Košile co nosíte
0

74 příspěvků k tomuto tématu

Já své košile z Cotonficio Albini egyptské bavlny žehlím tak, že je vyperu a pověsím na věšák, beze srandy:). Předčí to snad jen obyč košile od Park Avenue na kterou se jen člověk špatně podívá a už je vyžehlená.

Nezdá se mi, že by se nějak extrémně rychle mačkaly a i kdyby, za tu příjemnost materiálu by to stálo:).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ano, je příjemně jemná tahle bavlna, mám ji na dvou bílých košilích, a ty se mačkají tak, že je většinou nosím jen pod svetr. Třetí košile je šedá s jemným čtvercem a ta je jak popisujete úplně v pohodě. Jde o Piumino 100-120 ve všech třech případech od Blažka.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Koukal jsem, že Blažek i Thomas Pink dělají košile s příměsí polyamidu - B 75 % bavlna, 21 % polyamid a 4 % lycra a TP 75 % bavlna, 17 % polyamid a 5 % elastan. Nemyslím, že by to v těchto případech mělo být kvůli ceně materiálu, co lze od takovéhoto materiálu oproti čisté bavlně čekat?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dorazily mi po pár letech košile od CT ve verzi extra slim fit a zjistil jsem, že už mi nesedí přes hrudník. Prostě se v nich nemůžu hýbat. Buď jsem se rozšířil nebo změnili střih. Každopádně o číslo výš jít nemůžu, protože už tady jsem měl ramena tak tak. Takže jdu do verze slim fit. Ta mi většinou v pohybu nebránila, protože mají v zadu na lopatkách sklady. Ale tady mám právě problém...když už tam jsou ty sklady, jde ta košile nějak vyštíhlit v pase aniž by se zúžila přes hrudník? Buď jsem viděl košile, které mají sklady nahoře nebo takové ty záševky v bederní oblasti. A já bych potřeboal jít ke švadleně a na košili se skladama asi dodělat ty záševky. Takže se chci zeptat, jestli to je vůbec technicky možné a jestli už to není přeplácané úpravama. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Díky moc

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám stejnou zkušenost, bílé a čistě modré. Prostě košile co mají jakýkoliv vzor, tak se mi vždy výrazně méně mačkaly. Absolutně nechápu čím to je. Nejdřív jsem si myslel, že je to na nich jen méně vidět, ale když jsem to fakt porovnával, tak prostě košile jednobarevné mám vždy neskutečně zmačkané už pět minut po oblečení. A je jedno jestli je to poplin, twill, herringbone...od CT, Albini, Mileta

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Musím upgradeovat své poznatky o košilích CT. Zkusil jsem teď čerstvě objednat jednu košili a jejich střihy se výrazně vylepšily. Extra slim fit už je skutečně vyštíhlená a hlavně zapracovali i na rukávech, které už jsou adekvátní střihu extra slim fit. Takže budu dělat další objednávku.

Kdyby se chtěl někdo přidat, stále platí akce všechny košile za 19,95 liber, kromě řady luxury a evening. Budu objednávat zítra nebo v neděli, tak kdyžtak písněte mail na jerome.f zavináč seznam tečka cz.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 15 minutami, Donny napsal:

Musím upgradeovat své poznatky o košilích CT. Zkusil jsem teď čerstvě objednat jednu košili a jejich střihy se výrazně vylepšily. Extra slim fit už je skutečně vyštíhlená a hlavně zapracovali i na rukávech, které už jsou adekvátní střihu extra slim fit. Takže budu dělat další objednávku.

Kdyby se chtěl někdo přidat, stále platí akce všechny košile za 19,95 liber, kromě řady luxury a evening. Budu objednávat zítra nebo v neděli, tak kdyžtak písněte mail na jerome.f zavináč seznam tečka cz.

Plně souhlasím, také jsem teď bral 4ks za 14.95£ - extra slim fit je opravdu tak jak má a CT šlape na paty zavedeným firmám.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já jsem naposledy uskutečnil objednávku košil 17.2. a rukávy byly ještě poměrně široké a manžety natáhnu na ruce dokonce bez rozepínání. Nevím zda to může mít co dočinění s tím, že jsem kupoval vel rukávů 35 a nechal poté o 2cm zkracovat. Je reálné předpokládat že delší rukávy jsou zároveň i širší?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před hodinou, MartinS napsal:

Já jsem naposledy uskutečnil objednávku košil 17.2. a rukávy byly ještě poměrně široké a manžety natáhnu na ruce dokonce bez rozepínání. Nevím zda to může mít co dočinění s tím, že jsem kupoval vel rukávů 35 a nechal poté o 2cm zkracovat. Je reálné předpokládat že delší rukávy jsou zároveň i širší?

Nemyslím, nebyla to kolekce AW? Změny probéhly až u kolekce na jaro. Teď jsem položil na sebe košili z 12.2 a 16.4 - rozdíl je tam docela markantní jak v šíři pasu, tak v ramenou a rukávech. Porovnával sem obě 15,5" x 34".

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jednalo se o Jermyn street collection. Novými střihy však budou opatřené ale asi pouze košile nové kolekce(?). Lze tedy předpokládat že clearence košile ještě budou mít staré střihy :(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 26 minutami, MartinS napsal:

Jednalo se o Jermyn street collection. Novými střihy však budou opatřené ale asi pouze košile nové kolekce(?). Lze tedy předpokládat že clearence košile ještě budou mít staré střihy :(

Ano clearance sou staré střihy a některé dokonce ještě z doby předloňské úpravy. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Podle toho co mi slečna říkala na podpoře, tak to není pravda. Ptal jsem se jí přímo na to a řekla mi, že v clearance jsou už nové střihy. A potvrzuje to i ta moje objednávka, kdy ta košile byla také z clearance a má už ten modernější střih. Jedině, že by slečna kecala a měli to tam ještě všechno namixované ty střihy, staré s novými.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Clearance je namíchaný - máte tam střihy z předprvní změny v 2015 i před aktuální změnou - vychazím z porovnání košil na sobě. Kolega objednal z clearance košili extra slim fit a dorazila něco mezi regular a slim, odpovídalo to střihům z ledna 2015. Musíte se dívat na kód a tabulku velikostí. Mám pocit, že tam občas překlopěj i sklady outletu jen s jinou cenovkou.

Na podporu CT není 100% spoleh - ptal jsem se na barvu a střih stone classic fit chinos a ten týpek se netrefil ani v jednom aspektu... 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jelikož mi to nedalo, tak jsem přeměřil dvě košile - obě objednány 14.4.2016, jedna je z clearance a druhá z normální nabídky. Obě byly již 2x prané. Ta z clearance očividně byla nějaká vratka - zabalení bylo docela ledabylé a chyběly papírové výstuhy uvnitř.

Clearance FON0293BLU 15,5" x 34"

Podpaží od švu ke švu přes hruď - 53,5 cm

Nejužší pas - 47 cm

Délka zad - 79 cm

Šíře rukávu na bicepsu - 19,5 cm

dva záševky na sedle

Bězná nabídka FON0335NAV 15,5" x 34"

Podpaží od švu ke švu přes hruď - 50,5 cm

Nejužší pas - 45 cm

Délka zad - 77,5 cm

Šíře rukávu na bicepsu - 17,5 cm

dva záševky v pase

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
0