vylet to Londyna
0

2 příspěvky k tomuto tématu

Dobry den vespolek,

dostanu se v pristim tydnu na skok do Londyna – hotel mam v centru, kousek od Tower Bridge a rad bych se tam podival po par vecech z obleceni a bot…tak mne zajima, kam jit pro nasledujici:

1)      Nejake vyssi zimni boty do mesta, idealne neco semisoveho (jsem linej boty lestit) a aby to melo izolovanou podrazku, tj. zadna kuze, ale nejaka guma nebo tak neco

2)      Boat shoes…Sebago treba, nebo uvitam nejaky jiny tip na kvalitni znacku

3)      Teplejsi podzimni kabat – neco jako styl Sherlock Holmes, tj. idealne z vlny, s moznosti zvednuti limce

4)      Mozna trench coat, ale idealne v nejake tmave modre, protoze klasicka barva, ve ktere se dela napr. Burberry, mi nesedi jelikoz jsem svetlejsi typ

5)      Ktery obchod Charles Tyrwhitt je lepsi…koukam, ze v centru jsou dva…na Jermyn street a na Regent street...chci si zkusit par jejich veci, abych zjistil velikosti a pak uz mohl brat pres net.

Diky za vsechny reakce

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačně zajeďte do Hackney - aktuálně tam má outlet i G&H, na boty bych zajel do Bicestru, podle mne nějaké Churche za cenu Loake byste mohl vybrat. Semiš v kombinaci s vyteplením a commando podrážkou má Cheaney a Trickers. iMHO lepší je Cheaney, zkuste jejich prodejnu u Covent Garden. Kousek od nich je Hackett House - tam byste mohl najít ten kabát (nebk v outletu Hackney v Aquascutum či Burberry). 

Charles Tyrwhitt jednoznačně v Jermyn Street, kousek je i Hawes & Curtis (zajděte, minule měli fakt dobrý obleky). 

Boat shoes - je po sezóně, takže Sperry nebo Tods budou za cenu Sebaga. Aktuálně je mají ve slevě i v LePre za good cenu pokud netrváte na (do města zbytečné a ne moc pohodlné) lodní podrážče. Zkuste New Bond Street, teď tam bude hodně slev myslím.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
0