Charles tyrwhitt
1 1

10 příspěvků k tomuto tématu

Ahoj,

mam trochu problem s podporou na charles tyrwhitt strankach. Vracel jsem nejake kosile a objednaval jine, nicmene nemeli moje velikosti a tak mi jich poslali min. Ted mam u nich nejake penize a rad bych je bud dostal zpet, nebo umorí v dalsim nakupu. Ale mailova podpora naprosto hrozna. Pritom mi sami v mailu potvrdili, ze opravdu u nich nejake penize mam. Ale po zadosti o zaslani na ucet/ paypal totalne bez reakce.

Setkal se s tim uz nekdo z Vas? Resp. Dokazal by mi nekdo pomoci? Uplne se necitim na primy telefonat do britanie ( moje mluvena anglictina neni uplne skvela).

Diky Michal

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
před 4 hodinami, Michal Pavlik napsal:

Ahoj,

mam trochu problem s podporou na charles tyrwhitt strankach. Vracel jsem nejake kosile a objednaval jine, nicmene nemeli moje velikosti a tak mi jich poslali min. Ted mam u nich nejake penize a rad bych je bud dostal zpet, nebo umorí v dalsim nakupu. Ale mailova podpora naprosto hrozna. Pritom mi sami v mailu potvrdili, ze opravdu u nich nejake penize mam. Ale po zadosti o zaslani na ucet/ paypal totalne bez reakce.

Setkal se s tim uz nekdo z Vas? Resp. Dokazal by mi nekdo pomoci? Uplne se necitim na primy telefonat do britanie ( moje mluvena anglictina neni uplne skvela).

Diky Michal

Urgujte je, měl sem podobný problém a asi po týdnu sem to z nich dostal. Pokud to nechápe jeden tak zkuste změnit operátora (otevřete novej ticket). . 

A jejich helplne určitě na ostrovech nesídlí :-D
2r7wqpw.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No tak to jsem zvědavý jak se vypořádají s mojí vratkou, kde vracím zboží ze dvou různých objednávek.

Co jsem zatím komunikoval s podporou, tak nakonec vždy ok. Jen se jim to občas musí napsat jak pro blbce...a někdy vícekrát...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak vrácení 2v1 ok.vrátili peníze zvlášť za každou z objednávek. Poštu neproplatili, ikdyž jsem žádal. Podle mě je úroveň Suitsupply co se týče servisu o několik levelů výše (tracking, pouzdro na oblek vždy, vrácení zdarma, rychlost).

Za to poslední vrácení jsem platil 650kc.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mluvil jsem s podporou a ta mi sdělila, že vrácení zdarma je vázáno na platbu v eurech a objednávka z evropské verze stránek. Nezáleží na zemi kam je objednávka doručována. Z jejich tabulky velikostí zmizela velikost pasu u košile. Nevíte, kde by se daná tabulka dala najít? Řešil jsem to s podporou a pro velikost 16 mi bylo sděleno, že je obvod pasu těla u extra slim fit  je 40 palců (cca 102 cm) a u slim fit 42,5 (cca 108 cm). Mě se to zdá malinko více než bych čekal. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
1 1