Andrei

Members
 • Počet příspěvků

  11
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Andrei

 • Hodnost
  Member
 1. Kožená taška Cerruti 1881

  Snížení ceny na 2200 Kč.
 2. Kožená taška Cerruti 1881

  Prodám černou koženou tašku Cerruti 1881. Rozměry 45 x 30 cm, šířka základny 17 centimetrů. Použita pouze 5-6 krát na cestách, stav tomu odpovídá, je skoro jako nová, pouze kolem základny je při blízkém zkoumání poznat, že byla pokládána na zem. Původní cena 250 EUR, nyní prodávám za 2500 2200 Kč. Ideálně osobní odběr v Praze. Možno též poslat poštou nebo přepravní službou na dobírku, v tom případě navrhuji se o náklady podělit.
 3. Rád bych touto cestou prodal vosk na vlasy Hanz de Fuko Sponge Wax. Popis zde: https://www.hanzdefuko.com/products/sponge-wax http://www.menstyling.cz/hanz-de-fuko---sponge-wax.html Koupen v červnu 2017, použit pouze asi 5x, kelímek je skoro plný. Původní cena 559 Kč, prodávám za 150 Kč, nejlépe osobním odběrem v Praze.
 4. Napis prosim na andrei.badea@movzx.net.
 5. Dobrý den, rád bych touto cestou prodal boty Loake Embankment z kolekce Loake 1880. Barva mahogany, velikost 8. Koupeny loni v létě v Londýně, nošeny pouze loni maximálně pětkrát do práce MHD, žádné dlouhé cesty pěšky. Jsou bez krabice a bohužel už též bez látkových sáčků, kterých jsem se neprozřetelně zbavil. Představuji si za ně 2000 včetně poštovného. Také je možné osobní předání v Praze.
 6. nici deodorant kosile ?

  Netuším, nikde jsem ho neviděl. Já si ho nechávám posílat z e-shopů z UK.
 7. nici deodorant kosile ?

  Od té doby co používám tenhle dodorant http://www.mankind.co.uk/menscience-advanced-deodorant-73.6g/10364909.html jsem přestal žluté fleky řešit. Přešel jsem k němu od antiperspirantu Clinique, kvůli kterému jsem vyhodil nespočetně triček (tenkrát jsem košile nosil spíš vzácně). Menscience je trochu méně efektivní (není to antiperspirant, takže se potit budete), ale mně ranní aplikace většinou stačí do večera. Je pravda, že se od přírody příliš nepotím. Je naprosto bez vůně, takže se nebije s toaletní vodou.
 8. Slim fit košile

  Prosper0: proč je to srovnání hrušek a celeru? Jistě, velikost S/M/L je nějaký průměr do kterého výrobce doufá, že se vejde většina lidí, a je logicky méně přesná, než velikost udávající obvod krku a délku rukávů. Jenže obvod krku pořád neříká nic o tom, jak bude košile úzká nebo široká kolem hrudi. Proto jsem nepředpokládal, že přesto, že casual slim-fit košile od Tyrwhitta ve velikosti S kolem mě pytlovitě plandá (a ještě k tomu má krátké rukávy), jejich formal slim-fit velikosti 37 kolem krku plandat nebude. Z toho co píšete je ale zřejmé, že asi plandat skutečně nebude, takže možná, že se ze střihu casual košil nedá nic usoudit o formálních, a obráceně.
 9. Slim fit košile

  Tyrwhitt (http://www.ctshirts.co.uk) podle mě slim fit neumí. Zkoušel jsem jejich jarní kolekci (pravda, casual) slim fit košil. Do velikosti M by se vešel další jako já a velikost S zase měla příliš krátké rukávy. Ale možná mají u formálních košil jiný střih. Přímou a dobrou zkušenost s formálními slim fit košilemi mám u TM Lewin. Jejich řada "fully fitted" je skoro těsná i mně. Pražský obchod TM Lewin v Myslbeku bohužel nesplňuje podmínku nižší cenové hladiny. Internetový obchod má znatelně nižší ceny: http://www.tmlewin.co.uk/.
 10. Neznáte prosím v Praze dobré panské krejčovství nebo úpravu oděvu? Hledám podnik s příjemnou obsluhou, kde mají smysl pro detail a odvedou dobrou práci. Měli by být schopni mě na místě zmeřit a žádané změny si na oděvu sami označit. Znám tři takové, jenže tyto podmínky splňují pouze dohromdady :-) Tím smyslem pro detail myslím třeba, že při úpravách košile použijí steh stejné délky jako výrobce. Je to přehnaný požadavek? U Pokorného v Krakovské mi pán suše tvrdil, že když nastaví kratší steh než 2 mm, tak mu šicí stroj šije na místě. To bylo bohužel až při převzetí hotové zakázky. Při jejím zadávání (košile od Lewina, šitá velmi krátkým, asi jednomilimetrovým stehem), tvrdili, že dodržet steh není problém. Díky! Andrei