Košile co nosíte
0

74 příspěvků k tomuto tématu

před 8 minutami, Donny napsal:

Tak to je ovšem docela průser, protože teď jsem objednal 3 další košile a te´d nevím jestli mám i nějaké z clearance:_(

V potvrzení objednávky máte kódy košil, zadejte je a uvidíte co to vyhodí. Problém může nastat u některých kusů, protože u některých jsou kódy stále užívané (prostě ten kód je non iron slim fit oxford) bez ohledu na střih. Clearance je hodně namíchaná a je to trošku loterie, snad Vám nedorazí něco uplně jiného, než bylo objednáno - já mám místo classic fit stone chino zelenohnědé chinos, asi časem na kameni vyrostl mech :wacko:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Zadal jsem kód té nové košile co jsem chválil a teď ty nové co jsem objednal a všechny mají stejné rozměry podle tabulek.

Chápu správně, že jste to myslel tak, že kdyby byla košile podle starých střihů, že by dle toho odpovídala i tabulka a míry by byly jiné?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No nevím, zkusil jsem z clearance asi 30 košil extra slim fit a všechny mají stejné rozměry. Ale díval jsem se jen na jednu velikost, 15,5, nepředpokládám, že jiné velikosti by byly případně jiné. Budu muset doufat, že to budou ty nejnovější...Ale díky za info.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobrý den,

začali jsme spolupracovat s firmou Hawes & Curtis, do 2 týdnů k nám dorazí první vzory košil a chinos. Pokud budete chtít, můžete se kouknout na některé z nich https://www.bejager.cz/Panske-kosile/. A kdyby se Vám některé zalíbily, můžete je teď mít za 1000 Kč, stačí mi napsat.

Košile jsou v podobné kvalitě jako od CT, ale podle nás mají úžasný extra slim fit střih.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To vám hoši z H&C nedali moc dobrou marži. Když si vezmu, že objednám-li si já, jako koncový zákazník košili v multibuy, vyjde mě na 800 Kč, oproti 1290 na vašich stránkách.

Dodací lhůta tři týdny bude standard? Z Anglie to obvykle chodí do 10 dnů. Takhle to totiž trochu vypadá, jako že posbíráte objednávky, normálně nakoupíte jako každý druhý na e-shopu a prodáte s přirážkou.

Taky je trochu matoucí, že neuvádíte, kde jsou košile H&C vyrobeny (tuším Turecko), respektive v dolním boxu je uvedena ČR.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobrý den pane Kadlečku,

dobře, ale srovnáváte při nákupu 4ks, ne jednoho. Pokud si koupíte 1ks, vyjde Vás to na cca o 100 Kč více. Navíc ještě nemáme vytvořenou službu Multi Buy, ale bude. Navíc, pokud Vám nesedne velikost, košili vždy můžete do 30 dnů zdarma vrátit nebo vyměnit, poštovné zaplatíme my. A ještě k tomu vložíme 360 stupňové fotografie a reálné fotografie na modelovi, ať ji opravdu vidíte ze všech detailů.

Samozřejmě nebude. Čekáme, až nám dorazí první vzory, jak jsem psal. Ty dorazí do 1 až do 2 týdnů. Poté budou veškeré velikosti a vzory, které jsou na webu, u Vás do 2 dnů.

Ještě jsme nepřepsali celý web, košile BeJager jsou vyráběné v ČR, košile H&C se zde samozřejmě nevyrábí. Vyrábí se opravdu v Turecku a v Evropě.

Michal Hladík

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobrá, tak bude rozdíl 390, místo 490. Navíc, většina lidí, o kterých vím, že košile z UK nakupují, multibuy využívá. Cena jde obvykle ještě snížit různými slevovými vouchery, které se objevují na internetu.

Nic ve zlém, jen se snažím dobrat důvodu, proč bych si košili neměl objednat z UK. Fotografie tam mám, virtuální prohlídku také, větší výběr, ceny jsou o třetinu nižší ... stejný případ jako T.M.Lewin - ale ti mají aspoň obchod, kde si mohu košili fyzicky vyzkoušet.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 6 minutami, Martin K. napsal:

Dobrá, tak bude rozdíl 390, místo 490. Navíc, většina lidí, o kterých vím, že košile z UK nakupují, multibuy využívá. Cena jde obvykle ještě snížit různými slevovými vouchery, které se objevují na internetu.

Nic ve zlém, jen se snažím dobrat důvodu, proč bych si košili neměl objednat z UK. Fotografie tam mám, virtuální prohlídku také, větší výběr, ceny jsou o třetinu nižší ... stejný případ jako T.M.Lewin - a ti mají obchod, kde si mohu košili fyzicky vyzkoušet.

Bavíme se pořád o stránce Hawesandcurtis.com? Jak jsem napsal, multibuy se objeví.

Rozumím, ale já se naopak snažím dopátrat, proč vidíte vlastně samé háčky. Pokud se budeme bavit o koupě 1 košili - budete ji mít za lepší cenu, doručení do 2 dnů, vrácení zdarma do 30 dnů, fotky na modelovi na hawesandcurtis.com nikde nevidím a ani virtuální prohlídku. E-maily, web, zákaznickou linku budete mít v češtině. Navíc si troufám tvrdit, že v ČR to budou jedny z nejlepších košil za tu cenu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

;) skuste kliknut na ikonku Try it on..a mate virtualnu prehliadku

H and C este donedavna mal cenu multibuy 90 libier za 4 kosele..uz dvihol na 100.

Kosele su fajn, ale naozaj ostanem radsej pri anglickom e-shope..tie ceske prepredaje su otrasne, naprilkad aj damske saty, ktore v anglickom eshope stoja 15 eur v ceskom maju tu drzost pytat za ne 65 eur. Ale nech sa vam dari..aj ked myslim, ze cesi, ktori maju az taky problem s anglictinou, ze nebudu vediet nakupit na angl. eshope asi nie su cielovou skupinou tychto kosiel..nic v zlom.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 2 hodinami, Madam napsal:

;) skuste kliknut na ikonku Try it on..a mate virtualnu prehliadku

H and C este donedavna mal cenu multibuy 90 libier za 4 kosele..uz dvihol na 100.

Kosele su fajn, ale naozaj ostanem radsej pri anglickom e-shope..tie ceske prepredaje su otrasne, naprilkad aj damske saty, ktore v anglickom eshope stoja 15 eur v ceskom maju tu drzost pytat za ne 65 eur. Ale nech sa vam dari..aj ked myslim, ze cesi, ktori maju az taky problem s anglictinou, ze nebudu vediet nakupit na angl. eshope asi nie su cielovou skupinou tychto kosiel..nic v zlom.

Dobrý den,

pokud se dívám správně, pod try it on, mi vyjede nástroj, kde vkládám velikosti a vyjde mi správná velikost, ne 360 stupňová fotka.

Jak jsem psal, musíme na našem eshopu ještě nastavit Multi buy, opravdu bude a poté 4ks košil vyjdou za stejnou nebo lepší cenu :)

Při koupi 1ks máme opravdu cenu ještě o 100 Kč levněji než anglický Hawes & Curtis. U nás vyjde na 1380 Kč s DPH i dopravou. Na Hawesandcurtis.com za 1450 - 1500 Kč s dopravou podle kurzu, který Vám banka dá.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Argumentovat cenou jedné košile v UK, imho není úplně dobré, protože princip těchto obchodů je založen právě na prodeji po balících 3, 4, 5 kusů. Jednu košili objednáte max. v nějakém větším výprodeji.

Ale jestli budete mít multibuy, tak to je samozřejmě OK. Jen je škoda, že jste to neuvedli rovnou - neúplné informace logicky plodí dotazy.

Co ještě mluví pro nákup z UK/EU e-shopu, jsou různé slevové kódy, jež můžete najít na internetu. I v době největších výprodeju najdete alespoň voucher na poštovné zdarma, nebo 10% slevu i na již zlevněné zboží. Tímto způsobem se dostáváte klidně i na 700 za jednu košili a to i u firem, které blokují zasílání do ČR (a vy musíte posílat přes Německo). To si pak člověk rád několik dní počká.

Co se týče fotek na modelovi atd., pro mě osobně to nemá velký význam. Nic mi to neřekne o tom, jak mi bude košile sedět (to už mi přijdou lepší různé size advisor), a pokud si nebudu s modelem podobný, tak ani, jak budu v košili vypadat. Jsem tedy stále odkázán na vlastní představivost :-) Což mi vlastně až tak nevadí - pořád se bavíme o relativně levných, spotřebních košilích. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 2 hodinami, Martin K. napsal:

Argumentovat cenou jedné košile v UK, imho není úplně dobré, protože princip těchto obchodů je založen právě na prodeji po balících 3, 4, 5 kusů. Jednu košili objednáte max. v nějakém větším výprodeji.

Ale jestli budete mít multibuy, tak to je samozřejmě OK. Jen je škoda, že jste to neuvedli rovnou - neúplné informace logicky plodí dotazy.

Co ještě mluví pro nákup z UK/EU e-shopu, jsou různé slevové kódy, jež můžete najít na internetu. I v době největších výprodeju najdete alespoň voucher na poštovné zdarma, nebo 10% slevu i na již zlevněné zboží. Tímto způsobem se dostáváte klidně i na 700 za jednu košili a to i u firem, které blokují zasílání do ČR (a vy musíte posílat přes Německo). To si pak člověk rád několik dní počká.

Co se týče fotek na modelovi atd., pro mě osobně to nemá velký význam. Nic mi to neřekne o tom, jak mi bude košile sedět (to už mi přijdou lepší různé size advisor), a pokud si nebudu s modelem podobný, tak ani, jak budu v košili vypadat. Jsem tedy stále odkázán na vlastní představivost :-) Což mi vlastně až tak nevadí - pořád se bavíme o relativně levných, spotřebních košilích. 

Jasně, rozumím Vám.

Pro mě bylo osobně nemožné najít fungující kód, ale někdy se samozřejmě může najít, ale také ho najdete u nás, třeba ve zmínce v této diskuzi.

Jasně, ale je to podle mě určité plus, než když jsou košile pouze vyfocené, jak jsou složené. Nástroj na doporučení velikosti se už také nastavuje.

Hlavně jsme ale chtěli umožnit, aby v ČR byla možnost koupit si kvalitní košili za slušnou cenu. Pokud vezmeme současnou konfekci v ČR - Blažek, Pietro Filipi apod., tak když uvážíme cenu nad 2000 Kč, tak tomu kvalita moc neodpovídá a lidi, kteří se v tom moc nepohybují, tak prakticky nemají ani jinou možnost.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pánové, neměli bychom to hned nezatracovat a počkejme, jak se to vyvrbí. Nějaké snahy přivést H&C do ČR už tady byly, moc se nepovedly, tak třeba teď.

Pravděpodobně si většina lidí, kteří po H&C košilích touží, objedná košile v multibuy z Anglie (a když se nepokřiví trh zákazy přístupu na UK eshop jako předvádí majitel TML), ti ale asi nebudou "cílovka". Ostatní aspoň budou mít možnost si koupit poměrně dobré košile za slušnou cenu a spokojeni budou všichni. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Může se někdo se zdějších podělit o zkušenosti se střihy košil Hawes & Curtis? Mám prozatím zkušenosti s TM Lewin a ty mi nevyhovují protože jsou krátké a vylézají z kalhot a také Charles Tyrwhitt ty jsou zase v parametrech na tělo poměrně slušné ale nevyhovují mi rukávy, mají příliš veliké průramky a rukávy jsou taky hodně široké, to samé manžety.

Velikosti objednávám od obou firem stejně 15/34 (super fitted/ extra slim fit). 188/70 štíhlá postava.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 20 minutami, MartinS napsal:

Může se někdo se zdějších podělit o zkušenosti se střihy košil Hawes & Curtis? Mám prozatím zkušenosti s TM Lewin a ty mi nevyhovují protože jsou krátké a vylézají z kalhot a také Charles Tyrwhitt ty jsou zase v parametrech na tělo poměrně slušné ale nevyhovují mi rukávy, mají příliš veliké průramky a rukávy jsou taky hodně široké, to samé manžety.

Velikosti objednávám od obou firem stejně 15/34 (super fitted/ extra slim fit). 188/70 štíhlá postava.

Dobrý den,

máte prakticky úplně stejné parametry jako náš model. Můžete kouknout např. na tuto košili, jak mu sedí https://www.bejager.cz/Panske-kosile/Modre-Burgundove-kostky. Při focení mu žádná z košil nevylézala, byla tak akorát. Nevím, ale jak objemnou máte ruku - modelovi např. rukávy seděly perfektně, ale těžce se mu vyhrnovaly. Mohu Vám na Váš e-mail poslat jeho míry, ať je porovnáte s Vašimi.  

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 1 hodinou, BeJager napsal:

Dobrý den,

máte prakticky úplně stejné parametry jako náš model. Můžete kouknout např. na tuto košili, jak mu sedí https://www.bejager.cz/Panske-kosile/Modre-Burgundove-kostky. Při focení mu žádná z košil nevylézala, byla tak akorát. Nevím, ale jak objemnou máte ruku - modelovi např. rukávy seděly perfektně, ale těžce se mu vyhrnovaly. Mohu Vám na Váš e-mail poslat jeho míry, ať je porovnáte s Vašimi.  

Dobrý den,

děkuji za odezvu. Těžko se mi věří že model má podobné parametry/míry jako já, a určitě bych ocenil pokud by bylo možné se o ně do emailu podělit. Ruce mám poměrně hubené. Rukávy mi sedí od TML v Super fitted. od CT jsou skoro dvojnásobné snad, minimálně pocitově to je jak pytle.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To se klidně vsadím o 10 košil, že Váš model nemá 188 cm a 70 kg:-)). Pokud má skutečně 188 cm +- (což z fotky poznat nelze), tak má minimálně 80 kg, spíš víc.

Mimochodem mít na 188 cm 70 kg, to už je skutečně hodně na hraně podvýživy. Pravděpodobně budete určitě ektomorf, ale i tak, 70 kg na takovou výšku, to už je alarmující. Tím Vás, Martine, nijak nehodnotím, jen se nad tím pozastavuju. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 51 minutami, MartinS napsal:

Dobrý den,

děkuji za odezvu. Těžko se mi věří že model má podobné parametry/míry jako já, a určitě bych ocenil pokud by bylo možné se o ně do emailu podělit. Ruce mám poměrně hubené. Rukávy mi sedí od TML v Super fitted. od CT jsou skoro dvojnásobné snad, minimálně pocitově to je jak pytle.

Nemáte vůbec zač, model má opravdu pár kil navíc - měří 187 cm a má 82 kg. Košile měl ve velikostech 16/36.

Doporučil bych velikost 15/35. Mohu se zeptat, odkud jste? Můžete si je případně vyzkoušet osobně.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 20 minutami, MartinS napsal:

Díky, že o mě máte starost, ale můžu vás uklidnit, že to není nutné :)

Nemám o Vás starost, neznám Vás, takže neznám vůbec okolnosti:-). Pouze jsem se nad tím pozastavil, takže neberte to nikterak zle, tak to vůbec nebylo myšleno.-). 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 7 hodinami, BeJager napsal:

Nemáte vůbec zač, model má opravdu pár kil navíc - měří 187 cm a má 82 kg. Košile měl ve velikostech 16/36.

Doporučil bych velikost 15/35. Mohu se zeptat, odkud jste? Můžete si je případně vyzkoušet osobně.

Jsem z východních čech. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
0