HarveySpecter

Members
 • Počet příspěvků

  3
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli HarveySpecter

 • Hodnost
  Newbie
 1. Krásný den, nastal čas opustit Českou Republiku a odstěhovat se na Nový Zéland. Při této příležitosti se zbavuji následujících kusů ve výborné kvalitě a za super cenu. Vše je dovezeno z USA, takže se díky této koupi vyhnete komunikaci s celníkama. Sada 4 pásků Anson Belt - Pravá kůže - Nastavitelná délka 77 - 95 cm - Přesky jdou libovolně vyměňovat z pásku na pásek dle příležitosti - K prodeji pouze všechny dohromady jako celek - Všechny ve výborném stavu. Sada obsahuje: - černý pásek (pravá hovězí kůže) - tmavě hnědý pásek (pravá hovězí kůže) - burgudy pásek (pravá hovězí kůže) - pásek se vzorem krokodýl (pravá hovězí kůže) - přeska zlatá - přeska metal Původní cena 4.340 Kč + 911 Kč DPH. Cena k prodeji 3.000 Kč Fotky pásků: https://ibb.co/gUCCkG https://ibb.co/iGg55G https://ibb.co/fR6cKb https://ibb.co/dqEmCw —————————————————————————————————— Hodinky Vincero Collective Kairos Series Rose Gold Popis a foto hodinek zde: https://vincerocollective.com/collections/kairos-collection/products/the-kairos-series-gold Původní cena 3.688 Kč + 774 Kč PDH. Prodejní cena 3.000 Kč. —————————————————————————————- Kontakt: nepras@nepraspartneri.cz Děkuji za pozornost a přeji krásný den!
 2. Krásný den, s těžkým srdcem se zbavuji těchto hodinek, od mého oblíbeného výrobce Vincero Collective. Důvod je prostý, dostal jsem darem podobné a jedny museli jít. A víte jak je to s dary. Zde jejich foto a specifikace: https://vincerocollective.com/collections/chrono-collection/products/the-s-class-gold Cena 3.500 Kč původní cena 3.688 Kč + DPH 774 Kč Hodinky jsou to opravdu nádherné za rozumnou cenu a dostávají tunu komplimentů. Nyní jsou tu pro Vás k dispozici bez komplikací s celníkama. Předání možné v Praze nebo poštou (hradí kupující) Kontakt: personal.vojtechnepras@gmail.com Děkuji za pozornost, Vojtěch Nepraš
 3. Krásný den, jelikož už obleky nenosím, natož pak košile s manžetovými knoflíky, rozhodl jsem se manžetových knoflíků zbavit za dumpingovou cenu. Zde foto: https://ibb.co/bQbEV5 https://ibb.co/iwjq3Q 1. Le Premier kulaté (Cena 500 Kč, původní cena 990 Kč) 2. M&S Union Jack (Cena 250 Kč, původní cena 500 Kč) Možnost předání v Praze nebo poštou (platí kupující). Kontakt: personal.vojtechnepras@gmail.com Věřím, že si najdou majitele, který jim opět dodá smysl :-)