BeJager

Members
 • Počet příspěvků

  18
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli BeJager

 • Hodnost
  Member

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. BeJager

  TM Lewin - Objednávka z UK

  Určitě, také děkuji.
 2. BeJager

  TM Lewin - Objednávka z UK

  Dobrý den, doobjednáváme a rozšiřujeme nabídku od Hawes & Curtis, pokud budete chtít, můžeme přidat některý produkt k naši objednávce. Napište mi prosím nejlépe do středy, co si přejete a jakou velikost. Samozřejmostí je ještě lepší cena než po slevě na jejich webu. Pokud vše půjde hladce a nebude problém s dostupností, do 3 týdnů vše dorazí. Poté bychom Vám mohli zboží předat v Praze nebo Ostravě, či pošleme přepravcem. Můžete klidně zaplatit až při předání.
 3. BeJager

  Košile co nosíte

  Dobře, napište mi prosím na tento e-mail pomahame@bejager.cz Váš e-mail, budu Vás na něj kontaktovat. Děkuji
 4. BeJager

  Košile co nosíte

  Nemáte vůbec zač, model má opravdu pár kil navíc - měří 187 cm a má 82 kg. Košile měl ve velikostech 16/36. Doporučil bych velikost 15/35. Mohu se zeptat, odkud jste? Můžete si je případně vyzkoušet osobně.
 5. BeJager

  Košile co nosíte

  Dobrý den, máte prakticky úplně stejné parametry jako náš model. Můžete kouknout např. na tuto košili, jak mu sedí https://www.bejager.cz/Panske-kosile/Modre-Burgundove-kostky. Při focení mu žádná z košil nevylézala, byla tak akorát. Nevím, ale jak objemnou máte ruku - modelovi např. rukávy seděly perfektně, ale těžce se mu vyhrnovaly. Mohu Vám na Váš e-mail poslat jeho míry, ať je porovnáte s Vašimi.
 6. Dobrý den, chtěl bych Vám nabídnout nové, nerozbalené košile od Hawes & Curtis. Máme jich už pouze v pár velikostech a nechceme, aby “překáželi” na e-shopu. Cena za 1 košili: 800 Kč Cena za 2 košile: 1500 Kč Cena za 3 košile: 2100 Kč Všechny košile mají tyto parametry: Extra slim fit střih 100% dvojmo skaná 2 ply 100s bavlna Semi-cutaway límec s vyjímatelnými kosticemi Perleťové knoflíky Dělené sedlo Red & Blue pruhy 16/34 Popelínová vazba Francouzská manžeta http://www.hawesandcurtis.co.uk/mens-red-and-blue-multi-stripe-extra-slim-fit-shirt-double-cuff-sdsfp003-l03 Navy & Blue pruhy 15.5/35; 16/34; 16.5/34 Popelínová vazba Francouzská manžeta http://www.hawesandcurtis.co.uk/mens-navy-and-blue-multi-stripe-extra-slim-fit-shirt-double-cuff-sdsfp003-g03 Blue & White pruhy 15/35; 15.5/35; 16.5/34; 16.5/36 Popelínová vazba Francouzská manžeta http://www.hawesandcurtis.co.uk/mens_blue_and_white_bengal_stripe_extra_slim_fit_shirt_double_cuff1-sdsfa245-b04 Navy & White kostky 16.5/34; 16.5/36 Popelínová vazba Francouzská manžeta http://www.hawesandcurtis.co.uk/mens-navy-and-white-gingham-check-extra-slim-fit-shirt-sdcfa143-g17 White & Light blue pruhy 16.5/34; 16.5/36 Popelínová vazba Jednoduchá manžeta http://www.hawesandcurtis.co.uk/mens-white-and-light-blue-bi-colour-stripe-extra-slim-fit-business-shirt-single-cuff-sesfa248-n11 Blue & White CollarCuff 15/33 Francouzská manžeta, 15/33 Jednoduchá manžeta End on End vazba http://www.hawesandcurtis.co.uk/mens-blue-slim-fit-shirt-double-cuff-sjphp016-b01 Blue & Purple kostky 16.5/34 Popelínová vazba Jednoduchá manžeta Fotky: http://grabberapp.com/tq8hmt http://grabberapp.com/ovcncr http://grabberapp.com/cmmb4i White & Grey 16.5/36 Popelínová vazba Francouzská manžeta Fotky: http://grabberapp.com/jf5s0l http://grabberapp.com/6u3itl http://grabberapp.com/nxxinh http://grabberapp.com/trn8no Tabulku velikostí najdete na této stránce https://www.bejager.cz/Stranky/Velikosti#KošileH&C Děkuji za prostor a v případě zájmů mě neváhejte kontaktovat - pomahame@bejager.cz nebo na čísle 608 520 504. Michal Hladík
 7. BeJager

  Košile co nosíte

  Jasně, rozumím Vám. Pro mě bylo osobně nemožné najít fungující kód, ale někdy se samozřejmě může najít, ale také ho najdete u nás, třeba ve zmínce v této diskuzi. Jasně, ale je to podle mě určité plus, než když jsou košile pouze vyfocené, jak jsou složené. Nástroj na doporučení velikosti se už také nastavuje. Hlavně jsme ale chtěli umožnit, aby v ČR byla možnost koupit si kvalitní košili za slušnou cenu. Pokud vezmeme současnou konfekci v ČR - Blažek, Pietro Filipi apod., tak když uvážíme cenu nad 2000 Kč, tak tomu kvalita moc neodpovídá a lidi, kteří se v tom moc nepohybují, tak prakticky nemají ani jinou možnost.
 8. BeJager

  Košile co nosíte

  45 liber opravdu stojí 1ks košile s dopravou na anglickém e-shopu.
 9. BeJager

  Košile co nosíte

  Dobrý den, pokud se dívám správně, pod try it on, mi vyjede nástroj, kde vkládám velikosti a vyjde mi správná velikost, ne 360 stupňová fotka. Jak jsem psal, musíme na našem eshopu ještě nastavit Multi buy, opravdu bude a poté 4ks košil vyjdou za stejnou nebo lepší cenu Při koupi 1ks máme opravdu cenu ještě o 100 Kč levněji než anglický Hawes & Curtis. U nás vyjde na 1380 Kč s DPH i dopravou. Na Hawesandcurtis.com za 1450 - 1500 Kč s dopravou podle kurzu, který Vám banka dá.
 10. BeJager

  Košile co nosíte

  Bavíme se pořád o stránce Hawesandcurtis.com? Jak jsem napsal, multibuy se objeví. Rozumím, ale já se naopak snažím dopátrat, proč vidíte vlastně samé háčky. Pokud se budeme bavit o koupě 1 košili - budete ji mít za lepší cenu, doručení do 2 dnů, vrácení zdarma do 30 dnů, fotky na modelovi na hawesandcurtis.com nikde nevidím a ani virtuální prohlídku. E-maily, web, zákaznickou linku budete mít v češtině. Navíc si troufám tvrdit, že v ČR to budou jedny z nejlepších košil za tu cenu.
 11. BeJager

  Košile co nosíte

  Dobrý den pane Kadlečku, dobře, ale srovnáváte při nákupu 4ks, ne jednoho. Pokud si koupíte 1ks, vyjde Vás to na cca o 100 Kč více. Navíc ještě nemáme vytvořenou službu Multi Buy, ale bude. Navíc, pokud Vám nesedne velikost, košili vždy můžete do 30 dnů zdarma vrátit nebo vyměnit, poštovné zaplatíme my. A ještě k tomu vložíme 360 stupňové fotografie a reálné fotografie na modelovi, ať ji opravdu vidíte ze všech detailů. Samozřejmě nebude. Čekáme, až nám dorazí první vzory, jak jsem psal. Ty dorazí do 1 až do 2 týdnů. Poté budou veškeré velikosti a vzory, které jsou na webu, u Vás do 2 dnů. Ještě jsme nepřepsali celý web, košile BeJager jsou vyráběné v ČR, košile H&C se zde samozřejmě nevyrábí. Vyrábí se opravdu v Turecku a v Evropě. Michal Hladík
 12. BeJager

  Košile co nosíte

  Dobrý den, začali jsme spolupracovat s firmou Hawes & Curtis, do 2 týdnů k nám dorazí první vzory košil a chinos. Pokud budete chtít, můžete se kouknout na některé z nich https://www.bejager.cz/Panske-kosile/. A kdyby se Vám některé zalíbily, můžete je teď mít za 1000 Kč, stačí mi napsat. Košile jsou v podobné kvalitě jako od CT, ale podle nás mají úžasný extra slim fit střih.
 13. BeJager

  Katalogy Prada, LV, Hermes, Saphir

  Dobře, pošlete mi prosím číslo účtu a částku. Děkuji
 14. BeJager

  Katalogy Prada, LV, Hermes, Saphir

  To je skvělé, určitě bych měl zájem. Mohli bychom se domluvit? Mohu na Vaši adresu poslat PPL, ať neplatíte poštovné nebo chcete raději poslat přes ČP a zaplatil bych Vám ho poté na účet?
 15. BeJager

  Jak správně ohrnout rukáv košile :-)

  Rozumím a mockrát Vám děkuji za názor. Máte pravdu, musíme to tam určitě lépe popsat, jak to myslíme s pocením a také opravdu jinak přesvědčit, aby každý poznal, že se jedná o luxusní košili bez použití tohoto slova. To je hodně zajímavá poznámka a nejspíše ceny opravdu i předěláme. Mockrát Vám děkuji za zhodnocení, velice si toho vážím. Michal Hladík