Hedvábné kapesníčky a jiné doplňky
1 1

4 příspěvky k tomuto tématu

Zdravím,

zajímalo by mne, pokud to není tajné, jestli máte nějaký tip na nákupy doplňků. Primárně kapesníčky, sekundárně kravaty a další libůstky. Většinou se mi navíc líbí trochu divočejší vzory, které nejsou v Česku tak typické. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

Nejlepší výběr těch divokých má Renn. Některé jsou na jejím FB ale hodně (opravdu hodně) jich má k mání na pop up akcích. Kdy bude jarní akce nevím, ale určitě se přijďte podívat. Cena 50-300.

Co se týče kapesníčků tak to je těžké, protože dělat je doma se prostě vůbec nevyplatí, čas a pracnost ruční výroby je dělají mnohem dražší než nové. Pár jsem jich koupil ve Scorococo, pár na vinted, pár od Renn, vždy za +-dvě stovky, i od Blažka mám z jeho akcí.

Jinak se snažím prostě vychytat akce od TML nebo CT, sem tam Blažek, ale teď co mám cca stovku kravat a třicet kapesníčků už si vybírám hodně věci z druhé ruky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím, po dlouhé době se zase vracím ke kapesníčkům. :) Nějaké už doma mám, ať už obyčejné strojové hedvábí nebo lepší kousky třeba Knize.... zkoušel jsem si i udělat vlastní bavlněný s ručním rolováním, není to samozřejmě tak dokonalé jak bych si přál, ale zvažuji, že bych vyzkoušel hedvábí. Vím, že se to poměr cena/ strávený čas nevyplatí, ale bral bych to spíše jako relaxační činnost místo mých obvyklých zálib. Potřeboval bych však sehnat hedvábí.....

Zaujal mne tenhle obchod https://www.joelandsonfabrics.com/uk/offers 

Poštovné 25 liber se mi však už vážně nevyplatí, takže mě jedině napadlo udělat si někdy den nákupů a obejít Prahu, jestli někde na něco nenarazím. Máte nějaké doporučení? Ze začátku stejně asi nějaké ještě nedopadnou tak dobře....  Uvítám však typy jak na lepší látky s nádhernými vzorky, tak i standardní hedvábí :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 4 hodinami, Ondřej Rada napsal:

Zdravím, po dlouhé době se zase vracím ke kapesníčkům. :) Nějaké už doma mám, ať už obyčejné strojové hedvábí nebo lepší kousky třeba Knize.... zkoušel jsem si i udělat vlastní bavlněný s ručním rolováním, není to samozřejmě tak dokonalé jak bych si přál, ale zvažuji, že bych vyzkoušel hedvábí. Vím, že se to poměr cena/ strávený čas nevyplatí, ale bral bych to spíše jako relaxační činnost místo mých obvyklých zálib. Potřeboval bych však sehnat hedvábí.....

Zaujal mne tenhle obchod https://www.joelandsonfabrics.com/uk/offers 

Poštovné 25 liber se mi však už vážně nevyplatí, takže mě jedině napadlo udělat si někdy den nákupů a obejít Prahu, jestli někde na něco nenarazím. Máte nějaké doporučení? Ze začátku stejně asi nějaké ještě nedopadnou tak dobře....  Uvítám však typy jak na lepší látky s nádhernými vzorky, tak i standardní hedvábí :) 

Nakupuju tam poměrně často, sem tam mi nějaké hedvábí z podšívek zbude... Pokud chcete, kontaktujte mne a nějak to vymyslíme. Eventuálně Vám mohu hodit něco z Vídně.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
1 1