kosile Cavalier
0

8 příspěvků k tomuto tématu

Říká Vám něco OVB? Tak tohle je taková další pyramida, akorát s košilemi/obleky. Výsledkem bude, že Vám s velkou pravděpodobností bude radit nějaký klučina, co má o módě hodně zkreslené představy.

Ostatně udělejte si představu sám :

http://www.topfranchising.cz/franchisa/fransiza-cavalier/

Abych jen nekritizoval, zkuste raději Janka - pokud si pohlídáte měření, měl byste dostat solidní výrobek. Případně LuiLui (košile šijí u Janka, ale mají vlastní střihy, košile mi padla hned napoprvé jak ulitá).

Ale jestli se chcete stát z chlapce mužem/kavalírem, tak známý tam pracuje, klidně vás nakontaktuji :-D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Aha, dekuji za priblizeni o cem Cavalier je. Ten odkaz, ktery jste postoval, je vskutku hruzny a jelikoz mam s OVB ne prave pozitivni zkusenosti, je tohle pro mne NO GO.

Kosile Janek, pohlidat si mereni...kosile u Bernhardta, pohlidat si mereni (podle Jakuba Ticheho)...to mne stve...prece platim za to, abych nic hlidat nemusel, ne? Prichazim k profesionalum (doufam) a za svoje penize ocekavam, ze mne budou schopni fundovane zmerit a vytvorit kvalitni vyrobek. U Le Premier se mi u nekolika poslednich kosil stalo, ze po nekolika noseni (cca 10-20) se prodiraji okraje manzet, okraje limce a na spickach limce se proste opotrebuje latka a je tam bilo :-( To mi u kosile za cenu kolem 2k prijde celkem dost. Paradoxne u nejakych levnych, konfekcnich a volnocasovych se mi to nestava :-(

Jak je na tom Janek a LuiLui s kvalitou a cenou?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Standardně bych řekl tak 2-2 500 za košili. Předpokládám, že budou trochu dražší  než LP (který mi přijde, že poslední dobou rezignuje na kvalitu a snaží se bojovat cenou).

Košile mi přijdou na poměry mtm velmi solidně zpracované, to jak Vám bude sedět záleží opět na konkrétním člověku, co s Vámi bude košili vybírat. U Janka jsem zatím nebyl. Od LuiLui mám poměrně dost věcí - saka, obleky, separátní kalhoty - a jsem spokojen, přijde mi, že u nich dobře funguje kooperace mezi ateliérem, firmou Stylers (která poskytuje know-how a mtm systém) a dílnou v Portugalsku.

Jak už jsem zmínil LuiLui + Stylers šijí košile u Janka, velká část putuje do záp. Evropy. Takže u obou budete mít stejné zpracování, základní materiály. Lišit se budou střihy a servis.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám košele na mieru od týchto online výrobcov: 

hemdwerk.com - z Nemecka, ale šijú tuším v Poľsku, šitie a vyhotovenie naozaj vynikajúce, európske látky,
tailorstore.com - šijú na Srí Lanke, látky skôr z Ázie a šitie je - povedzme na úrovni,
neronote.com - výroba aj látky z Talianska, šitie takmer vynikajúce, neskutočná ponuka látok, neposielajú vzorky a ceny sú vyššie.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 8 hodinami, Don Vito napsal:

A u kolika z nich cloveku vezmou miry fyzicky v Praze a u kolika z nich je mozne provest osobne reklamaci v pripade nespokojenosti s vyrobkem?

U žiadnych, čo som napísal, jedine prerábky na diaľku. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
0