Cedrové napínáky Tchibo pod 500 Kč
1 1

17 příspěvků k tomuto tématu

Ahoj pánové,

tak mě už napínáky dorazily a musím říct, že za ty prachy to je více než OK. Dovolím si říct, že i super. Krásně voní a zpracování také na danou cenu naprosto vynikající!

Pokud je ještě mají tak vřele doporučuji!

Mac :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Wow, ty vypadaji fakt moc dobre.) Zvazim jejich nakup. Jinak pozor, nekupujte za plnou cenu .. da se usetrit se slevovymi kupony. Treba zrovna na Tchibo je ten v platnosti sleva na 109 Kc a to pak i ty napinaky vychaji na uplne jinou sumicku. Mrknete

treba to nekomu pomuze.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já ty napínáky od nich mám 3. Použivám je od loňska a nemůžu si je vynachválit. Zkrátka cena/výkon je fenomenální. Nejsem žádným odborníkem, ale ty které posíláte bych nedoporučoval, už od pohledu. Myslím, že nedokáží dostatečně napnout botu v místech ohybu, o patě ani nemluvě. To už radší koupit jeden slušný napínák a "točit" ho mezi botama (vždy na noc nechat boty uležet).

Dost často se tady řeší napínáky od bexley a lidi se na ně skládají, tak se zkuste podívat do tamější diskuze.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Podle mých informací je už Tchibo nabízet nebude ( jen kávu :o) ).

Pružinové jenoduché sice fungují obstojně, cedrové jsou taky, ale to napnutí prostě logicky není všude. nevyplní celou botu, odtud i cena.

Pokud by chtěl někdo ušetřit : http://www.cisteboty.cz/cz-detail-9009518182563-napinaky-z-bukoveho-dreva.html

Bukové, lakované.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Naopak hovadina to neni - cedrové napínáky sice pot nasáknou, ale pak jaksi tu vlhkost drží dál natáhlou v botě, což je po některé bakterie přímo ráj. Vyhoda kvalitních Bukových napínáků je, že botu opravdu vypnou a voda se vypaří přirozeně z kůže ven.

Proto také přední výrobci bot dodávají pouze lakované bukové napínáky.

Samozřejmě musejí být nalakované kvalitním , trvanlivým a vodoodolným lakem aby nepopraskaly. Cena těchto je podivně nízká, ale třeba porč ne...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Bukové dřevo oproti právě třeba cedru, výrazněji pracuje při různých vlivech, vlhkost, teplo, změny podmínek atd., což znamená, že dřevo v podstatě stále pracuje, křiví se, deformuje atd. což není pro napínák ideální, že. Je mi jasný, že právě proto je tam ten lak, protože jinak by bylo za chvilku po napínáku a mohl byste ho vyhodit. Z mého pohledu, dávat si do boty chemikálie navíc, plus dávat (předpokládám mnohem vyšší sumu za tyto napíkáky, když říkáte, že je používají přední výrobci) vyšší cenu, podstatně kratší životnost bukového dřeva, neovonění boty krásnou vůní cedru atd... jako nesmysl a raději si koupím napínák cedrový. Ale každý ať si samozřejmě kupuje co chce, to je jen můj názor.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
1 1