Princ Florizel z Bohemie

Members
 • Počet příspěvků

  145
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Princ Florizel z Bohemie

 • Hodnost
  Advanced Member

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Princ Florizel z Bohemie

  Kde kupit tuxedo/smoking na svadbu???

  Nechci vám do toho moc mluvit, ale jestli se neženíte večer, smoking si na svatbu neberte. Smoking je formální večerní oblek a nosit jej přes den je faux pas. Formální denní oděv je tradičně žaket. U nás se sice praktiky nenosí, ale třeba Angličané si jej na svatbu berou docela často. Viskóza v podšívce není zas takové zlo (je lepší než polyester i acetát).
 2. Princ Florizel z Bohemie

  Starší pánové a skinny jeans.

  Na tuhle fotku jsem narazil na facebooku. I když se mi tomu nejdřív nechtělo věřit, patrně to není montáž. Bývalý prezident Klaus má monk straps, ale hlavně ohrnuté skinny jeans, které se naprosto nehodí k jeho věku, společenskému postavení a hlavně postavě. Nemohu si pomoci, ale vypadá jako nanuk na špejli. Čeští politici se dopouštějí různých módních přešlapů, ale většinou poněkud opačným směrem.
 3. Princ Florizel z Bohemie

  Rain coat

  Sháním jarní/podzimní kabát do deště, nejlépe bavlněný, který by na rozdíl od většiny, které jsou v současné době nabídce, nesahá jen někam do poloviny stehen (to platí třeba pro kabáty TM Lewin nebo CT), ale dosahoval někam po kolena. Samozřejmě takové nabízejí klasické značky Burberry a Aquascutum, ale to je trochu mimo moje finanční možnosti. Zatím nevím, jestli chci jednořadý mac nebo dvouřadý trench. Finanční strop je nějakých 250 GBP. Nějaké nápady?
 4. Princ Florizel z Bohemie

  Kde koupit lněnou látku a seersucker na košili?

  Díky, Jakube. Látka vypadá výtečně, ale má šíři pouze 120 cm a zbývají jen 2 m. Myslíte, že my to na košili bude stačit? Měřím 184 cm. Děkuji.
 5. Princ Florizel z Bohemie

  TM Lewin CZ - kupón

  Chystám se udělat objednávku od TM Lewin CZ, nemáte někdo náhodou nevyužitý slevový kupón, prosím? Díky.
 6. Princ Florizel z Bohemie

  Kde se stavit ve Vídni

  http://zpravy.idnes.cz/ve-veku-sto-let-zemrel-kavarnik-hawelka-legenda-rakouske-metropole-1fg-/zahranicni.aspx?c=A111230_182009_zahranicni_aha http://www.telegraph.co.uk/news/obituaries/8985534/Leopold-Hawelka.html
 7. Princ Florizel z Bohemie

  Kde se stavit ve Vídni

  doporučuji buchy v Café Hawelka http://www.hawelka.at/cafe/de/
 8. Princ Florizel z Bohemie

  Charles Tyrwhitt - denim

  Ne-li poprvé, tak prvně za poslední léta.
 9. Princ Florizel z Bohemie

  Charles Tyrwhitt - denim

  Pro info: CT má v nové koleci denimové džíny - slim i classic fit http://www.ctshirts.com/uk/search?q=denim
 10. Princ Florizel z Bohemie

  Kam na rukavice ?

  Napadá mě ještě Kara na rohu Meslovky a Široké (adresa je Široká 12), loni jsem si koupil pěkné z jelení kůže ve Van Graafu.
 11. Princ Florizel z Bohemie

  Kde koupit motýlka

  Jestli se nepletu, tak korálová je odstín růžové a je o něco tmavší (intezivnější) než lososová. Co třeba něco tady? https://www.thetiebar.com/bow-ties?pattern=solid&color=pink Nebop tady? http://bubibubities.cz/cs/vazaci-motylky/572-motylek-pastelovy-cerveny.html Nebo to zkuste na ebayi.
 12. Princ Florizel z Bohemie

  formálnější pokrývka hlavy na zimu

  Přesně - vlněná bez loga, myslím, že je made in UK.
 13. Princ Florizel z Bohemie

  formálnější pokrývka hlavy na zimu

  Já jsme si před časem pořídil jednodouchou černou čepici odsud. Je tlustá, vlněná a hřeje fest. http://www.hatsandcaps.co.uk/highland-2000-ribbed-english-wool-beanie-black-p500593/ Můžete se podívat i po jiných stylech a materiálech: http://www.hatsandcaps.co.uk/highland-2000-hats-c_highland_2000_hats/
 14. Princ Florizel z Bohemie

  Oblek na míru v ČR do 15K

  Já vás nechci urážet, nicméně se mi nelíbilo Vaše vyjádření, že humanitní vzdělání je módní záležitost. Humanitně se lidé vzdělávají už docela dlouho a rozhodně to není současná móda. Všeobecně vzdělání většinou lidé získají na základce a na střední (tradičně na gymnáziu), úzce se člověk zaměří na vysoké. Nebo si stále nerozumíme? Neúplné vzdělání máme všichni, protože nikdo nestuduje všechno.
 15. Princ Florizel z Bohemie

  Oblek na míru v ČR do 15K

  Humanitní vzdělání je dnešní móda? Pardon, ale to je pěknej blábol. Humnitně se lidé vzdělávají už věky.