Trench coat TM Lewin
1 1

5 příspěvků k tomuto tématu

Zdravím, pokukuji po novém trench coatu a celkem se mi zalíbil tento od TM Lewin. Máte s ním někdo zkušenosti? Bral bych ho asi osobně na prodejně, tak nevím na kolik vyjde, ale na netu ho mají za  elkem normálních 259€. Případně tipy na další podobné kousky? Na Burberry to zatím bohužel není :( :D 

A ještě jeden dotaz - jakou barvu raději zvolit? Klasickou Navy nebo tu béžovou “stone”? Předpoládam, že navy bude mnohem univerzálnější a nositelnější i třeba k džínům.

Předem děkuji za odpovědi

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Tiež pokukujem po nejakom trenchcoate. 

Farba by mala ladiť k veciam, čo nosíte a po-druhé k Vašej farebnej typológii - farba vlasov a pleti. Je to intuitívna záležitosť, takže je pravdepodobnejšie, že svetlejšie typy aj ryšaví ľudia inklinujú k odtieňom, ktoré príliš nekontrastujú a nedobýjajú od týchto farieb. Navy je určite univerzálnejšia a pasuje k tmavším vlasom. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zico: Díky za tip, dneska jsem tam byl mrknout a mají fakt pěkný kousky. Bohužel dost drahý :( s 8000 - 9000 za trench jsem se nějak vnitřně ještě nesmířil. A v TM Lewin jim přišla velikost pro mě na vyzkoušení a mám opět klasickej problém s jejich velikostmi a jsem přesně mezi, takže jedna mi je velká a druhá malá 😕 

Nemáte někdo nějaké prémiové slevy do Pietro Filipi? :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Není zač. Nyní probíhájí výprodeje. Co jsem viděl naposledy, nabízí dvouřadý navy trench za cenu 3297,- Kč, což už mi přijde fajn (při registraci Vám dají i 500 Kč slevu na první nákup). Velikosti 48-56.

Zkuste 🙂

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
1 1