Phoenick

Members
 • Počet příspěvků

  7
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Phoenick

 • Hodnost
  Newbie

Profilové informace

 • Město
  Brno
 1. Dobrý den, prodám nenošené boty Ace Marks Penny Loafer COGNAC ANTIQUE, velikost 10,5. Tyto boty byly zakoupeny v roce 2017 při kampani na Kickstarteru, doteď mi ležely ve skříni, ale bylo o ně ale dobře postaráno. Více informací na stránkách Ace Marks. Boty podávám, protože je neobuji, mám vysoký nárt a širokou nohu. K botám přidám i cedrové napínáky a kartáč z koňských žíní, které byly koupeny spolu s botami. Cena 1500 Kč. Tato nabídka je v tuto chvílí i na Aukru a pokud si to někdo koupí tam, tak bude mít přednost. Děkuji za pochopení.
 2. Phoenick

  Kde koupit kvalitní vlněné sako

  Děkuji za odpověď, kabát se mi od SS sice opravdu líbí, ale uvědomil jsem si, že 2,5 button by mi úplně nevyhovoval. Nějaké alternativy ? (v CT nemají slevy v mých velikostech)
 3. Phoenick

  Kde koupit kvalitní vlněné sako

  Děkuji za odpovědi, nakonec jsem si objednal tu 2. Havanu, akorát je mi trošku těsná, tak ji dnes pošlu zpět a vyměním za větší. Má suit supply také tak kvalitní kalhoty a kabáty? Protože uvažuji o šedých vlněných kalhotách, jen nevím jestli světle šedou případně touhle a nebo tmavě šedou, která se mi líbí víc. A kabátu, jen nevím jestli navy blue (když už budu mít to modré sako) nebo šedou, když budu mít šedé kalhoty.
 4. Phoenick

  Kde koupit kvalitní vlněné sako

  Děkuji za odpovědi, asi jste mě nakonec se SS dostali a zkusím je. Pokud jsem pochopil správně, tak když mi nebude něco sedět, tak to můžu zdarma poslat zpět? Chtěl bych si nejspíš koupit navy sako, aby bylo co nejuniverzálnější, ale teď se nemůžu rozhodnout s tím, které vybrat. Ty 2 Havany mi připadají rozdílné jen ve vlně, nějaká doporučení? http://eu.suitsupply.com/en/jackets/havana-navy-plain/C1081.html?cgid=Jackets&prefn1=closureID&prefv1=Single breasted&prefn2=colorID&prefv2=Blue&prefn3=fit&prefv3=Havana|Lazio&prefn4=lapelID&prefv4=Notch lapel&prefn5=materialID&prefv5=Wool http://eu.suitsupply.com/en/jackets/lazio-jacket-navy-pinstripe/P1105L-JD.html?cgid=Jackets&prefn1=closureID&prefv1=Single breasted&prefn2=colorID&prefv2=Blue&prefn3=fit&prefv3=Havana|Lazio&prefn4=lapelID&prefv4=Notch lapel&prefn5=materialID&prefv5=Wool http://eu.suitsupply.com/en/jackets/havana-navy-plain/C847.html?cgid=Jackets&prefn1=closureID&prefv1=Single breasted&prefn2=collectionID&prefv2=Fall%2fWinter&prefn3=colorID&prefv3=Blue&prefn4=fit&prefv4=Havana|Lazio&prefn5=lapelID&prefv5=Notch lapel&prefn6=materialID&prefv6=Wool nebo jiné? Děkuji
 5. Phoenick

  Kde koupit kvalitní vlněné sako

  Děkuji za odpovědi, v tom případě je pro mě suit supply asi moc drahé. Ale našel jsem u TML tohle https://www.tmlewin.co.uk/clothing/jackets-coats/wellington-navy-textured-weave-jacket-58128.html?cgid=Mens-Jackets-Coats Co myslíte? A je podle vás na podzim a jaro lepší half lined nebo full lined? Díky za odpovědi ?
 6. Phoenick

  Kde koupit kvalitní vlněné sako

  děkuji, budou mít někdy v blízké době slevy? kupovat za plnou cenu se mi nechce
 7. Dobrý den pánové, mohl by mi někdo poradit, kde koupit kvalitní vlněné sako (sport jacket), ideálně bez podšívky z umělotiny. Dost by pomohlo kdybych si ho mohl vyzkoušet před koupí. Děkuji