skvapilos

Members
 • Počet příspěvků

  3
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli skvapilos

 • Hodnost
  Newbie
 1. Kde koupit oblek

  Díky za radu, ještě bych měl jeden dotaz. Jaký je mezi nimi rozdíl v kvalitě? Více se mi líbí modely Lazio (hlavně kvůli klopám), ale jsem na vážkách jestli raději nevybrat Havanu kvůli kvalitě na úkor vzhledu.
 2. Kde koupit oblek

  Plánuji si koupit oblek v celové relaci 9-12 tisíc. Po pročtení diskuze jsem dospěl, že bych volil SuitSupply, proto bych chtěl poradit s výběrem, jakou kolekci/fit. Pouze občasné nošení (neformální plesy, zkoušky na vysoké) - maximálně tak 15x do roka. Výška 180cm, váha 68kg, barva modrá/navy. Můj nynější oblek je slimový a vyhovuje mi. Děkuji za tipy.
 3. Kde koupit oblek

  Zdravím, sháním oblek v cenové relaci 10-12 tisíc. Jsem student VŠ a oblek (slim fit tmavě modrý montego za cca 3 tisíce) jsem doposud nosil tak 10x do roka a to ke zkouškám a na neformální plesy. Nový oblek bych chtěl využít také na pracovní pohovory či schůzky (právo, takže dress code je nutný :D) a požaduji, aby nějaký ten rok vydržel. Moje požadavky jsou: tmavě modrá barva obleku, slim fit střih (180 cm, 68kg), padnoucí k hnědým botám a opasku, košile nosím především bílé (tip na alespoň trochu kvalitní košile kolem tisícovky ocením) a kamenný obchod v ČR kvůli vyzkoušení. Na internetu jsem vyčetl, že obchodům jako je Blažek, Bandi a podobným se raději vyhnout. Chtěl bych se zeptat jak jsou na tom obchody typu VAN GRAAF, Peek nebo třeba Otto Berg. Speciálně pak na obleky Hugo Boss v Peekovi, které se mi vzhledově líbí, ale nejsem si úplně jist odpovídající kvalitou za cenovku kolem 10 tisíc. Kladné recenze jsem četl například na obchod SuitSupply, který ale absentuje prodejnu v ČR a na T.M.Lewis, který se mi jeví zatím nejlíp. Tímto bych chtěl poprosit o rady a tipy, kde s mým popisem podobný oblek hledat. Předem díky za odpovědi.