PetrP

Members
 • Počet příspěvků

  6
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli PetrP

 • Hodnost
  Newbie

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. PetrP

  Džíny na míru

  Up, nabídka stále platí.
 2. PetrP

  Džíny na míru

  Dobrý den, prodám poukaz na džíny na míru typu "prémiový denim" od Patrik Diamant. Hodnota poukazu, a tedy i nových džín na míru, je 7.500 Kč. Poukaz nabízím za 4.000 Kč. Předání možné v Praze, případně zašlu poštou. Platnost poukazu je neomezená.
 3. PetrP

  Poukaz Džíny na míru

  Dobrý den, prodám poukaz na džíny na míru typu "prémiový denim" na Patrik Diamant. Hodnota poukazu, a tedy i nových džín na míru, je 6.900 Kč. Poukaz nabízím za 5.000 Kč. Předání možné v Praze, případně zašlu poštou.
 4. PetrP

  Čistírna v Praze

  Ahoj, chci si nechat vyčistit své obleky. Chtěl jsem je dát do LaundryJet, avšak podle všeho již nefunguje. Máte někdo, prosím, zkušenosti s WeHateIroning?
 5. PetrP

  Oxfordky Blažek

  Dobrý den Michale, měl bych o boty zájem. Nejdříve však zajdu do Blažka, zda mi vel. 42 bude vyhovovat. Zítra bych Vás kontaktoval, zda si boty vezmu či nikoliv. Pokud byste vydržel, budu Vám vděčný. Petr
 6. PetrP

  Modré kalhoty Blažek

  Prodám modré kalhoty Blažek vel. 48 (v pase srovnatelná velikost jako u LePremier 44). Původní cena kalhot 2 990,- (koupené ve slevě za 1 990,.), prodám za 1 500,-. Kalhoty jsem měl 3x na sobě. Kalhoty jsem dostal darem, ale bohužel mi nevyhovují - necítím se v nich komfortně. Kalhoty je možné vyzkoušet v Praze. Stylem jsou srovnatelné s těmito: http://www.blazek.cz/panske-kalhoty-informal-barva-modra-124719.html.