainite

  PRODÁNO, DÍKY ZA PROSTOR
 14. Tomáš Kincl

  Loake Pimlico 9 UK černé, Dainite

  prodám Loake Pimlico ve velikost 9 UK, černé, na Dainite podrážce. Nošené krátce (viz podrážka), změnila se mi noha a nemůžu je nosit. Neokopané, bez škrábanců, ukládané na napínácích (nejsou součástí prodeje), ošetřované přípravky od Saphiru. Jediná věc - pro větší pohodlí u svých bot vždycky vyndavám část stélky pod patou (nahrazuju 3/4 anatomickou vložkou) - viz foto. Lze snadno vyřešit vložkou dle vašeho výběru. Do dobrých rukou, dal by někdo 500 + poštu (zásilkovna ~ 65 Kč)?
 15. Tomáš Kincl

  Boat shoes Sebago Docksides 43 EUR 8,5 UK

  prodáno, díky za prostor