Kde koupit oblek
0

1 příspěvek k tomuto tématu

Zdravím, sháním oblek v cenové relaci 10-12 tisíc. Jsem student VŠ a oblek (slim fit tmavě modrý montego za cca 3 tisíce) jsem doposud nosil tak 10x do roka a to ke zkouškám a na neformální plesy. Nový oblek bych chtěl využít také na pracovní pohovory či schůzky (právo, takže dress code je nutný :D) a požaduji, aby nějaký ten rok vydržel. Moje požadavky jsou: tmavě modrá barva obleku, slim fit střih (180 cm, 68kg), padnoucí k hnědým botám a opasku, košile nosím především bílé (tip na alespoň trochu kvalitní košile kolem tisícovky ocením) a kamenný obchod v ČR kvůli vyzkoušení.
Na internetu jsem vyčetl, že obchodům jako je Blažek, Bandi a podobným se raději vyhnout. Chtěl bych se zeptat jak jsou na tom obchody typu VAN GRAAF, Peek nebo třeba Otto Berg. Speciálně pak na obleky Hugo Boss v Peekovi, které se mi vzhledově líbí, ale nejsem si úplně jist odpovídající kvalitou za cenovku kolem 10 tisíc. Kladné recenze jsem četl například na obchod SuitSupply, který ale absentuje prodejnu v ČR a na T.M.Lewis, který se mi jeví zatím nejlíp.

Tímto bych chtěl poprosit o rady a tipy, kde s mým popisem podobný oblek hledat. Předem díky za odpovědi.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
0