Brno, nový zimní kabát, boty
0

2 příspěvky k tomuto tématu

Zdravím,

moje dosavadní zimní boty a kabát jsou již těžce obnošené. Je tedy na čase se poohlédnout po novém (vlastně to už byl odávno ... odkládal sjem to už hrozně dlouho).

Poradíte kde na kabát v Brně? Mám zájem o dobrý materiál a tentokrát už budu mít peníze na to, abych nekupoval pouze to nejlevnější. Byl jsem se dívat v různých řetězcích - děs a hrůza ty materiály. Jsem naivní,  když jsem si myslel že seženu kabát bez uměliny? V peek & cloppenburg  byla situace lepší, ale prostě jsem si tam nevybral. Teď jdu omrknout v Olympii Marks and spencer. 
Co se střihu týče, hodně se mi líbi střih "peacoat" v černé barvě, dvě řady knoflíků. Ale asi bych se nechal ukecat i na jiný styl. 

CO se týče bot, přiznám se, že už jsem velmi zklamaný z obchodů jako je CCC. Zde koupím boty a po první sezóně vždy přijde defekt a to ať už se o ty boty starám jak chci. Nějaké doporučení stran bot? 

Díky 
s pozdravem

Slávek 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Obešel jsem světa kraj a boty mám, snad vydrží víc než jednu sezónu. Koupil jsem si k nim i napínáky a budu se o ně snažit pečovat.

Dále co se týče těch kabátů, tak jsem neuspěl příliš. Nejblíže mým představám o kabátu byl tento z peak and cloppenburg viz foto. Nebo třeba něco takového: https://www.marines-shop.com/bundy/pansky-namornicky-kabat-pea-coat-cerny?gclid=Cj0KCQiAgZTRBRDmARIsAJvVWAshkc66brSmzXNUrYLSQgCAOyN-zgNXz799XRHx9a3U1s3SbS_l-bsaAg4kEALw_wcB

Hledal jsem tyto vlastnosti:

- peacoat do půli stehen
- dvouřadý
- velké límce
- pokud možno přírodní materiál
- Střih s rozšířenými rameny (slim fit?)
- síla látky taková, aby to trochu hřálo

Nevím vůbec kam v Brně jinam se otočit. Za každý tip díky :)

IMG_20171202_113758.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
0