TrapperMash

Members
 • Počet příspěvků

  7
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli TrapperMash

 • Hodnost
  Newbie
 1. Voskování bot do vysokého lesku

  Já se nikdy nenaučil vyleštit boty vlhkým hadříkem. To je pro mě nadlidský úkol. Osvědčilo mi nanesený vosk nejdřív rozleštit jemným kartáčem a potom si na ruku natáhnu silonkovou ponožku a ještě jednou botu přeleštím rukou. Silonka zní komicky, ale funguje to.
 2. Úprava saka

  Tak jsem se konečně s tím sakem dostal někam na úpravu, ale v Leo Baxiner na Chodově vůbec neznali žádnou z těch úprav, co jste napsal, a vlastně vůbec nevěděli, co s tím. Doporučil byste mi, Jakube, nějaké krejčovství v Praze, kde takovéhle úpravy umí? Dokážete odhadnout, kolik by to tak mohlo stát?
 3. Živé slevy

  Dneska mají v Mango outletu "bleskové" 65% slevy, tzn. trička pod dvě stovky, košile, kalhoty za 400, bavlněné sako za líťo. http://www.mangooutlet.com/CZ/muz
 4. Kde koupit oblek

  Anyway, v Bernhardtu v Černé Růži teď mají několik konfekčních vlněných obleků za směšné ceny. Kdyby měli moji velikost kalhot, byl bych si tam koupil jeden krásný oblek pod 5K.
 5. Zlte bodky na bielych koselach

  Taky by mě zajímalo z čeho to je. Záhadné malinké žluté skvrnky na bílých košilích. Dlouho jsem ale žádnou novou neobjevil.
 6. Úprava saka

  Chtěl bych se zeptat zkušených borců, čím je způsobeno, že po zapnutí se sako jakoby rozevírá (nepřiléhá k tělu) v oblasti hrudi, tzn. nad knoflíkem. Dá se to spravit nějakou úpravou? Díky.
 7. Kde koupit oblek

  Sedí Vám od SuitSupply velikost kalhot? Já si koupil oblek ve stejné velikosti jako obvykle nosím. Sako sedělo výborně, ale kalhoty mi byly brutálně malé. Řekl bych, že o více než jednu velikost. Vhledem k tomu, že v SS mají asi jen tři obleky, kde se dá objednat různá velikost saka a kalhot, bylo to pro mě fakt zklamání.