Pavel: dva metry? sto kilo? takové velikosti nemáme
0

5 příspěvků k tomuto tématu

Ahoj muži,

snad od dvanácti měřím přes 190 a po dvacítce jsem začal i něco nabírat na váhu. V dětství mě móda nijak nezajímala a na technickém gymplu ani technické univerzitě jsem oblékání nijak neřešil. Před časem jsem si řekl, že už je čas opustit trička s divnými nápisy a volné kalhoty a přešel na trekové, outdoorové oblečení, funkční trička a podobné. Teď je mi 30, kariéra krásně kvete a tak bych možná mohl zase změnit vizáž tentokrát víc směrem k člověku městskému.

Jenže narážím, je jen málo míst, kde seženu oblečení na sebe - víte někdo, kde bych třeba v Brně sehnal košili, která by byla zároveň slim a zároveň měla prodloužený rukáv?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

mám zřejmě velmi podobné proporce - takže tento "problém" také řeším každodenně. Nejjednodušší variantu nabízí Marks&Spencer: i když tady na fóru není moc oblíbený, vždy mají k dispozici několik košil "2 inches longer", které pro mě fungují z hlediska délky skvěle a obvykle se vejdou do 1000,- Kč. Jen bohužel v prodloužené délce nemají všechny barvy a látky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

čau Ctibore,

Marks&Spencer mám docela rád, ale po košilích mě nenapadlo se podívat, protože když jsem se tam minule díval po kalhotech, tak neměli jediné prodloužené a 33 palců mi na délku vážně nestačí, v tom bych vypadal, že jsem to sdědil po starším bráchovi.

OK, příště se tam stavím mezi košile, díky za radu, jen se bojím, že sice prodloužené budou, ale nebudou zeštíhlené, takže nastane klasická situace.

A když už jsme u toho, kam chodíš pro kalhoty?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
0