Gentleman

Members
 • Počet příspěvků

  3
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Gentleman

 • Hodnost
  Newbie
 1. Gentleman

  Golf Spot

  Nemyslím si, že golf je sport pro starší generace. Hodně mých známých ho hraje a jsou to lidé do 30 let. Já osobně jsem mu zatím moc nepřišel na chuť. Párkrát jsem si zahrál, ale není to sport, který bych vyhledával. Za to miluji tenis!
 2. Gentleman

  Kde koupit kvalitní dřevěný motýlek ?

  Klasika je klasika, ale zkusit něco nového taky není na škodu. Možná, že je to tím, že jsem spíš z té mladší generace, ale dřevěné motýlky jsou součástí prakticky každého mého outfitu. Hodí se nejen k obleku, ale i na méně formální události třeba jen tak ke košili. Podle mě jsou praktické a především originální. Já třeba mám pár motýlku od výše zmiňované značky BeWooden a osobně jsem velice spokojený. Mám třeba tyhle: https://www.bewooden.cz/drevene-motylky/bellis-P/ https://www.bewooden.cz/drevene-motylky/cassio-P/ a vůbec mi nepřijdou málo originální a jednoduché, a kvalita opravdu odpovídá ceně. Ale všechno je věc názoru a vkusu. Každému se přeci líbí něco jiného.
 3. Gentleman

  Kožený hnědý pásek

  Skvělé zkušenosti mám s tímto: https://www.bewooden.cz/dreveny-pasek/lux-belt-P/ Obchod BeWooden mi doporučil švagr. Trochu jsem váhal, protože ceny jsou vyšší, ale nelituji. Je to krásná ruční práce, kombinace kůže a dřeva a musím říct, že cena opravdu odpovídá kvalitě.