Petr M.

Members
 • Počet příspěvků

  3
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Petr M.

 • Hodnost
  Newbie
 1. Dobrý den, prosím o radu ohledně vzoru látky modrého obleku. Mám již kromě černého tmavě modrý oblek bez vzoru s hladkou strukturou na nošení do práce. Nyní jsem se rozhodl si pořídit MTM oblek od Le Premier. Chtel bych s ohledem na celkovou business/společenskou praktičnost opět tmavě modrý a zaujala mě tato tmavě modrá látka se vzorem rybí kosti: bohužel neumím na iPadu zmenšit fotku, abych ji sem mohl vložit, tak vkládám obrázek s nejpodobnejši látkou Nyní jsem ale na vážkach jestli by nebyla lepší opět hladká látka s ohledem na kombinování se vzorovanými košilemi (proužky) nebo kravatami? Jaký je Váš názor a zkušenosti? Děkuji.
 2. Dobrý den, rád bych si pořídil oblek na běžné celodenní nošení do práce, tj. oblek pracant. Dobré reference jsem četl právě na Suitsupply, kde mě zaujal tento oblek, resp. možnost kombinace saka a kalhot: http://eu.suitsupply.com/en/trousers/navy-trousers/B4760.html?cgid=Trousers http://eu.suitsupply.com/en/jackets/havana-navy-plain/C4760.html Líbí se mi, že lze koupit kalhoty zvlášť, protože bych si rád pořídil dvoje, abych mohl kalhoty střídat a tím výrazně prodloužil celkovou výdrž obleku. Tento oblek je navíc vyroben z vlny Cerruti Traveller, což by měl být dle popisu odolný materiál, který se méně mačká při celodenním nošení. Můžu se zeptat na Váš názor ohledně barvy obleku (mají ještě šedou variantu), kvality materiálu obleku a jeho vhodnosti k mnou požadovanému účelu (běžné celodenní nošení obleku do práce). Dále by mě zajímali Vaše zkušenosti a postřehy ohledně jejich rádce se správnou velikostí. Dá se na tento nástroj spolehnout, že bude oblek dobře sedět? Mě vyšla velikost 44, přičemž měřím 177 cm, vážím 69 kg, obvod hrudníku 97 cm => štíhlá postava bez břicha. Mockrát děkuji.
 3. Dobrý den, můžu Vás poprosit o srovnání bot Bexley a jiných levných ránových bot (např. Meermin) co se týče kvality (materiál, zpracování) a odolnosti s botami od Bugatti, Lloyd, Geox atd. Mám celkem dobré zkušenosti s botami od Bugatti, Lloyd, Geox, ale rád bych zkusil rámové boty. Většina zde na foru zmiňovaných výrobců/prodejců rámových bot je z ČR dosažitelná pouze přes eshop, proto by mě zajímal prodejce, u kterého lez dobře zvolit správnou velikost boty. Co se týče designu tak mě oslovila značka Meermin a Bexley. Např. u Loake a podobných značek mi přijde hrozně těžkopádný design jejich produktů. Jsem dost hubený a boty podobného vzhledu by mi příliš neslušely. Děkuji.