Princ Florizel z Bohemie

Members
 • Počet příspěvků

  144
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Princ Florizel z Bohemie

 • Hodnost
  Advanced Member
 1. Starší pánové a skinny jeans.

  Na tuhle fotku jsem narazil na facebooku. I když se mi tomu nejdřív nechtělo věřit, patrně to není montáž. Bývalý prezident Klaus má monk straps, ale hlavně ohrnuté skinny jeans, které se naprosto nehodí k jeho věku, společenskému postavení a hlavně postavě. Nemohu si pomoci, ale vypadá jako nanuk na špejli. Čeští politici se dopouštějí různých módních přešlapů, ale většinou poněkud opačným směrem.
 2. Rain coat

  Sháním jarní/podzimní kabát do deště, nejlépe bavlněný, který by na rozdíl od většiny, které jsou v současné době nabídce, nesahá jen někam do poloviny stehen (to platí třeba pro kabáty TM Lewin nebo CT), ale dosahoval někam po kolena. Samozřejmě takové nabízejí klasické značky Burberry a Aquascutum, ale to je trochu mimo moje finanční možnosti. Zatím nevím, jestli chci jednořadý mac nebo dvouřadý trench. Finanční strop je nějakých 250 GBP. Nějaké nápady?
 3. Kde koupit lněnou látku a seersucker na košili?

  Díky, Jakube. Látka vypadá výtečně, ale má šíři pouze 120 cm a zbývají jen 2 m. Myslíte, že my to na košili bude stačit? Měřím 184 cm. Děkuji.
 4. TM Lewin CZ - kupón

  Chystám se udělat objednávku od TM Lewin CZ, nemáte někdo náhodou nevyužitý slevový kupón, prosím? Díky.
 5. Kde se stavit ve Vídni

  http://zpravy.idnes.cz/ve-veku-sto-let-zemrel-kavarnik-hawelka-legenda-rakouske-metropole-1fg-/zahranicni.aspx?c=A111230_182009_zahranicni_aha http://www.telegraph.co.uk/news/obituaries/8985534/Leopold-Hawelka.html
 6. Kde se stavit ve Vídni

  doporučuji buchy v Café Hawelka http://www.hawelka.at/cafe/de/
 7. Charles Tyrwhitt - denim

  Ne-li poprvé, tak prvně za poslední léta.
 8. Charles Tyrwhitt - denim

  Pro info: CT má v nové koleci denimové džíny - slim i classic fit http://www.ctshirts.com/uk/search?q=denim
 9. Kam na rukavice ?

  Napadá mě ještě Kara na rohu Meslovky a Široké (adresa je Široká 12), loni jsem si koupil pěkné z jelení kůže ve Van Graafu.
 10. Kde koupit motýlka

  Jestli se nepletu, tak korálová je odstín růžové a je o něco tmavší (intezivnější) než lososová. Co třeba něco tady? https://www.thetiebar.com/bow-ties?pattern=solid&color=pink Nebop tady? http://bubibubities.cz/cs/vazaci-motylky/572-motylek-pastelovy-cerveny.html Nebo to zkuste na ebayi.
 11. formálnější pokrývka hlavy na zimu

  Přesně - vlněná bez loga, myslím, že je made in UK.
 12. formálnější pokrývka hlavy na zimu

  Já jsme si před časem pořídil jednodouchou černou čepici odsud. Je tlustá, vlněná a hřeje fest. http://www.hatsandcaps.co.uk/highland-2000-ribbed-english-wool-beanie-black-p500593/ Můžete se podívat i po jiných stylech a materiálech: http://www.hatsandcaps.co.uk/highland-2000-hats-c_highland_2000_hats/
 13. Oblek na míru v ČR do 15K

  Já vás nechci urážet, nicméně se mi nelíbilo Vaše vyjádření, že humanitní vzdělání je módní záležitost. Humanitně se lidé vzdělávají už docela dlouho a rozhodně to není současná móda. Všeobecně vzdělání většinou lidé získají na základce a na střední (tradičně na gymnáziu), úzce se člověk zaměří na vysoké. Nebo si stále nerozumíme? Neúplné vzdělání máme všichni, protože nikdo nestuduje všechno.
 14. Oblek na míru v ČR do 15K

  Humanitní vzdělání je dnešní móda? Pardon, ale to je pěknej blábol. Humnitně se lidé vzdělávají už věky.
 15. Obleková košile jako casual

  To opravdu záleží na jeho střihu. Že je tuhý a má kostice by nemělo vadit - já ho nosím rozepnutý také -.stačí ho dobře sežehlit a dostávat by neměl.