F&F
0

7 příspěvků k tomuto tématu

Dobrý den,

jsem v momentální finanční nouzi + začínám cvičit a potřebuji si na sebe koupit kalhoty. Pracuji v Tescu a prodáváme zde kalhoty F&F asi za pět stovek. Rád bych doplnil svůj šatník, nejen o kalhoty, a chci se zeptat co si myslíte o této značce (jako přechodné), anebo mám nakoupit jinde?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nemáte ve městě nějaký jiný obchod s oblečením, tak F&F není problém, za 500 ale seženete kalhoty i jinde. Určitě něco seženete v HM, Mangu, Zaře atd. stačí se jen podívat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Počkejte si, až budou v akci, protože tohle je prakticky základní cena a pak je koupíte okolo tří stovek. Osobně mám pár kalhot z newyorkeru a i když šití není úplně špičkové (semtam niť trčí), tak drží v pohodě a mají dobrý slim fit střih. Případně jak píše kolega, HM, Reserved, v CA taky něco bude, Mango a podobně. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 6 hodinami, LukasK napsal:

Pokud nemáte ve městě nějaký jiný obchod s oblečením, tak F&F není problém, za 500 ale seženete kalhoty i jinde. Určitě něco seženete v HM, Mangu, Zaře atd. stačí se jen podívat.

Tak pro mne třeba tato rada neplatí - Nevím jak Zara, ale HM a Mango funguje na modelu "pokud vážíš víc jak 40kg i s botama, tak sem ani nechod". Teda aspon u nás v PCE. Naférovku mi řekli, že berou jenom slim a a třeba saka max 54ky. Do toho fakt 110 kilo neposkládám ;-)

Takže za mne Tesco, C&A a občas něco mívá i Reserved

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud ste ve finanční nouzi, tak si zajděte do Textile house sekáče a vyberete si tam skvělý kalhoty, nedávno se tam narazil za 100 Kč na Balmain vlna/kašmír kalhoty v "neznačkové" sekci, chinos i jiných kalhot je tam docela dost.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Za sekáče se taky přimlouvám, vždy se něco najde. Pokud vyrazíte do Textil house, tak se ale připravte na často vysoké ceny. První týden mají ceny nejvyšší a poslední týden v jejich divném cyklu klesne vše i na 10 Kč, ale to už bývá často probrané. Doporučuji navštívit minimálně dvakrát v měsíci, poprvé koupit to, co je v super stavu, známé značky a pak někdy později zase neznámé značky, kvalitní, nemódní věci.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tato značka má dle mě velmi dobrý poměr cena / kvalita, zvlášť, když počkáte na výprodeje, resp. i teď najdete dost oblečení ve výprodejové sekci (např. v Pardubicích). Co se týče kalhot na cvičení, tak nejsem si zrovna vědom, že by v Tescu měly od F&F nějaké sportovní oblečení, ale třeba se mýlím. Všímejte si cedulek, na polyester narazíte docela často, což po hodině cvičení zrovna moc neoceníte. Riskl bych i kožené boty, ve výprodeji jsem viděl pěkné brogue asi za 360 Kč. Přestože ve výprodeji narazíte na velmi dobré ceny, vybírejte pečlivě a s rozmyslem.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
0