Pavel1975

Members
 • Počet příspěvků

  19
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  1

Pavel1975 last won the day on April 2 2018

Pavel1975 had the most liked content!

O uživateli Pavel1975

 • Hodnost
  Member

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Pavel1975

  TM Lewin, cenový rozdíl

  nevzdávej to, mi říkalo podvědomí a tak jsem to nevzdal a hurá, česká webová stránka už neexistuje. Teď zapracuju na těch cenách.
 2. Pavel1975

  Weekender bag

  prodám jednou použitý a pak nevyužitý bag (taška) vhodná i na oblek(y). Koupeno zde: https://www.amazon.de/ původní cena 40€, nabízím za 30€ nebo ekvivalent v Kč Osobní odběr buď Brno nebo pošta.
 3. Pavel1975

  TM Lewin, cenový rozdíl

  stížnost u ČOI podána, stížnost na finanční úřad podána, stížnost u evropské komise (Europe direct jak CZ tak i v Bruselu) podána. Ti říkám, já to tak nenechám. Neskutečně mě to rozčiluje. Dejte rady kam si stěžovat dál. Třeba ty ceny online vs obchod je taky něco.
 4. Pavel1975

  TM Lewin, cenový rozdíl

  mezitím jsem objednal košile za 500€ a nechal si je poslat ke kolegovi do Polska, jezdí do Brna každý týden. Ale toto není systemové řešení. Jsem vážně rozhodnut s tím zatočit. Chování české pobočky je nepřijatelné.
 5. Pavel1975

  TM Lewin, cenový rozdíl

  tak jsem podal oficiální stížnost na ČOI, nejdřív jsem jim tam ale zavolal. Ochotná paní mi vysvětlila, že s tím ale beztak nic nenadělají. Ano, jde o porušení EU Geo Blocking Regulations ale to nespadá pod jejich jurisdikci jediné co spadá "pod ně" je cena v EURech. No aspoň něco. Doporučila mě ať se obrátím na ministerstvo fianncí .))
 6. Pavel1975

  deleted

  deleted
 7. pánové, trochu jsem se pustil do války. Docela nechtěně, ale hold tak už to je Firma TM Lewin podle mě porušuje od prosince 2018 novou platnou směrnici "EU Geo Blocking Regulations (The Regulation (EU) 2018/302)". Toto nařízení konkrétně stanoví uložení povinností týkajících se zákazu diskriminace, a to přímé i nepřímé, z důvodu státní příslušnosti, místa bydliště nebo místa usazení. Jinými slovy, v případech, na něž se návrh vztahuje, budou moci spotřebitelé z jiných členských států nakupovat za stejných podmínek jako místní spotřebitelé. Cílem návrhu je zajistit, aby spotřebitelé, kteří chtějí nakupovat zboží a služby v jiné zemi EU, ať už online, nebo osobně, nebyli diskriminováni, pokud jde o přístup ke zboží či službám, o cenu, podmínky prodeje či platební podmínky, s výjimkou případů, kdy je to objektivně opodstatněno. Tak jsem jim napsal email, odpověděli. To mě překvapilo. Ale co odpověděli mě zarmoutilo Nyní mám jen jednu otázku, na koho se obrátit? Kde si komu postěžovat, že toto co dělají je přesný opak co jim směrnice nařizuje. Rozdíl ceny 29.80€ vs 49€ je až moc, proč bych měl platit o 64% víc? za co? Pomožte mi prosím. Pavel
 8. Pavel1975

  deleted

  deleted
 9. Pavel1975

  deleted

  deleted
 10. Pavel1975

  2x boty Loake, nové, či téměř nové

  deleted
 11. Pavel1975

  Prodám: Meermin Tassel Loafers UK 7

  bylo by fajn uvést od kud jsi, ne? měl bych zájem
 12. Schválně jsem tento příspěvek dal do bazaru, ne do obecného fora. Často vidím inzeráty na již nošené boty. Často se prodávající dušuje, že je měl jednou dvakrát .... Snad vám (kupujícím) toto otevře oči jak se opotřebovává kožená podrážka. Fotka mých bot po třech dnech (2x jízda autetm, 1x mhd, 3 dny v práci).
 13. Pavel1975

  Golf Spot

  otázka zdali toto vlákno je stále aktivní (ostatně i celé stylforum mi připadá trochu mrtvé), navrhuji mini turnaj a přitom pokecat o módě. Jako člen v Brně na kaskádě mohu pozvat jednoho hráče zadarmo. Nabízel jsem to na jiném (golfovém) foru ale nikdo se nepřihlásil. Bud se lekly Brna nebo mě Každopádně nabídka je zde. (formát samozřejmě na rány bez vyrovnání, padni komu padni)
 14. Pavel1975

  Nový pásek Meermin, černý 85 cm

  černý obyčejný lesklý kup u Bati za 499, resp 399 po slevě (pravá kůže, podobná přeska)
 15. Pavel1975

  Voskování bot do vysokého lesku

  je ještě potřeba dodat že botě trvá min 3 měsíce než se začne lesknout jak chcete, do té doby je to takový polo lesk .)