Barker Grant UK7.5F
0

4 příspěvky k tomuto tématu

Ponúkam na predaj oxford topánky Barker Grant vo veľkosti UK7.5 a šírke F vo farbe Cedar.

Boli nosené cca 10-15x. Podrážka je vo výbornom stave a ešte ju čaká veľmi veľa kilometrov. O topánky som sa staral a boli pravidelne voskované a vyživované. Po celý čas boli v nich napínaky Barker ktoré sú súčasťou predaja.

Z mojej skúsenosti je číslovanie Barkeru asi o 1/2 čísla väčšie než výrobca udáva.

Bohužiaľ mi táto veľkosť nevyhovuje v oblasti nártu a po celodennom nosení mám celkom stŕpnuté nohy - to je aj dôvod prečo topánky predávam. Momentálne mi ležia v skrini nevyužité a preto som sa rozhodol predať všetky topánky pri ktorých som netrafil veľkosť a nemôžem ich tým pádom pohodlne nosiť.

Cena nových bola 305EUR. Prenechám za 119EUR (krabica, ochranné obaly, napínaky a topánky). 

Možnosť zaslať topánky poštou. Prípadne osobný odber s vyskúšaním v okolí Čadce, SR (eventuálne Mosty u Jablunkova, ČR).

Kontaktujte ma na palo@palodelincak.sk.

P4260002.jpg

P4260005.jpg

P4260010.jpg

P4260012.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, botky mi příliš nesedí (tvar kopyta, délka i šířka).

Jsou skutečně ve velmi pěkném stavu. Případnému zájemci jsou k dispozici v Praze, případně lze samozřejmě zaslat.

jaroslavtomek@seznam.cz,

tel. 777343515 

Zdraví 

Jaroslav Tomek 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
0