Charles Tyrwhitt-pár otázek
4 4

101 příspěvků k tomuto tématu

Rád bych si objednal pár košil od CT, ale nevím, jak je to s jejich délkou, podle těch jejich tabulek mi přijdou hrozně dlouhé, tedy jen na nošení do kalhot. Je tomu opravdu tak a nebo se mýlím já? Nerad nosím košili v kalhotech, takže kdyby to byla pravda, raději bych neobjednával. A ještě taková drobnost-platí se z Anglie nějaké clo nebo něco podobného? Musel jsem zaplatit docela tučný poplatek při mé poslední objednávce zboží z USA. Jak je na tom Anglie?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Žádný poplatky navíc krom dopravy neplatíte, přesně jak píše Dann. Ano, košile od Tyrwhitta jsou "dlouhé" (akorát na nošení do kalhot), dle mě rozhodně nevhodné na nošení venku z kalhot. Jedině pokud zvolíte řadu casual, ta je myslím na to vhodná (ale nejsem si na 100 % jistý).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To OndS: Já nemůžu srovnat přesně tyhle, ale podle mě má celkově lepší střih Lewin. Alespoň pokud porovnávám Fully Fitted a od CT Extra Slim Fit. Přijde mi, jako když má CT vždy příliš velkou vůli, hlavně po stranách je to takové povislé...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

já nosím od CT košile k obleku a tam je volba do kalhot jasná..vůle je otázka mody, ale v historii pokud vím převažoval trend mít košili okolo beder s vůlí..opravdu na tělo byla známka řekněme..pro bodyguaardy nebo pro někoho kdo nečekaně přibral..beru jejich prodlouženou délku rukávů a ta je přesně jak má být..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím, objednával jsem dvakrát, u jedné doručení trvalo asi 12 dní, u druhé 8 (a to byly dva obleky, několik košil a kravat). Také mě to příjemně překvapilo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na vyžádáni jsou aktuální - stačí napsat na BelPost mail. Osobně mne už CT tím doručováním štve - přes 8 liber za poštu, trvalo to 6 týdnů doručit, krabice žádnej zázrak, balení nic moc :-|

Teď čekám na dvoje kalhoty, objednáno 3.7. Zatím ticho po pěšině :|

Pro srovnáni - pokažde pošta free

- Robinsons Shoes (Irsko) v pátek ráno zaplaceno, dnes doručeno.

- FarFetch (nějakej butik v Miláně) ve středu zaplaceno, v pátek dorazilo

- Drakes zaplaceno v středu odpoledne a ve čtvrtek večer dorazilo

Nemluvě o zásilkách z USA, které chodí do 3 dnů

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
4 4