Aquascutum London
1 1

3 příspěvky k tomuto tématu

Dobrý večer,

rád bych se Vámi podělil se zkušenostmi od této značky. Sháněl jsem kvalitní polotrička.... značku jsem znal jen okrajově, na doporučení pana Tichého, za což děkuji, jsem se nakonec rozhoupal a objednal najednou 5 kousků polotriček. Byl jsem velmi mile překvapen, kvalita jak materiálu, tak vypracování je zatím TOP co jsem měl v rukách. Mám s čím porovnávat, sám vlastním pár pólíček od Tommyho, Laurena, Bosse, Versace, Giordio Di Mare. Jelikož jsem dosti hubený, koupil jsem si nejmenší velikost, sedla dobře až na délku. Pola jsou opravdu ale opravdu dlouhé, měřím něco malinko přes 180 a délkově bych to mohl mít jako pyžamo, pokud někomu nevadí zastrčené polo a tím i méně "casual" look, tak doporučuji. Já si nechal trička upravit/zkrátit :) Dám sem odkazy z tinypic, snad to bude ok, nemám s tím mnoho zkušeností. Balíček přišel neskutečně rychle z UK, hezky zabalen a vevnitř byl i liebesbrief .

jr2m9e.jpg

23j0702.jpg

5u1rvl.jpg

1zzn77.jpg

k56hbt.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer,
rád bych se podělil o pár fotek hodně kvalitního blazeru od této značky. Barva je Navy, fotky zkreslují. Koupil jsem si velikost 36 (pro představu/porovnání např. s velikostí Suitsupply, tam mi dokonale padne oblek 46 Madison) a padne jako ulitý, perfektní konfekce. Krásné vypracování, kvalitní podšívka a parádní knoflíčky z něj dělají můj top kousek :)

2dtsw46.jpg

whhzq8.jpg

t9ftkz.jpg

2rxinwy.jpg

ive8au.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Rád bych oživil toto téma týkající se této značky a zabrousil trochu do historie. Ví někdo z dříve narozených či z doslechu, za jaké ceny se prodávalo zboží v pražské pobočce před 30 lety? Znalci Prahy místo jistě poznají, když si pustí rozpětí minut 51-52 filmu Bony a klid. Prodejna je hned za Romanem, resp. za pověstnou kupou sněhu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
1 1