Meermin
0

7 příspěvků k tomuto tématu

dobré ráno všem,

první příspěvek zde :)

Totálně jsem propadl módě a specificky botám. Musím se s Vámi podělit o zážitek z jedné konkrétní značky o které se moc nemluví, což je škoda. Ale popořadě.

Nechtěl jsem moc utrácet za boty zvláště bez vyzkoušení. Objednal jsem si z Prahy FL Popper. Ooooo jak moc jsem byl zklamaný. Na první pohled to docela šlo, ale při bližším pohledu neskutečně odfkláknuté. Vložka v botě zubatá, ve špičce úplně mimo tvar boty. A ten nápis Made in India mě úplně dostal. Na to, že se na webu profilují jako ryze česká značka, velké zklamaní. Koupil jsem si i pásek, ale ten byl úplně jiný odstín. FL Popper nikdy více.

Na doporučení kolegyně z práce jsem zavítal na stránky MEERMIN a hned si dvoje objednal. Černé ofxord a hnědé oxford, obojí kopyto HIRO vel 7. Za necelých 14 dní dorazily. Kvalita absolutně super. Vše přesně sedí, kvalitní kůže. Krásné, ale opravdu krásné boty. To ráno kdy dorazily jsem jel na služební cestu. V pobočce FedExu jsem si je hned obul. Oooo jak jsem litoval. Neměl jsem lžíci. Použil jsem vizitu, resp několik. Jen tak tak jsem se do bot dostal. Bolest jak kráva (pardon za slovník). Tlačily mě ze všech stran. Malíček, pata, nárt. Trpěl jsem, doslova. Ale ač to může znít divně, byla to taková jiná bolest. Nevzdal jsem to, celý den (naštěstí v sedě) jsem přežil. Večer hned napínáky, samozřejmě cedrové. Druhý den vlastně to samé. Bolest, tlačení... Překvapivě žádný puchýř. V tu chvíli jsem si začal uvědomovat, že jsem na správné cestě. Délka byla evidentně zvolena dobře, šířka také. Tedy abych to zkrátil. Po asi 4 dnech "utrpení" jsou to dnes mé nejpohodlnější boty jaké jsem kdy na noze měl. Při vyzouvání je slyšet "poppp" jak když vyndáte špunt z lahve, jak noha přesně sedí vevnitř. Dokoupil jsem si 8 různých barev tkaniček :) ano osm! A jsem neskutečně spokojený s Meermin. Dokonce natolik, že jsem koupil další dva páry. Tentokrát hnědé semiš oxford a hnědo-červené buckelt, tentokrát kopyto ELTON, opět vel 7. Samozřejmě i s pásky. A ano, na rozdíl od FL Popper vše barevně sedí. Ty druhé dva páry s kopytem ELTON se ani nemusí nijak bolestivě rozcházet, hned od prvního dne jsou OK. Špička je delší, je tam víc místa.

Pavel

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Oooo, hezký příběh :-)

Jenom by mě zajímalo, jak jste zvolil velikost.

Já bych Meerminy rad poridil pres eshop a mam z toho trochu vitr. Normální tenisky nosím UK 10, ale Barkery mi padly 9 a Loaky 8,5. Na Meermin eshopu mi na moje miry doporucili 10. Jsem z toho trochu jelen.

S pozdravem,

Ondra

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 3. 2. 2018 at 9:30, Ondrej Martinek napsal:

Oooo, hezký příběh :-)

mne spíš jako první napadlo, kolik za to PR dostal ;-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 3. 2. 2018 at 9:30, Ondrej Martinek napsal:

no on ten příběh je trochu zjednodušený a zkrácený. Nechtěl jsem se moc rozepisovat do detailů. Např, jen o těch nekvalitních Popprech bych mohl napsat celou stránku :)

Velikost jsem si šel nejdřív vyzkoušet do LePremier. Pečlivě si zapamatoval které Loak mi seděly s kterou velikostí. No upřímně mi nepadly ani jedny jak jsem si představoval. Proto následné hledání. Cenově vycházení obojí asi na stejno. Ale důležité bylo číslo. Pro mě 6,5. Dále čtení recenzí na Meermin kde většina recenzentů radí půl čísla přidat. A ano, pro mou nohu to fungovalo (funguje) přesně.

A kolik jsem dostal za tento PR? :) dostal jsem čtvery boty z kterých mám radost, které se mi líbí a které mi padnou. Dnes když si obuji mé starší boty jako bych měl na noze papír :D a musím se ptát sám sebe jak jsem proboha mohl utratit tolik peněz za lepené boty s tenkou podrážkou a tenkou stavbou :( jako Bata, ccc, Wojas apod.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pavel, diky za zkusenost.

Uvazoval jsem podobne - radeji vezmu "tradicni" ceskou botu (f.l.Popper), budu moct vyzkouset, rekonstrukce vyjde relativne levne atd., ale kdyz jsem je videl na vlastni oci, taky me nejak nevzaly. Navic cerne oxfordky delaji jen leskle.

Dneska jsem tudiz objednal prvni Meerminy, velikost 9 a budu se modlit, at sedi.

Ondra

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
0