Ověřené a kvalitní krejčovství?
0

36 příspěvků k tomuto tématu

Tak jsem zasel do krejčovství TaBoAnSe na Proseku, zkrácení a vyslimovani 4 kosil, vyslimovani, zkrácení rukavu u saka vč zuzeni rukavu dohromady za 4 litry je docela dost, no uvidíme, poreferuju výsledek.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Asi jako všude musíš vědět co vlastně chceš, jak hodně atd.

Pokud víš, tak potom můžu jen doporučit. Klidně udělají i zkoušku navíc, když si člověk není stoprocentně jistý jak hodně zkrátit apod.

Ceník mají na netu ale jsou schopni ti říct dopředu kolik to bude stát. Já jednal s Annou Šhevchenko (švadlena) a vše v pohodě, už jsem tam nechal přes 6000 za úpravy (celkové zmenšení velikosti a vyštíhlení saka 2000 / zkrácení+vyslimování košile 500 / chinos zúžení,zkrácení,vyštíhlení a snížení sedu 1000)

Nevýhoda - nejsou tam společně krejčová a švadlena.

Výhoda je, že udšlají i složité úpravy, na které jiní kašlou (podle ní tedy) za levno.

Plánuji tam nechat zkrátit pár kravat, upravit nějaký saka a zkrátit košile.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 11. 5. 2017 at 9:09, Ladislavv napsal:

Já mám skvělé zkušenosti s krejčovstvím Studio Springer. Jsou v Praze a Prostějově. 

Zdravím. Škoda že nejsou v Brně :( Ale dívám se na jejich webovky, a mají tam psané, že jezdí i k zákazníkovi domů...a mají tam psané zdarma pro určená města a je tam i Brno. U tebe byli také nebo jsi byl ty u nich?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 10. 2. 2018 at 14:43, Kvaapa napsal:

Zdravím. Škoda že nejsou v Brně :( Ale dívám se na jejich webovky, a mají tam psané, že jezdí i k zákazníkovi domů...a mají tam psané zdarma pro určená města a je tam i Brno. U tebe byli také nebo jsi byl ty u nich?

No oni takle jezdí :) I ke mě domů jezdili :) Poprvé jsem ale byl já u nich se domluvit.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 23. 2. 2018 at 9:25, Ladislavv napsal:

No oni takle jezdí :) I ke mě domů jezdili :) Poprvé jsem ale byl já u nich se domluvit.

Joo? Tak to bych mohl takle udělat. Poprvé bych k nim určitě zajel, abych věděl. Tak díky za odpověd.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
0