To, co běžně nosím.
2 2

304 příspěvků k tomuto tématu

Pro Andrease:

Konečně někdo, kdo správně kombinuje modré rifle se zbytkem vohozu. Skvělý styl. Nejsem sice odborník, ale řekl bych, že při výrobě těchto kousků zůstaly ruce dětí z Bangladéše v klidu. Denim vypadá na Japonsko, bunda poctivá kožená, boty bezpochyby jedna značka z USA. Jen vydržet! Snad se časem od Vás dočkám i dalších fotek. Děkuji.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky jsou kulaté, ale uznávám, že mnohem líp by se hodily s páskem cognac kvůli sladěnosti (zatím nenašel nějaké za rozumnou cenu jen jako občasný doplněk)

Občas přes košili přehodím blazer a to vypadá úplně jinak, ale při teplotách 30+ se fakt nechci upéct, když jako obchoďák pořád lítám :-) ..

K tomu mám docela sladěné brýle. Tmavě hnědá obroučka a světlejší postupně hnědé tónované skla, které na fotce nejsou.

Jinak díky a uznávám, že od pitti jsem sakra daleko :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mne se to líbí. Osobně bych zvolil víc casual kosili, ale to nic nemění na tom, ze se mi to líbí. A na Pitti se vykaslete, v jednoduchosti je krása:-).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je to hezký...Pokud je vám vedro, tak vyměňte džíny za chinos, popřípadě se dá ještě pracovat s materiálem košile, no-show ponožkama a trochu ohrnutýma kalhotama, ale je to už trochu na úkor uhlazeného looku...Nuda to není - je to taková jistota...Nebojte se i světle hnědých/olivových/khaki chinos - je v nich o hodně menší vedro na slunci...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 14 hodinami, drmp napsal:

pridam aj ja niečo, snaď sa to rozbehne...foto spravena po praci

web.jpg

Odkud máte kabát, ten vypadá jak přesně na míru?:-) Mně teda moc nesedí ta barva kabátu (jaká to je barva?)  Jinak pěkné, ještě by mě to zajímalo bez kabátu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 29 minutami, Donny napsal:

Odkud máte kabát, ten vypadá jak přesně na míru?:-) Mně teda moc nesedí ta barva kabátu (jaká to je barva?)  Jinak pěkné, ještě by mě to zajímalo bez kabátu.

dakujem...ano presne, je to kabat na mieru, zn. TaiMar, je to 100% vlna, hneda farba, herringbone.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 1 minutou, drmp napsal:

dakujem...ano presne, je to kabat na mieru, zn. TaiMar, je to 100% vlna, hneda farba, herringbone.

Díky za info, padne takřka dokonale. Tak jestli je hnědý, tak to je jiná, na fotce právě působí do červena trošku a to mi moc nesedělo. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 57 minutami, Donny napsal:

Díky za info, padne takřka dokonale. Tak jestli je hnědý, tak to je jiná, na fotce právě působí do červena trošku a to mi moc nesedělo. 

jaaj, tak to je mozno tym fotakom-je to fotene na mobil + svetlo z okolia,moze budit dojem do cervena...:) ale je to uplne hneda farba :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 6 hodinami, drmp napsal:

jaaj, tak to je mozno tym fotakom-je to fotene na mobil + svetlo z okolia,moze budit dojem do cervena...:) ale je to uplne hneda farba :)

Podobný na FB stránce TaiMar

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 5 hodinami, drmp napsal:

to je ten istý:-)

Tak jako skořicový se mi líbí ještě víc :)  Smím se zeptat na kolik Vás vyšel, jestli je i zateplený nebo jen podšitý a jaké gramáže je svrchní látka? Jinak celkový outfit vysoko nad poměry v ČR/SR. Kéž by to byl standard. Trochu mě ruší ty boty. Být to bavlněný jarní plášť, neměl bych výhrady, ale k vlněnému kabátu bych vzal spíš vyšší.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
2 2