Sleva 15% v Meermin
5 5

12 příspěvků k tomuto tématu

Ahoj,

před časem jsem si objednal botky z Meermin, ale měl jsem drobné problémy s objednávkou (model neměli skladem a čekal jsem na něj bezmála 5 týdnů). Jako satisfakci mi nabídli 15% slevu na další nákup.

Napadlo mě, že bychom mohli udělat větší objednávku a tuto slevu využít. Přidal by se někdo?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

nespěchá to - již se ozvalo pár lidí a plánuji víceméně taky během nasledujících 1-2 měsíců. Takže až se nás sejde víc, tak to můžeme provést :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Také nad tím budu uvažovat, mimochodem toto je info od Meerminu ohledně rekonstrukce, když jsem se cca před měsícem ptal, tak kdyby někoho tato informace zajímala...

Hello Milan,
Thanks for your message.
We can resole the shoes if you wish,the cost is 75€ & the estimated waiting time is 45 days.
Thank again for your interest & please just let us know if you need any further assistance.

Kind regards,

Meermin ® Mallorca Shoes 
www.meermin.es

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dejte prosím včas vědět.

Jinak ohledně rekonstrukce - mám několik rámovek a plánuji x dalších, takže mám takový pocit, že se moje boty rekonkstukce snad nikdy nedočkají :D

Ale každopádně je to cca stejná cena jako má Loake. Akorát ta čekačka...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj,

je to stále aktuální. Nijak na to nespěchám/e. Poprosil bych tedy vážné zájemce o PM, abychom se mohli domluvit konkrétněji. Díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
5 5