Bender

Members
 • Počet příspěvků

  95
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  1

Bender last won the day on June 18 2016

Bender had the most liked content!

O uživateli Bender

 • Hodnost
  Advanced Member

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž

Návštěvy profilu

798 zobrazení profilu
 1. Bender

  Kde koupit tenkou peněženku?

  Nakonec jsem si vzal základní card holder od Tommyho Hilfigera, model Eton
 2. Bender

  TM Lewin - Objednávka z UK

  Pánové (a příp. dámy), máte zkušenosti s vrácením zboží? Objednali jsme s kamarádem pár věcí a u obleku si nejsem moc jistý. Zajímaly by mě náklady a případně jakým způsobem, pokud je jiná alternativa, než poslat přímo balíkem z ČR do UK (2kg vyjde docela draze). Do ČR si to nechám zaslat přes mailbox.de. Případně, jak je to s reklamací. Objednával jsem párkrát, ale nad tímto jsem se nikdy nepozastavoval. Díky moc!
 3. Bender

  Kde koupit tenkou peněženku?

  Děkuji za tip ale není tam žádná černá a rád bych hladkou kůži nebo saffiano. Nebo pokud mi doporučíte, jaká je lepší a nebude to "pebble".
 4. Bender

  Jaké stylové hodinky

  Doufám, že to není pouze reklama @Ladislavv
 5. Bender

  Kde koupit tenkou peněženku?

  Po skoro 2 letech otevírám opět toto téma. Mám pocit, že na léto je ideální "card holder", o kterém jsme se tu před lety bavili. Dáte mi prosím někdo tip na nějakou značku či obchod, který si mám prohlédnout? Rád bych opět kůži a potom bych byl rád i za rady ohledně péče. Nerad bych si kupoval zase něco na 6 karet za 4 tisíce, do 2 tisíc by to bylo ideální. Nejlépe 1 500. Díky předem!
 6. Bender

  Čistírna v Praze

  Ahoj, máte nějaké zkušenosti s Asterou? Potřeboval bych nějaké kabáty a obleky hodit někam, kde mi je nezničí. Díky moc!
 7. Bender

  Kde koupit oblek

  Podívám se tam, děkuji Vám za tip.
 8. Bender

  Kde koupit oblek

  Dnes jsem se byl podívat v Lewinovi, bohužel mi sedl jenom skinny fit, který je jenom 1 knoflíkový (i u rukávů) a na anglickém to o moc lepší také není. 34 není, 36S, které mi sedí u Marks & Spencer, tak tam ne. Už jsem z těch číslování dost nešťastný.
 9. Bender

  Kde koupit oblek

  Tak bohužel washington fit mi nesedl a je mi větší, nejspíše o číslo menší by mi také nepomohlo, takže budu muset poslat zpět na refund. Doporučíte mi prosím, kromě Van Graaf ještě nějaký jiný obchod s obleky? Co říkáte na T. M. Lewin v dnešní době? Existuje ještě Louis Purple, o kterém se tolik mluvilo? Potřebuju totiž trochu více polstrování na ramenu, jinak se mi dělají hrbolky u ramena a vypadá to dost směšně.
 10. Bender

  Kde koupit oblek

  Pánové, děkuji Vám za rady. Chci se ještě zeptat ohledně vrácení peněz, zda je to problém nebo to jde u SuitSupply hladce. Budu platit normálně kartou. Teď jsem přidal ještě k tomu míry na jejich stránky do svého účtu a stále nevidím nikde doporučenou velikost, když najedu na jejich produkty. Mám hledat doporučenou velikost jinde? Díky.
 11. Bender

  Kde koupit oblek

  Děkuju za odpovědi Problém v tom, že bych si na to navykl, nevidím, budu jenom rád Jinak tedy šle od nich jsou podle Vás ucházející nebo jsou někde jinde levnější a stojí za to si je pořídit? Mně stačí modré bez vzorů pro začátek. Viděl jsem u některých, že u Washington fit mají ty klopy podivně stojaté a trčí přes ramena. Nevíte čím to může být? Dá se to nějak napravit případně (jinak než izolepou)? U mého dvouřadého obleku z M&S tohle nedělá. Tady pro představu jeden obrázek jednoho pána ze Style Forum, ale viděl jsem i obrázky, které vyloženě ty klopy trčí mimo rameno.
 12. Bender

  Kde koupit oblek

  Dobrý podvečer, v tomto vlákně se rozebíral oblek od SuitSupply, zajímalo by mě, jestli máte zkušenosti s Washington fit a mají kalhoty v obleku knoflíky na šle? Chci zkusit změnu a pořídit trochu lepší oblek do školy a na plesy. Tentokrát risknu i přes ten e-shop, když míry jsou tam uvedené. Velmi mě zaujal peak lapel, který jsem snad od jiných firem tolik neviděl nebo za vyšší ceny. Holt ovlivněn seriálem Suits a Harveym Specterem a na Tom Ford od něho nebo bespoke si jako student nemůžu ještě dovolit Šle jsem ještě nekoupil, budu rád i za Vaše doporučení, zda od SuitSupply nebo od jiného výrobce. Budu rád za Vaše připomínky a zkušenosti! Přeju pěkné svátky
 13. Bender

  Taška pro studenta

  Abych řekl pravdu, vůbec o takových firmách nevím Měl jsem předtím vyhlédnutého od Teda Bakera, jenom už došel a ani jsem si nebyl jistý, jestli rozměrem by stačil. Ani jsem si nebyl jistý tím materiálem ale než jsem se nadál, tak už bylo vyprodáno.
 14. Bender

  Taška pro studenta

  Dobré poledne Pomalu už propadám té panice, že za chvíli je září a také nová etapa mého života. Samozřejmě chci být co nejlépe vyzbrojen a tak čelit novým výzvám, které mě čekají na nové škole. S tím, že se mění také některé požadavky na pomůcky, tak je potřeba i koupit novou tašku. Nebudu tvrdit, že pořádnou vysněnou tašku už hledám snad od začátku střední a do teď jsem jí nenašel. Abych řekl pravdu, už jsem v tom dost bezradný a doufám, že mi pomůžete s tipy na konkrétní typy tašek nebo obchody, které by mohly mít něco, co hledám. Z toho, co jsem nastudoval o taškách si myslím, že i přes veškeré typy mi budou sedět nejvíc messenger bag. Ale otázkou kde je teď sehnat? Potřebuji tam vměstnat ultrabook (kolem 13" - teprve se rozhoduji který), svačinu, pití, popřípadě nějaké knížky, které nebudou ve formě e-book. Rád bych, aby byl buď kožený nebo koženkový (nemusí to nutně vydržet 10 let), kolem 3 - 4 tisíc maximálně, protože ještě je dost dalších výdajů Hlavně, aby byl jednoduchý, takový, aby seděl snad jak k obleku, tak i ke casual. Hodně se mi líbí ten od Diora, co je na fotce ale ten si asi ještě nějaký rok nebudu moci dovolit Budu moc vděčný za Vaše rady. Děkuji Vám předem
 15. Bender

  Kde koupit tenkou peněženku?

  Po skoro 2 měsících se opět hlásím. Nakonec jsem si našel peněženku v GEOXu za slušnou cenu, bez mincovní kapsičky, v černé barvě. Už jsem karty také zredukoval, díky Vám hlavně! V peněžence už nosím kolem 7 nezbytných kartiček, jinak všechno už je v mobilu ve Stocard. Tak díky V brzké době chystám ještě si koupit "kartovačku", přesvědčilo mě to, že skoro už 2 týdny nepoužívám mince a do saka asi ideál.