Slav3k

Members
 • Počet příspěvků

  4
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Slav3k

 • Hodnost
  Newbie

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Slav3k

  Prodyšné a pohodlné ...

  Díky, to by mě nenapadlo, že v Tesscu (F&F že?) by se daly najít dobré věci do mého šatníku. Vždy jsem tuto část obchodního domu Tesco míjel s jistou dávkou nedůvěry.
 2. Slav3k

  Prodyšné a pohodlné ...

  Hledám ty bambusové ponožky a narazil jsem na eshop bambusovky cz ... Bohužel se mi nepodařilo najít důvěryhodnou recenzi na ten shop (resp. jejich produkty). Nemáte někdo zkušenost? Díky
 3. Slav3k

  Prodyšné a pohodlné ...

  Díky! Zkusím to s tou vlnou a bambusem. Už jsem si našel prodejnu vlny poblíž, tak se hned cestou z práce zastavím omrknout co mají v nabídce :). Ty trička tělové barvy vypadají dobře. Sice trochu dražší, ale jestli se v tom budu dobře cítit tak bych do toho i šel.
 4. Dobrý den přeji všem, Tak pro mě začala nová etapa života - oficiálně jsem už tři týdny pracující a nikoli student. Brzy už konečně budu mít jakýsi prostor pro pořizování oblečení, ve kterém se budu cítit opravdu dobře a které mi udělá opravdu dobrou službu. Rád bych tedy začal s postupným kompletním přezbrojováním svého šatníku. Jsem trpělivý a nepotřebuji to vše udělat najednou, raději bych začal od základních věcí (spodní prádlo, ponožky, košile, ale také například pyžamo, župan ...). Jako hlavní prioritu bych pro sebe viděl pohodlí. Tím myslím zejména výběr materiálů. Můj veliký problém totiž je, že se hodně potím (je mi to nesmírně trapné, ale je to prostě tak). Poradíte tedy někdo jaké materiály zvolit a případně kde nakoupit? (jsem z Brna) Hádám že mě budou zajímat ty přírodní že? Slyšel jsem také něco o ponožkách se stříbrem, myslíte že to může být ku pomoci? Díky s přáním hezkého dne Jan (mezi přáteli známý jako Slávek)