Alexandr

Members
 • Počet příspěvků

  104
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Alexandr

 • Hodnost
  Advanced Member

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž

Návštěvy profilu

596 zobrazení profilu
 1. Dobrý den, rád bych prodal nové double monky od Meerminu, velikost 11,5UK tedy 45/46 EU cca, jak jsem měl možnost zjistit od firmy. Vyhrál jsem je na Ebayi v aukci přímo od společnosti Meermin, kde prodávají boty 2. jakosti, kvůli drobné odchilce na podrážce - poslední 2 fotky. V podstatě jde o kosmetickou vadu, na první pohled to není zřejmé. Bohužel jsem na aukci zapomněl a mezitím si boty pořídil jiné. Boty jsem ještě neuhradil, neboť o ně nemám zájem - pokud by je někdo chtěl, domluvili bychom se, jak se provede platba. Vydražil jsem je za 81 dolarů + 35 dolarů poštovné = celkem 116 dolarů tedy cca 2 737 Kč, prodávám za 2500 Kč, ale jsem ochoten se případně dál domluvit. Na webu jsou k nahlédnutí zde za cenu 160 eur + 15 eur pošta: klik Nejde o žádnou spekulaci, pouze nechci dostat negativní hodnocení na Ebayi, ale zároveň někomu z Vás mohu nabídnout boty o 2 000 Kč levněji. Fotky přikládám níže, jsou to přesně tyto boty, foto mám z aukce. Osobní předání by bylo možné v Brně nebo ve Znojmě. Pro víc informací nebo k domuvě mě kontaktujte přes PM klidně.
 2. Nové cedrové napínáky vel. 44

  Dobrý den, bral bych je a jsem taky z Brna. Napíšu Vám zprávu.
 3. Nákup obleku

  K té černé, jak píše Martin K., opravdu to nemá cenu. V tanečních je většina lidí ráda, že nějaký oblek má. Pokud budeš mít opravdu tmavě modrý a dobře padnoucí, budeš za šviháka a barvu nikdo řešit nebude. Navíc získáš opravdu univerzální sestavu na většinu akcí, kterých se můžeš zhruba ve svým věku účastnit. Jsem pátým rokem na vysoký a černý obleky nosím maximálně na pohřeb, případně na ples školy bych jej vzal. Zato právě tmavě modrý má pro mě nejlepší uplatnění, co se týká univerzálnosti. Nevím, zdali si jej budeš financovát sám nebo za pomocí rodičů, takže přidám i nějaký sekáče. V Praze bych zkusil Scoro Coco, nebo teď někdy by tam měla mít Renn for Men pop-up akci, ale zdali ještě má obleky, to nevím. V Brně bych zkusil Humanu nebo Baltazar na Zvonařce, v obou jsem narazil na vlněný obleky za pár korun, ovšem vzhledově je to jak nové - stačí pravidelně chodit, hlídat si nové zboží a zkoušet. Genesis se spíš vyhnout. Vím, že když jsem na střední hledal oblek, tak se dalo i C&A, kde se dal najít oblek buď mix vlna/plast, nebo i vlna. Cena byla max do dvou tisíc + třeba úprava u krejčího. Jak je to nyní nevím.
 4. rekonstrukce bot

  Když se tu zmínil Zachariáš, máte někdo zkušenost s komunikací, a zdali renovuje i boty vyrobené mimo jeho dílnu? Na můj mail nikdo dva měsíce nereaguje.
 5. Prodřené lokty u košile

  Jediné, co mě napadá, je nechat si udělat na oba lokty náloketníky. Viz třeba zde 1 nebo tady 2 Není to asi řešení pro každou košili, ale na stranu druhou, lepší jak čtverec, o kterém píšete.
 6. Prodám boty Church's Camden Custom Grade, hnědý semiš, 44/45 N - pro uzší chodidlo. Cenu si představuji cca 1999,- nebo dle domluvy. Fotografie jsou zde https://www.vinted.cz/muzi/kotnikove-boty/13996640-churchs-custom-grade Pro víc info stačí psát zde.
 7. Stále aktuální, přidány i další věci na prodej - Church´s boty, vlněné kabáty i s kašmírem kabáty, Charles T. košile, pěkný Levis jeans made in USA atd. https://www.vinted.cz/uzivatele/99458-alexan92/predmety Stačí se ozvat zde a případně i cena se dá dohodnout, nebo vyměnit za jiný kus, který byste rádi prodali.
 8. Charles Tyrwhitt slim fit 17/34inch_____43/86cm

  Stále aktuální, přidány i další věci na prodej - Church´s boty, vlněné kabáty i s kašmírem, Charles T. košile, pěkný Levis jeans made in USA atd. https://www.vinted.cz/uzivatele/99458-alexan92/predmety Stačí se ozvat zde a případně i cena se dá dohodnout, nebo vyměnit za jiný kus, který byste rádi prodali.
 9. Kabáty stále aktuální, na zimu velmi vhodné a neokoukané, dohoda klidně na 1000,-/ks - potřebuji místo na další.
 10. Charles Tyrwhitt slim fit 17/34inch_____43/86cm

  Stále aktuální, domluva možná, stejně jako výměna.
 11. Oba kabáty jsou stále k prodeji. Při rychlém jednání je možná dohoda na výrazné slevě. Kalhoty prodány.
 12. Kabát na Podzim/Zimu

  Zrovna dva pěkné a zajímavé prodávám zde na fóru, ještě k nim v průběhu pár dní některé přibudou další.
 13. Míry duffle coat: Šířka podpaží k podpaží 63-64 cm v klidném stavu. Délka rukávu 58/59 cm - pokud má člověk ruce u těla, sahá rukáv akorát k zápěstí, ačkoliv mám delší ruce, tak je to ok. Pokud jsou ruce v kapsách, tak ani kus kůže není odhalen chladu. Délka vzadu od límce - 102 cm cca v klidu. Míry zeleného kabátu: Šířka podpaží k podpaží - 65-66 cm v klidu Rukáv 64-65 cm Délka vzadu od límce 97/98 cm Klidně mi pište případně zde, pokud si přejete víc fotek, nebo se domluvit na prodeji.
 14. Přidal jsem pár věcí na profil Vinted, které se se začínající zimou jistě hodí. Šedý duffe coat - https://www.vinted.cz/muzi/kabaty/13622360-sedy-duffle-coat Zelený kabát s příměsí kašmíru - https://www.vinted.cz/muzi/kabaty/13622188-zeleny-kabat-z-vlny-a-kasmiru Hnědé vlněné kalhoty - https://www.vinted.cz/muzi/oblekove-kalhoty/8459314-hnede-vlnene-kalhoty-vyrobne-v-italii Pří nákupu více věcí je možná sleva, stejně jako lze při rychlém jednání s cenama lehce hýbat. Předání po domluvě v Brně.
 15. Nabízím k prodeji tuto košili, oproti fotografii nemá francouzskou manžetu, ale knoflíkovou. Je slim fit ve velikosti 17/34inch, případně 43/86cm. Koupená v létě, dostal jsem se k ní dom až nyní, na mě má kratší rukáv - špatně jsem si měřil délku ruky (nataženou místo pokrčené). Jednou vyzkoušená, pak složená zpět do krabice. Tu mám a našel bych možná i fakturu. Je mi jí líto prodat, ale úprava na mou délku by byla drahá a nevypadala mi dobře, tak ať raději dělá někomu radost. Vyšla mě na 25 euro, teď přenechám za 500,-, osobní předání Brno nebo Znojmo, jinak poštou.