skvapilos

Members
 • Počet příspěvků

  3
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli skvapilos

 • Hodnost
  Newbie
 1. skvapilos

  Kde koupit oblek

  Díky za radu, ještě bych měl jeden dotaz. Jaký je mezi nimi rozdíl v kvalitě? Více se mi líbí modely Lazio (hlavně kvůli klopám), ale jsem na vážkách jestli raději nevybrat Havanu kvůli kvalitě na úkor vzhledu.
 2. skvapilos

  Kde koupit oblek

  Plánuji si koupit oblek v celové relaci 9-12 tisíc. Po pročtení diskuze jsem dospěl, že bych volil SuitSupply, proto bych chtěl poradit s výběrem, jakou kolekci/fit. Pouze občasné nošení (neformální plesy, zkoušky na vysoké) - maximálně tak 15x do roka. Výška 180cm, váha 68kg, barva modrá/navy. Můj nynější oblek je slimový a vyhovuje mi. Děkuji za tipy.
 3. skvapilos

  Kde koupit oblek

  Zdravím, sháním oblek v cenové relaci 10-12 tisíc. Jsem student VŠ a oblek (slim fit tmavě modrý montego za cca 3 tisíce) jsem doposud nosil tak 10x do roka a to ke zkouškám a na neformální plesy. Nový oblek bych chtěl využít také na pracovní pohovory či schůzky (právo, takže dress code je nutný :D) a požaduji, aby nějaký ten rok vydržel. Moje požadavky jsou: tmavě modrá barva obleku, slim fit střih (180 cm, 68kg), padnoucí k hnědým botám a opasku, košile nosím především bílé (tip na alespoň trochu kvalitní košile kolem tisícovky ocením) a kamenný obchod v ČR kvůli vyzkoušení. Na internetu jsem vyčetl, že obchodům jako je Blažek, Bandi a podobným se raději vyhnout. Chtěl bych se zeptat jak jsou na tom obchody typu VAN GRAAF, Peek nebo třeba Otto Berg. Speciálně pak na obleky Hugo Boss v Peekovi, které se mi vzhledově líbí, ale nejsem si úplně jist odpovídající kvalitou za cenovku kolem 10 tisíc. Kladné recenze jsem četl například na obchod SuitSupply, který ale absentuje prodejnu v ČR a na T.M.Lewis, který se mi jeví zatím nejlíp. Tímto bych chtěl poprosit o rady a tipy, kde s mým popisem podobný oblek hledat. Předem díky za odpovědi.