Pitrs

Members
 • Počet příspěvků

  107
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Pitrs

 • Hodnost
  Advanced Member

Návštěvy profilu

522 zobrazení profilu
 1. No s 20 problém není, ale když jich mám přes stovku tak to už není tak easy. Já mám oddělené zimní a letní kravaty a tu nepoužívanou sezónu uschovanou. Aktuální sezónu na těch věšácích na kravaty co se jich na jedno "ramínko" vejde 20. Ale až budu pořizovat vestavěnou skříň do šatny tak se přikláním spíš k těm plochým šuplíkům s filcem kde to oddělím co plato to barva. Výhoda je že na jde dát i knoflíčky, kapesníčky atd. Vlastně jak ukládáte kapesníčky? Mám jich okolo 30. Díky, Petr
 2. John Crocket - slevy

  Díky moc Martine, právě jsem ženě koupil pěkné chilli oxfordky za parádní cenu 100€ Konečně po hodně dlouhé době co pro ni sháním kvalitní boty tak vyzkouší rámovky
 3. Oblek na moji svatbu - Suitsupply

  Plain modrý oblek a hnědé nebo černé oxfordky jsou ok. A dle mně je i jedno jaká modrá barva obleku to je.
 4. Kde koupit oblek

  mají outlet, pro jaký region ale nevím. Slevy ani výprodeje ne.
 5. 15/33 CT košile extra slim

  Pima cotton Foto https://ibb.co/dxO5yF Odkaz CTS http://www.ctshirts.com/intl/extra-slim-fit-pima-cotton-double-faced-sky-blue-shirt/FOR1011SKY155S.html?singleRes=true Cena ideálně 650.
 6. 15/33 CT košile extra slim

  Prodám Charles Tyrwhitt 15/33 košili, úplně nová, nerozbalená.
 7. Kde koupit oblek

  Milady Horákové je to ve dvoře myslím že vedle je nějyký dámský obchůdek. Pokud chcete vlnu, něco nového a na cenovém levelu HM, tak počítejte se sekáčem, a to ještě nebudou kalhoty stejné jako sako. Až seženete, napište sem, třeba se tam rád podívám taky.
 8. Boty na svatbu

  Dobrý den, pokud netrváte vyloženě na rámovkách zkuste LLoyd, v akci máte možnost narazit na cenu 3.500 (Kotva, FAO, možná i jinde), na svatbu mi stačili a ještě snad budou držet dlouho. Zároveň jsem se přesvědčil, že investice do bot je dobrá investice a až nyní koukám po rámovkách. @Martine, co z nabídky JC je nejpodobnější Loake Aldwych 7,5? Děkuji
 9. Kde koupit oblek

  Scorococco, mají vintage, na ebay možná cernak.m
 10. Co s promoklými botami

  Tak důsledky po delším nošení jsou, že bledne barva v ohybech (nevím jestli to promoknutí má vliv) a že se rozvolnili.
 11. Rada ohledně vzoru látky obleku

  Nebyla, kombinuji jak fishbone nebo jemný proužek z proužkem na kravatě nebo košili bez problémů. Třeba k tomuhle saku na obr. modrý bengal stripe košile a plain kravata dle mě OK.
 12. boat shoes Výběr letních bot

  Zdravím, taky koukám po letních botách a protože hodně řídím, tak chci driving shoes, líbí se mi Loake Donington, mají je i v LePremier za stejnou cenu jako na Herring+pošta... A možná zkusím i Galard, protože tam mají nižší ceny než na Herring...
 13. Úprava obleku v Praze

  To tema uz tu je, najdete si jej, je obsáhlé. Já nechávám upravit na Proseku v Taboanse ,ale musíte vědět co chcete. Anna je v pohodě, její kolegyně ale dost nesympatická.
 14. Čistírna v Praze

  RoyalClean v Hostivaři, obsluha o procesu nic neví, ale oblek i kabát s kašmírem hodně zašpiněné po plese vyčištěné velmi dobře. žádnou apretaci apod.nesmysly jsem na tom samozřejmě nechtěl. Ceny dle mě OK, přístup oproti noname čistírnám itak dobrý.
 15. Uz to začíná vypadat k světu, ještě by pomohlo zvětšit mapu,a nějak mi v ní nejde zoomovat, ale to může být problém mého mobilu. Bude součástí i něco jako"suggest" tlačítko, navrhuji Galard. A případně čistírny RC. Přeji hodně energie!