TM Lewin - Objednávka z UK
4 4

160 příspěvků k tomuto tématu

Mam ted v planu udělat objednávku z UK eshopu. Kdyby se chtel někdo přidat, hlavne na košile, uvítal bych to skrz lepší cenu. Navic je ted na celkový nákup sleva 10%.

S poštovným by to bylo tak, ze kdyz by se na to nespechalo, dovezl by mi to kamarád z Anglie nekdy koncem ledna, zacatkem unora +-, jak sem pojede a pak bych to rozeslal. Pripadne by mi to poslal, kdyby někdo spěchal.

Doufam, ze to půjde v pohodě zaplatit, jeste jsem to nezkousel.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

A kromě košil bych rád i vestu, ale na typu zboží v podstatě nezáleží. Konkrétně tato vesta http://www.tmlewin.cz/on/demandware.store/Sites-tmlczh-Site/cs_CZ/Product-Show?pid=27642&start=12&cgid=Mens-Knitwear#cgid=Mens-Knitwear&start=23 co tady stojí 1650 kč, tam teď vyjde na 750 kč.

Akorát by mě zajímalo, když mám košile 39, jakou velikost svetru si u Lewina vzít, aby byl slim fit, M, nebo L?

Díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tento svetr http://www.tmlewin.cz/on/demandware.store/Sites-tmlczh-Site/cs_CZ/Product-Show?pid=52434&start=0&cgid=Mens-Knitwear#cgid=Mens-Knitwear&start=1 u nás necelé 2000 kč, z UK 750 kč. Na ten bych měl taky zálusk, ale je potřeba vzít aspoň 2, já chci jen jeden. A spousta dalších zajímavých akcí. Jen teda nejsou u všeho všechny velikosti. Třeba tento svetr je jen L.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nevím jak to Honza dokázal pres ten link, ale ja používal jednoduchou vecicku, speciální browser do PC, jmenuje se Tor browser, stáhne se, nainstaluje a prohlizim pres to. Objednavat, neboli platit jsem jeste nezkousel, ale nemel by snad byt problém.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tuším, že tu někdo psal, že pokud se dostaneš k objednávce, tak ti to nevezme českou kartu / pokud by tam byla česká adresa, tak ti to poté stornují. Možná se pletu, ale pokud máš kamaráda v UK, který by byl ochoten to objednat a zaplatit s UK kartou, tak by neměl být problém.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Platba českou kartou je bez problému, ale CZ adresu to nevezme. Já objednávám takto (2x osobně vyzkoušeno, naposledy minulý týden):

1) Založit účet na Mailboxde.cz a poslat si tam potřebný kredit

2) Na tmlewin.co.uk se dostat přes Tor browser

3) Založit účet na tmlewin.co.uk a adresu vyplnit dle instrukcí od Mailboxde.cz. To je docela komplikované, protože tam musíte někam zakomponovat číselné ID, což se nelíbí adresním formulářům, taky Vám to nevezme tečku v poli "Address line" apod. Ve screenshotu přikládám způsob, který funguje (nejdůležitější je Mailboxde.com a ID, jméno nehraje roli)

4) Objednat, zaplatit a čekat až zásilka dorazí do německého skladu Mailboxde.cz (přijde e-mail)

5) Poslat si zásilku z Mailboxde.cz domů

Kromě ceny a klasického poštovného do Německa od TML jsem za zprostředkování+dopravu od Mailboxde.cz zaplatil 133 Kč (68 zprostředkování + 65 Balík do ruky), bylo to 5 košil, tedy 1.9 kg, což je podle mě velmi rozumná cena.

Ve slevách (měli např. 5 košil za 100 liber) a ještě se slevovým voucherem, který většinou najdete na netu, ušetříte oproti českému TML docela dost i když neděláte žádnou obří objednávku.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já to sehnal ještě o trochu levněji - 5 za 100 s 15 % voucherem, tedy 85 + 8 doprava, tj. asi 3300 + 130 za mailboxde.cz, takže jsem to měl 700 za kus. A to se vyplatí :-)

Pochopil bych ceny českého TML eshopu, kdyby měli vlastní skladové zásoby v ČR, ale dávat o polovinu více za košili s tím, že mi to stejně pošlou z Anglie a budu to doma mít za více než týden, se mi tedy nechce.

Navíc se nikdo ani moc neobtěžuje s překladem popisů u košil, jejich názvů apod. Takže jen přeložené tělo eshopu mě nepřesvědčí, abych objednával od českého TML..

Zachraňují to jen výprodeje v kamenných prodejnách, kde se dají věci vyzkoušet pořídit za odpovídající ceny.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já si kupuji super fitted, což je paradoxně nejdražší střih, ale na druhou stranu to je pro mě nejlepší konfekční střih co jsem u košile našel. Takže tyhle jsou i v UK v multibuy za 35 liber, ale 15% off + dalších 15 které mi vrátili jako omluvu za zdržení udělalo velký rozdíl.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Muzu se zeptat, jake jste postavy, ze objednavate super fitted? Mam od Lewina jednu kosili fitted a sedí mi dobre, jen bych mozna snesl uzsi rukávy, hlavne horní části. Nemate náhodou srovnání jaký je rozdíl u Lewina mezi fitted a superfitted?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

178cm/67kg, poměrně štíhlá postava, hruď 93cm. Srovnání mám, velikost beru 15"/34", super fitted je mi akorát, nikde nic neplandá ale na druhou stranu není košile přehnaně upnutá. U fully fitted je maličko volnější přes hrudník, na zádech je látky poměrně hodně a proto se trošku nafukuje, rukávy širší a větší průramek. Hlavní rozdíl je tedy v bocích, rukávech a průramku, který je pro mě možná nejdůležitější částí košile co se týká komfortu nošení. Jestli chcete, můžu vám v neděli přeměřit oba střihy.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dekuji moc za postřehy. Bojím se prave, ze mezi fitted a super fitted bude rozdíl jen v bocích. Proto pokud muzu poprosit, premerte rukávy u obou typů nekde v horní části, třeba na úrovni bicepsu, velmi by me zajímalo, jestli bude rozdíl. Dekuji moc.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
4 4