Alexandr

Members
 • Počet příspěvků

  108
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Alexandr

 • Hodnost
  Advanced Member

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž

Návštěvy profilu

849 zobrazení profilu
 1. Alexandr

  P: Loake 1880 Bayswater UK 9,5G - 1500 CZK

  up a cena na 900,-
 2. Alexandr

  P: Loake 1880 Bayswater UK 9,5G - 1500 CZK

  up
 3. Alexandr

  P: Loake 1880 Bayswater UK 9,5G - 1500 CZK

  bump
 4. Prodám černé Loake 1880 Bayswater UK 9,5G, mnou nošeno na Eu 45. Nošené velmi zřídka, krásný stav, fotky na odkazu zde https://postimg.org/gallery/zhkf5k46/ Cenu si představuji na lidových 1500 + pošta, případně osobní předání v Brně (okolí Moravského náměstí). Krabice a pytlíky jsou samozřejmě součástí prodeje. Případné dotazy, zájem atd. směřujte, prosím, na mail alexan92 zavináč seznam.cz
 5. Alexandr

  Nové cedrové napínáky vel. 44

  Dobrý den, bral bych je a jsem taky z Brna. Napíšu Vám zprávu.
 6. Alexandr

  Nákup obleku

  K té černé, jak píše Martin K., opravdu to nemá cenu. V tanečních je většina lidí ráda, že nějaký oblek má. Pokud budeš mít opravdu tmavě modrý a dobře padnoucí, budeš za šviháka a barvu nikdo řešit nebude. Navíc získáš opravdu univerzální sestavu na většinu akcí, kterých se můžeš zhruba ve svým věku účastnit. Jsem pátým rokem na vysoký a černý obleky nosím maximálně na pohřeb, případně na ples školy bych jej vzal. Zato právě tmavě modrý má pro mě nejlepší uplatnění, co se týká univerzálnosti. Nevím, zdali si jej budeš financovát sám nebo za pomocí rodičů, takže přidám i nějaký sekáče. V Praze bych zkusil Scoro Coco, nebo teď někdy by tam měla mít Renn for Men pop-up akci, ale zdali ještě má obleky, to nevím. V Brně bych zkusil Humanu nebo Baltazar na Zvonařce, v obou jsem narazil na vlněný obleky za pár korun, ovšem vzhledově je to jak nové - stačí pravidelně chodit, hlídat si nové zboží a zkoušet. Genesis se spíš vyhnout. Vím, že když jsem na střední hledal oblek, tak se dalo i C&A, kde se dal najít oblek buď mix vlna/plast, nebo i vlna. Cena byla max do dvou tisíc + třeba úprava u krejčího. Jak je to nyní nevím.
 7. Alexandr

  rekonstrukce bot

  Když se tu zmínil Zachariáš, máte někdo zkušenost s komunikací, a zdali renovuje i boty vyrobené mimo jeho dílnu? Na můj mail nikdo dva měsíce nereaguje.
 8. Alexandr

  Prodřené lokty u košile

  Jediné, co mě napadá, je nechat si udělat na oba lokty náloketníky. Viz třeba zde 1 nebo tady 2 Není to asi řešení pro každou košili, ale na stranu druhou, lepší jak čtverec, o kterém píšete.
 9. Stále aktuální, přidány i další věci na prodej - Church´s boty, vlněné kabáty i s kašmírem kabáty, Charles T. košile, pěkný Levis jeans made in USA atd. https://www.vinted.cz/uzivatele/99458-alexan92/predmety Stačí se ozvat zde a případně i cena se dá dohodnout, nebo vyměnit za jiný kus, který byste rádi prodali.
 10. Alexandr

  Charles Tyrwhitt slim fit 17/34inch_____43/86cm

  Stále aktuální, přidány i další věci na prodej - Church´s boty, vlněné kabáty i s kašmírem, Charles T. košile, pěkný Levis jeans made in USA atd. https://www.vinted.cz/uzivatele/99458-alexan92/predmety Stačí se ozvat zde a případně i cena se dá dohodnout, nebo vyměnit za jiný kus, který byste rádi prodali.
 11. Kabáty stále aktuální, na zimu velmi vhodné a neokoukané, dohoda klidně na 1000,-/ks - potřebuji místo na další.
 12. Alexandr

  Charles Tyrwhitt slim fit 17/34inch_____43/86cm

  Stále aktuální, domluva možná, stejně jako výměna.
 13. Oba kabáty jsou stále k prodeji. Při rychlém jednání je možná dohoda na výrazné slevě. Kalhoty prodány.