T. M. Lewin
2 2

8 příspěvků k tomuto tématu

Máte někdo zkušenosti s kabáty od Lewina. Sedí jejich míry přesně? Mám 107 cm přes hrudník a váhám, jestli objednat velikost 112 cm nebo 117 cm přes hrudník. Nechci, aby mi kabát byl moc volný a max pod ním budu nosit košili a svetr. Vzít raději větší, nebo menší?

Navíc v tabulce velikostí píší u velikosti 42 your chest size 107 (jako doporučení asi pro tuto velikost), což je ale v přepočtu těch 42 palců, takže jsem z toho úplně jelen. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
před 19 hodinami, Donny napsal:

Máte někdo zkušenosti s kabáty od Lewina. Sedí jejich míry přesně? Mám 107 cm přes hrudník a váhám, jestli objednat velikost 112 cm nebo 117 cm přes hrudník. Nechci, aby mi kabát byl moc volný a max pod ním budu nosit košili a svetr. Vzít raději větší, nebo menší?

Navíc v tabulce velikostí píší u velikosti 42 your chest size 107 (jako doporučení asi pro tuto velikost), což je ale v přepočtu těch 42 palců, takže jsem z toho úplně jelen. 

To značení by skutečně měla být Vaše velikost přes prsa, tedy byste měl mít tu 42. Co jsem si kabáty a sako v prodejně TML v Praze zkoušel, tak to odpovídá.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 3 hodinami, Šákul napsal:

To značení by skutečně měla být Vaše velikost přes prsa, tedy byste měl mít tu 42. Co jsem si kabáty a sako v prodejně TML v Praze zkoušel, tak to odpovídá.

Takže jestli tomu rozumím správně, tak třeba ona velikost 42UK nemá přes hrudník 107 cm (což je přesně přepočet z palce na cm) ale má víc, jo? A pokud ano, tak o kolik cm asi zhruba? Díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
2 2