Berwick 1707
0

7 příspěvků k tomuto tématu

Ne proč, stejně nemají eshop.

Z vlastní zkušenosti doporučuju příliš neagonizovat nad možnostmi z neznámých zdrojů a držím se prověřených Loake a Meermin, příp.můžete zkusit Septieume Largeur.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
V 13/09/2017 at 18:35, AMDB5 napsal:

Máte někdo zkušenosti s botami Berwick?

Berwicky sou velmi dobré boty klasického, trochu širšího a kulatějšího stylu, kvalitativně tak tři řády nad Meermin. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

před 15 hodinami, Jakub Tichý napsal:

Berwicky sou velmi dobré boty klasického, trochu širšího a kulatějšího stylu, kvalitativně tak tři řády nad Meermin. 

Díky za info, ale moc teda nevím, co znamená tři řády nad Meermin. O Meermin jsem četl snad jen negativní recenze, a že i za jejich nízkou cenu se to nevyplatí.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 18/09/2017 at 16:18, AMDB5 napsal:

Díky za info, ale moc teda nevím, co znamená tři řády nad Meermin. O Meermin jsem četl snad jen negativní recenze, a že i za jejich nízkou cenu se to nevyplatí.

Meermin umí dobře cordovan boty, Berwick je umí ještě lépe, troufl bych si říci, ž dosahují úrovně Aldenu (ikdyž ti mají zase výrazně lepší podrážky) nebo Allen Edmonds. Berwick boots z cordovanu mám na svém nákupním seznamu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 21 hodinami, Jakub Tichý napsal:

Meermin umí dobře cordovan boty, Berwick je umí ještě lépe, troufl bych si říci, ž dosahují úrovně Aldenu (ikdyž ti mají zase výrazně lepší podrážky) nebo Allen Edmonds. Berwick boots z cordovanu mám na svém nákupním seznamu.

Dobře, díky za srovnání. Nečekal jsem, že to bude taková kvalita.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 15. 9. 2017 at 11:16, Prosper0 napsal:

Ne proč, stejně nemají eshop.

Z vlastní zkušenosti doporučuju příliš neagonizovat nad možnostmi z neznámých zdrojů a držím se prověřených Loake a Meermin, příp.můžete zkusit Septieume Largeur.

Dají se koupit v Galardu v Praze.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
0