napínáky bexley
0

5 příspěvků k tomuto tématu

Zdravím pánové,

objednal jsem si nedávno napínaky z Bexley, dnes dorazily. Ale byl jsem trochu překvapen. Když jsem otevřel krabice tak to bylo strašně nasáklé vlhkostí. Doručovala mi to služba UPS a trvalo to cca týden. Ty napínaky jsou pokryté něčím bílím co vypadá jak plíseň ale nijak to nesmrdí. Nejvíce je to mezi těma mezerema ale na fotkách to nejde moc dobře vidět. Taky jak to bylo vlhké tak byly strašně červené ale to hádám že je asi normální když je to red cellar wood. Spíš mě trochu vadí ten bílej povlak co tam je... Nepříjde mi to moc hygienický to strčit do boty.... Máte s tím někdo zkušenosti ? Co třeba ty napínáky celé umejt pod vodou ? Co se jim může stát ?

A ještě jako další věc. vůbec mi něják nesedí velikost. Objednal jsem si číslo 41 takže UK 7. Ale když jsem je cpal do boty, která má velikost 41, vůbec se nechtěj vejít, musel jsem kompletně stlačit ty pružiny. Pro porovnání, vyfotil jsem v botách napínák z bexley a druhý z gentleman storu, oboje je velikost 41. Oba napínáky stejné velikosti jsem potom vyfotil venku z bot, ten z bexley je o hodně větší a širší. Jaké máte zkušenosti ? Stalo se vám to někdy ? Jinak ten napínák z bexley do té boty nacpu ale pružina je totalně na doraz, tak se chci zeptat zda to něják vadí ať už botě nebo napínáku ? Každopádně vyndavat to každé ráno by byl oříšek.

A teď jestli se to dá zkousnout nebo radši řešit reklamaci s bexley .....

Moc děkuji

20180214_155950.jpg

20180214_160658.jpg

20180214_160808.jpg

20180214_160238.jpg

20180214_160255.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

mal som podobný problém - odkaz na prispevok

otec prebral zásielku, nafotil, ja som pri prebraní nebol

následne postupoval v zmysle rady p. Jakuba Tichého, poriadne ošmirgloval napínaky, nechal ich vetrať a napínaky boli použiteľné

ja som este komunikoval s bexley  a napisali mi toto:

Our shoe trees are not chemically treated and remains unvarnished. Red cedar wood naturally contains essential oils. To remove dust and crystals, we simply invite you to brush the shoe trees with a small brush. They should not reappear.

We guarentee you it is not mold. The smell comes from essential oil. If you brush them, the white "dust" won't appear again.
If your not satisfied you can ask for a refund using our return procedure online.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak to já je asi nechám vysušit a ten povlak ošmirgluju. To asi teda nebude takovej problém. Jak jsem psal, mě ty napínáky nijak nesmrdí ani s tím povlakem takže to bude asi OK.

Jenom by mě ještě zajímala ta velikost. Ty pružiny jsou tam opravdu na max. Je to pro botu dobře nebo naopak špatně ? Mám jedná kotníkové a do těch to tedy nenacpu vůbec ... Nerad bych si tím boty něják zničil...

Díky za pomoc

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To je legrace. Takže se to děje pořád. Před lety jsem chtěl jejich napínáky prodávat, ale chodily mokrý a plesnivý. Za to jsem odmítnul platit. Ujišťovali, že je to ok, ale pro mě to za ty peníze prostě ok není. Nic šmirglovat nechci. Chci voňavý, čistý napínáky. Vonící cedrem. Ne ničím, nebo plísní. 

Začal jsem na prodávat tyhle ( nevim, jestli je odkaz povolen..) https://www.cisteboty.cz/cz-detail-9009518182555-cedrove-napinaky-famaco.html   Jsou krásný a čistý.  Ale místní šli tenkrát po ceně a potenciální problém s reklamací ve Francii neviděli..

DSC00762.jpg

DSC00761.jpg

DSC00751.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
0