Kde koupit kvalitní dřevěný motýlek ?
2 2

10 příspěvků k tomuto tématu

Zdravím všechny, chtěl bych si od vás nechat poradit, kde koupit kvalitní dřevěný motýlek. Docela dost se mi tento trend líbí. Viděl jsem u kamaráda jeden od Bewooden, ale nelíbí se mi, že jsou jejich motýlky takové ploché a celkově jednoduché. Cena je podle mě příliš vysoká na plátek jednoduše upraveného dřívka. Nemáte zkušenost s jinými motýlky ze dřeva, které by byly jakoby tvarované, nebo ve více variacích a případně i finančně dostupnější?
Děkuji Kuba

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem si sám koupil jeden motýlek od značky Labatti www.labatti.cz. Taky jsem měl právě problém s tím, že všude je mají ploché. Viděl jsem, že v americe dělají i 3D, ale v ČR to Labatti zatím asi dělá jako jediná značka. Navíc mám takový, který nemá látkový střed, ale je celodřevěný, přijde mi originálnějši a hezčí. Můžu určitě doporučit i cenově.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ano částečně s Vámi souhlasím, ale rád bych do svého šatníku zařadil také něco originálnějšího a "svěžejšího". A dřevěný motýlek považuji za vkusný doplněk. Děkuji Vám pánové za vaše reakce. Projíždím teď stránky společnosti labatti co jste mi pane Radku poslal a zatím mě to uchvátilo více než bewoodem. Jak ono to tam je s tím vlastním návrhem? Vy jste si ho také zařídil "zakázkový" ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Také souhlasím, že pravý motýlek je látkový, ale proč nepřijít s něčím originálním? Na mého motýlka jsem měl už kupu ohlasů. Myslím, že hlavně mladší generace podobné věci přitahují.
Já jsem si objednal motýlek na míru (http://labatti.cz/content/6-motylek-na-miru). Protože si můžete vybrat tvar, který chcete, pak si vybrete i materiál dřeva, materiál středového kusu apod. A hlavně si na něj můžete dát i svůj monogram. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Panové, kterým směrem by se svět a světové společenství ubíralo, kdyby se nepřicházelo s novými věcmi. Ano klasické věci jsou hezké a svým způsobem působí i zdvořileji, ale proč kvůli tomu zamrznout na mrtvém bodě a fixovat se na minulost. Buďme otevření novým věcem a neodsuzujme je, neboť kdybychom se fixovali všichni na zajeté koleje, nejspíše bychom se houpali ještě na větvi.
Docela klidně se může stát, že dřevěné doplňky budou v budoucnu běžnou součástí společenského oděvu a proč by ne ? Kdo řekl jen tohle je gentlemanské a tohle nikoliv. Kdo rozhoduje o tom co jo a co ne ? Jen my sami. Kdo se chce držet zajetých kolejí, nechť se jich drží. Kdo chce objevovat a posouvat tenhle svět kupředu ať už v módě, či technice ať bádá a objevuje. Nesuďme nepoznané. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Gentlemanské je maximálně chování, nikoli odívání... A ano, proč ne, kdo chce dřevěného motýla, ať si ho jako výstřelek nosí, ale že by to byl pokrok? Spiš ne :-) Již stovky let halíme své nohy do kalhot, dámy sukní (někteří pánové odívají kilty) nebo se zabalíme do hábitů, ale také v rámci progresu se nezačaly nenosit na nohou třeba turbany nebo krunýře :-) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Podle mého názoru je účel podobných doplňků "vyšperkovat" méně kvalitní outfit. Přeci jen na pěkné flanelové či kašmírové sako si něco podobného nevrznete - stejně jako si možná dáte barevné tkaničky do prvních levných rámovek, ale do Vass nebo C&J vám to již přijde škoda.

Člověk se prostě časem posouvá od laciných výstřelků, směrem k osvědčené kvalitě.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pravděpodobně to pokrok nebude, spíše trend, který před nějakou dobou vznikl a už překvapivě dlouhou dobu trvá. Myslím, že nikdo neočekával, že by dřevěné doplňky vydržely v takové popularitě. Osobně znám mnoho lidí, co dřevěného motýlka nebo kravatu nosí. Ale jak říká pan Martin K. jsou to spíše mladší generace, protože starší více poutá osvědčená kvalita.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
2 2