Jakub Tichý

Moderators
 • Počet příspěvků

  2 248
 • Registrace

 • Poslední návštěva

1 Sledující

O uživateli Jakub Tichý

 • Hodnost
  Advanced Member

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Praha
 • Web
  https://www.instagram.com/jacoppo1985/

Návštěvy profilu

1 948 zobrazení profilu
 1. Suitsupply - zimní kolekce

  Někdy se artikly vrátěj do prodeje za stejnou cenu, ale to jen málokdy. Větší šance je pak najít to v jejich obchodech, pokud to je na stránkách jako vyprodané.
 2. Jaká péče o boty

  Na takové boty bych použil buď hnědé KiWi nebo středně hnědý Loake.
 3. Jaká péče o boty

  Nahrajte prosím fotografii bot, ten nesehantelný odstín by mne zajímal.
 4. Jaká péče o boty

  Základní chyba je pokus o vmasírování dubbinu do boty. Dubbin se lehce nanese na botu a pak pár rychlými a lehkými pohyby otře to, co je navíc. V základu je hodně mastný a při aplikaci síly může kůži přemastot a vrchní vrstva barvy (zejména nástřikem nanášené) se může začít drolit a část pod ní se přemastí a zčerná (někdy dočasně, někdy trvale). Doporučil bych Vám dubbin nepouživat v létě, pokud tedy s ní nemažete nějaké pohorky před dlouhou tůrou přes močály a tam sou nějaké fleky od dubbinu asi nejmenší starost. Dubbin se používá jak jsem napsal v reakci, kterou jste citoval jako ochrana před solí, břečkou a sněhem v zimě a v létě botám spíše škodí.
 5. Jaká péče o boty

  Kupte si raději Dasco za 100ku, třeba brandované jako Loake nebo Barker.
 6. Kalhoty se zvýšeným pasem

  Kupuju classic fit od Charles Tyrwhitt - ty sou právě se zvýšeným sedem. Pak Jort kolekce u SuitSupply, jinde to moc nevídám bohužel.
 7. Jaká péče o boty

  Cherry Blossom je obchoďákovka, která má nějaký věci vyráběný od Kiwi, zbytek je tuším Henkel. Kaps je obchoďákovka nejhoršiho zrna, občas vídám v některých rádoby luxusních hotelech na pokojích
 8. Jaká péče o boty

  Máte pravdu, Saphir Renovateur přiliš nečistí, ale vzhledem k obsahu ropných složek čistí. Naopak Avel renovateur čistí výrazněji více - obsah rozpouštědel je vyšší a skvěle rozpouští například stopy po soli nebo vodě. Saphir dubbin graisse je uplně skvělá věc, ale neberte to jako kondicionér, tak to vůbec nefunguje a neni ani myšleno. Je to mastná substance, která dokonale chrání švy a uzavře stehy - mažu to na všechny boty, které nosím v zimě do sněhu a nikdy jsem neměl problém se skvrnami od soli nebo břečky. Za mne tedy určitě doporučuji. Jen boty místo lesku budou mít spíše mastný vzhled. Neříkám přímo nevhodný výrobek, ale máte tam malý poměr přírodních složek proti derivátům ropy a rozpouštědlům. Dříve se daly sehnat pěkné mixy Meltonian s jojobovým olejem, ale zdá se, že poptávka natolik klesla, že je už nedělají.
 9. Boty SHOEPASSION

  Kvalitativně je SP docela vysoko, kvalita kůže je rozhodně lepší, než Barker, podrážky lepší než Loake. Šití je na úrovni Loake, fity jsou něco mezi.
 10. Savile Row Company London

  Závisí jak co, obleky mají slušné, cca jako CT, košile v poslední době nic moc...
 11. Kde koupit oblek

  Máte silnější ruce s tím nic ve spojení s jemnou látkou nenaděláte bohužel, jinak mi příde, že Vám sedí velmi dobře.
 12. F&F

  Pokud ste ve finanční nouzi, tak si zajděte do Textile house sekáče a vyberete si tam skvělý kalhoty, nedávno se tam narazil za 100 Kč na Balmain vlna/kašmír kalhoty v "neznačkové" sekci, chinos i jiných kalhot je tam docela dost.
 13. O botách LOAKE

  Jedná se o kopyto mezi "026" a "Mayfair" určené pro kooperace s dalšími prodejci/výrobci, zejména Next a TopShop. Verze pro Charles Tyrwhitt mají převážně "025" (velmi málo jich je "loafer" a "duke") , které může být F i G šíře. Snad Vám to pomůže.
 14. Úprava obleku v Praze

  100% spolehlivě pan Hartl v Dejvicích
 15. Čistírna v Praze

  Čistírna v Martinské - http://www.cistirna.cz/ - maj smlouvu s Burberry, umí, sou ale docela nepříjemní a jeden kabát sem pak musel nechat reproofnout, když to s čistěním přehnali. Jinak nic nikdy nezničili Royal Clean Dejvická - http://royalclean.cz/ - používám je dlouho, na kašmír, hedvábí, čistili mi oblek Burberry i Hermés šátky, nikdy nebyl problém, paní tam velmi milá, ochotná, velmi dobře žehlí kalhoty LaundryJet - http://www.laundryjet.cz/ - zatím bez zkušeností, teď budu zkoušet poprvé, ale reference velmi dobré Daja v Celnici - http://www.cistirna-odevu-daja.cz/cz/ - smíšené zkšenosti, něco se povedlo vyčistit, dvoje kalhoty zničili a reklamace dost nepříjemná, naštěstí si hadry před předáním fotím, takže hláška "ale milej pane ty skvrny ste tam asi měl, že" na mne neplatí