Košile TML a Charles Tyrwhitt
0

12 příspěvků k tomuto tématu

Máte někdo zkušenosti s velikostí košil těchto dvou značek? Konkrétně se mi jedná o to, jestli Super fitted od lewina bude podobná jako extra slim fit od CHT...? TML mám a sedí dobře, ale klidně bych zkusil i CHT, jen je potíž s tím, že se to tu moc nedá vyzkoušet...

díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
V 13/01/2017 at 20:53, sestak.dom@gmail.com napsal:

Máte někdo zkušenosti s velikostí košil těchto dvou značek? Konkrétně se mi jedná o to, jestli Super fitted od lewina bude podobná jako extra slim fit od CHT...? TML mám a sedí dobře, ale klidně bych zkusil i CHT, jen je potíž s tím, že se to tu moc nedá vyzkoušet...

díky

Už se to tu několikrát diskutovalo. TML má 4 různé střihy, CT tři. Super fittet u TML je tedy mnohem více vyštíhlený než Extra Slim u CT, dále má užší průramky a kratší ramena. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Super fitted od Lewina a extra slim fit od Tyrwhitta jsou takřka ve všem jiné. Lewin je celkově docela o dost vyštíhlenější a to i přes to, že Tyrwhitt zužoval střihy. Rukávy, hrudník, pas, takřka všechno. Pro mě skoro nenositelné, minimálně pas jsme musel nechat zúžit, ale další už brát nebudu, je to zbytečné. I když nevím, jestli Tyrwhitt zase neměnil střihy, kdosi cosi naznačoval se mi zdá, ale nevím. 

Pokud chcete zkusit něco jiného podobného, super slim fit má Thomas Pink a pokud se nepletu, míry má podobné jako Lewin, jen jsou dražší. I když teď mají košile od 29 liber i super slim fit, což je solidní cena. 

http://www.thomaspink.com/sale/men/fcp-category/list#filters=!$FIT!super+slim+fit&sortOrder=apriceSearch_international_GB_GBP

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

díky oběma za odpovědi. právě jsem nevěděl, protože jsem četl tady na foru, že zužovali a pak že zase ne... tak jsem objednal na zkoušku dvě a uvidím, jak to bude vypadat... ale spíš to teď vidím, že je pošlu dál, uvidíme...

a díky za tip, kouknu na to, ale teď jsem u TML nakoupil v UK celkem dost košil, tak myslím, že mi nějakou dobu vydrží, doufám...  

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nedokázal by někdo prosím porovnat velikosti límečků, nakolik se liší velikostně? TML mi je akorát 15,5, ale např. H&C v 15,5 je moc volná a sedí mi 15.

Teď bych chtěl vyzkoušet CT. Máte tip, čemu může odpovídat? Díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

CT má ve stejné velikosti vo fous límce větší, ale není to nic dramatického, jen fakt vo fous (odhaduju 0,5 cm +-). Spíš si dejte pozor na střihy, které jsou oproti TML docela dost jiné...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, nechci zakladam nove tema a proto to dam sem. Ma nekdo zkusenost s temi novymi super slim fit od CT? Mam cca 8 kosil extra slim fit a nejsou spatne, ale snesl bych je jeste vystihlenejsi...spise mi sedi kosile TML a proto si rikam, jestli ten novy fit nebude lepsi.

Predem dekuju

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
0